Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • So sayeth the wise Alaundo...
  • Jestli si ocekaval ze hranim arkadove scifi strilecky ziskas povedomi o vyrobe krajek tak uznavam ze muzes byt zklamany.
  • Proto si vždy před souloží pozvu dobrého kamaráda, aby mi předvedl, co se z té slečny dá vyždímat. To se opakuje třikrát v intervalech 24 hodin a na základě dotazníkové metody si potom dělám úsudek, jestli se s ní tedy spustit či nikoli *15*.
  • Ty asi nechodis napr. jist do restauraci ze? Nebo ti tam taky daji nejprve sezrat pulku rizku abys vedel jake to jidlo ktere si objednas vlastne bude?! Kdyz si pritahnes domu babu na sex tak take dopredu nevis jake to s ni bude, obcas holt clovek udela dobry odhad a jindy to pro.ere.*6*
  • Ty filmecky nejsou gameplay, takze bych podle nich nic nevyvozoval.
  • Kde se dá taková vrchovatá vlečka předobjednat? *14*
  • To mi připomíná situaci, kdy jsem sledoval ingame videa ze hraní Rage a říkal jsem si, proč jsou všechny záznamy v tak otřesné kvalitě. Pak jsem hru spustil a řekl jsem si... AHA! *15*
  • Magicfiber738
    jestli ta 5hodinová kampan není jen vtip.
    tak v tom bude politika EA koupíte hru za 1200kč , a k tomu vydaj 5dlc která vám přidá dvě hodiny do sp a pár menších věcí do mp :)
    EA=MONEY , MONEY
  • Já se zase modlím, aby to video nebylo z max nastavení hry, protože mi přijdou některé věci "škaredé". Navíc jak je správný postřeh na youtube, ten červený čtvereček při býbuchu ve 3:00 *1*

    //edit: okay, tak za ten pocit muze spíš jen ten moment, kdy byl (asi kolem 3minuty) u toho auta a bordelu, ta textura pod kusem silnice, nepusobilo to mic dobře. Uvidíme :)
  • Záleží jednak na obtížnosti (podle mě very easy -> skoky, neviditelnost...) a jestli maj nějak upravené "hitboxy", jakože narušíš správné místo normální (další bid: třeba není normální; municí) a pak to jen dokončíš dobře mířenou raketkou. Myslím si že (snad) do nohou by mu musel střelit vícekrát -.-
  • Jen se modlím, aby byly v PC verzi již od novoty obsaženy takové "nadstandardní" věci, jako jsou hi-res textury a také podpora DX 11 *15*.
    SPÓJLÉR jako noha:
    Už jsem se ptal dřív, ale nikdo mi neodpověděl. Pokud jsem u hraní druhého dílu nespal a správně vše pochopil, na jejím konci si to ten chlapík v nano-obleku, který fungoval jako jakýsi repelent proti emzákům, napochodoval do té věže produkující spóry a pozměnil chemickou strukturu toho bordelu, který vypouštěla. Bláhově jsem si myslel, že tím se tedy nějak invaze chobotniček zastaví, ale zdá se že ne. Jak to s tím příběhem vlastně zatraceně je? *9*
  • Nad těmi sudy jsem právě dnes uvažoval při hraní A:CM *15*. Mechanika stará jako svět, defakto již od Dooma, ale ve hrách se objevuje do dnes. Některé věci se asi zkrátka neokoukají .
  • Mart9
    Na toho velkého v čase 2:15, jak vydává ty zvukové vlny, jsem ve dvojce musel spotřebovat 3 bomby C4 a tady ho zabije pár střelama ze samopalu a jednou z bazuky. Zřejmě slušnej oddíl.
  • pusobive
  • Video vypadá náramně dobře jako sci-fi FPS které má pořádné koule.. snad se to bude i tak hrát jen takové rýpnutí to opravdu potřebujeme i v roce 2013 červené vybuchující sudy ? nešlo by to jinak :D
  • ZvacA
    Na druhou stranu, i kdyby si předobjednal vlečku s hnojem, tak nám na to může maximálně kálet pes, že jo...
  • residentevilfans
    Mam doma oba dily .Ted uz to vis. *5*
  • Tak si ji ve zdraví užij.

    PS: stejně nechápu jak někdo může předobjednat něco, o čem neví jaké to vlastně bude.
  • residentevilfans
    Nikam nespecham mam predobjednano! *5*
  • Jojo rychle si ji spěchej koupit, díky lidem jako ty, tady budou takové srajdy neustále ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit