Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video je hezké, ale o tom, že ve Skyrimu nebudou vlastnosti (atributy - síla, inteligence atd.) čímž došlo v podstatě k destrukci RPG systému Elder Scrolls se v promo článcích nepíše. Přitom právě o tom by se psát mělo :(
  • Inu tak krabicová verze není vůbec špatná *3* A jsem rád za tu tištěnou mapu, která bude určitě lepší, než v jednom nejmenovaném obchodě *5* . I když bych byl raději za nějaký ten bonus navíc v té krabičce. Škodo že to není jako u Zaklínače 2 to bylo super, ale můžeme být vůbec rádi že něco máme *1* *1* a že je hra lokalizována. To je nejdůležitější !

    Jinak, já ty videa sleduji a sleduji je velice rád. A v nich je konečně vidět, že se nám dostane zatraceně temný a ponurý fantasy svět. A ne jako Oblivion, který vypadla moc uměle. A prosím nekamenujte mě, prosím *1* *1* *1*
  • Presne tak, koukanim na videa si clovek zkazi zabavu z vlastniho hrani a objevovani. Takze na ne nekoukam. A mimochodem, na svem tabletu nic nerozklikavam, z rss ctecky jdu rovnou na clanek.
  • „Kolik ještě proboha uvidíme těch videí ze Skyrimu,“ - mě bohatě stačilo, když jsem viděl ten souboj s drakem, pak už jsem na žádný video ze Skyrimu nekoukal, ty videa jsou sice ohromný, ale prozrazujou toho moc. Já se těším až si Skyrim prolezu a prozkoumám sám na vlastní pěst, bez předchozích nápověd. To překvapení za to stojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit