Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je to s HW nářočností hry ? Díky za odpovědi.
    • Pete.palis
      krvák to není...neboj *5*
  • Jinak, hra v současnosti plný Wash Dogz a jinejch pí*ovin působí jako zjevení. Konečně survival bez stupidních zombíků, Creeperů pro děcka a jinejch hovadin. Prostě idylka typu Lost, kde ničemu a nikomu nemůžete věřit. Baví mě AI zdejších kanibalů, kteří si vás nejdřív jen tak oťukávají a pak zaútočí či ne, baví mne random spawn na začátku, baví mne drobné změny v mapách, pokaždé jiný scénář ve zdejších jeskyních.

    Jednoduše, nic takového tu již dlouho nebylo a po těch komerčních hovadinách pro casual je to jako dar z nebes.

    Jedinou výtku bych měl - to, že se bude moci ukládat. Bez ukládání to má tu správnou šťávu, s ním už to bude o ničem. Ovšem to platí teď, počkejte až nasadí ultra silný mutantí kanibaly:).
    Pokud budou vývojáři pokračovat takto dál, máme tu skutečnou GOTY (a ne ve smyslu jak se dnes toto označení zneužívá). A teď mě omluvre, jdu rozbíjet dalších pár kufrů kvůli tyčinkám:)
    • Pochybuju, že ve hře nebude mód, kde se dá ukládat jen při spaní/odchodu ze hry s tím, že jde jen o save pro případ pádu hry, nebo právě vypnutí. Teď to musíš hrát pokaždý znovu, což ale nevadí, protože druhá obří chyba znemožňuje hru hrát déle než pár desítek minut.

      Včera jsem chtěl zkusit trochu toho budování, rozložil jsem si konstrukce a začal těžit dřevo, když v tom tři mutanti. Nejdřív do mě nešli, ale pak se rozhodli, že asi nejsem taková hrozba a zaútočili. Taktak jsem je zabil a šel z nich dělat totemy. Když jsem chtěl naporcovat toho druhého, tak vyskočil a dorazil mě. *1* Nasraně jsem to vypnul. *1*
      • Že by i uměli fakovat smrt:)? To se mi ještě nestalo, většinou zůstanou ležet..
        • Já fakt nevím, asi nebyl úplně mrtvý a zregeneroval, zatímco tu minutku ležel.
    • :D
      https://www.youtube.com/watch?v=i219HyNwP10
    • Mohlo by se to ukládat třeba při přenocování v postaveném příbytku, nebo nějakým jiným způsobem vyvážit. Nebo na styl Don't Starve, kdy se to ukládá automaticky, dokud človek nezemře. Pak se uložená pozice smaže. Prostě zrušit možnost nahrávání. Bylo by pouze možné hru vypnout a zase zapnout od místa, kde jsme ji nechali.
      • ukládat se bude při spaní v příbytku, máš to tam napsaný ježiš. Čumte lidi..
        • Eh? Tak to je škoda druhá varianta se k survival horroru hodila víc.
          • Tak já doufám, že se po smrti ten save vymaže. Mně osobně se fakt nejvíc líbila variantabez savů. Casual her všude kolem pobíhá dost a dost.
            • Tak kdyz chcipnes dej si new game a mas vyreseno...
  • Pete.palis
    neskutečná mr*a *14*
  • Krásná hra, sledoval jsem ji už asi rok a tak jsem čekal na prodej na Steamu. V pátek jsem se tedy dočkal a hned jsem zakoupil. Hra na mě zanechala krásný dojem ze svobody a volnosti který si tam člověk určuje tak nějak podle svého. Skvělej systém toho, že si hráč určí svou cestu questů. To znamená že si určím jako quest napřiklad postavit srub a náplní questu je na to nasbírat veškeré suroviny. Jediné co mě odrazuje je chování místních indiánů. Zprvu jsem si myslel, že když si nebudu všímat já jich tak mě nechají na pokoji. bohužel tomu tak není, a když se tedy starám o své stavby dotírají se ve velkém množství a mě nezbývá než se schovat do ůkrytu a čekat jestli nedojedou, jenže to se nějak bohužel nestane. Pozabíjet jich deset najednou je nad moje síly. Nevím. možná by jste mi mohly poradit jak se jich nejlépe zbavujete vy. Zkoušel jsem postravit i hodně pastí a nechytil jsem ani jednoho a to už jsem zkoušel všechny druhy pastí. Dále pak nevím, jak se odemykají další možnosti staveb (ty prázdné šedivé políčka) Hra ale má přes to všechno krásnou atmosféru a ty lekačky co jsem zažíval v sobotu večer stojí za to .)
    • WhySoSad
      Nejjednoduší bude si vyrobit molotovy, jendoduše z alkoholu a hader, najdeš je nejčastěji v kufřících, stačí po nich hodit a máš po starostech, taky stav totemy z jejich těl, odradíš je tím. Pasti zatím příliš nefungujou, neztrácel bych tím čas a suroviny. Další možnosti stavění budou až v pozdějších fázích alfy, zatím si musíš vystačit s tím co je *3*
      • Díky moc za veškeré info. O molotovech jsem věděl jen jich není nikdy dost :)
    • mohly bychom ti poradit, prostě si najdi místo, kde nedělají patroly.

      To je asi tak vše.
    • Prý se dají stavět z pozůstatků těch mutantů totemy, které by měly jejich následovníky odradit.
      • Postavil jsem jím totem a oni mi vedle mého postavili svůj. Byla to láhev kořalky zabořená v lebce na tyči.
  • K tématu řeknu jen historku, ale hlavně mi klikněte na youtube.com/whysosadmonetizemychannel.com.
    Ještěže v ČR má skoro každej adblock:D
    • kennyB
      Neupadl jsi dneska na hlavu??? *8*
    • Jak ti tady pomohl adblock? Jeho Let's Play byl v klidu, dozvěděl jsem se o hře, co jsem nevěděl.
  • Počkám si na celou verzi. Tahle mi přijde ještě dost nedodělaná. Možná měla bejt ještě chvilku ve vývoji, než vyšel předběžný přístup. Alespoň o pár týdnů.
    • Ilusiveman
      O tom předběžnej přístup je o dolaďování a podílení se na vývoji. Proč myslíš, že se to vlastně jmenuje "před" - "běžný" přístup ?
      • Jack1947
        Tak hlavní je že z toho maj náký menší prašule... to že potom už to bude dolděné je zase věc jiná. Nedočkavci co utrácejí rádi za nehotové věci maj možnost si to vyzkoušet s předstihem.
  • Hrál jsem a je to výborné, bohužel jde opravdu znát, že je to alpha verze, takže na delší hraní zatím ne. Každopádně je to unikátní záležitost, Těším se na finální počin. :)
    • Ilusiveman
      Na delší hraní to není zejména proto, že se to začne cca po 40 minutách nehorázně sekat. Jinak si myslím na prozkoumání na ostrově se zdá je toho dost. Už jen ti domorodci se chovají tak nějak...nevypočitatelně. To je na tom hrozně zajímavý.

      Mě například jeden zezadu dal facku a utek. *1*
  • Netvrdim ze je to spatna hra, jeste jsem ji nezkusil, nicmene tu "krasu" tam jaksi nevidim. Grafika spise prumer, aha tak to bude krasa asi v necem jinem. *4*
    • WhySoSad
      Grafika je opravdu pěkná, zkus na vlastní kůži ;)
    • kdyz jsi uvnitr, to je kraaasa
  • WhySoSad
    Hra je to skvělá, ale co mě opravdu překvapilo je to chování domorodců. Stala se mi taková zajímavá věc. Stavěl jsem si přístřešek, když v tom se předemnou objevil jeden z těch domorodců, poskakoval kolem, prohlížel mě, nebyl agresivní, spíš zvědavej. Říkal jsem si co s ním, vytáhl jsem zapalovač a v tom se lekl a skočil po mně. Podařilo se mi ho zabít a dál jsem to neřešil. Na večer jsem ale začal registrovat pohyb v lese kus odemě, viděl jsem jak jich tam několik pobíhá a sleduje mě. Připravoval jsem se na nejhorší. Najednou dva vyběhli, ale nešli po mně, doběhli k té mrtvole a odtáhli ji do lesa. Ráno když jsem se probral tak v okruhu 30 metrů od mé chatrče bylo postavených několik tototemů jako v Blair Witch, celkem děsivej moment *8* *4*

    Video: (edit: není tam ten moment)
    http://youtu.be/N8_3toYrpbQ
    • Pete.palis
      pěkný gameplay chlape ;)
      • WhySoSad
        Díky moc *1*
    • Mato1987
      pome si všetci urobiť reklamu zadarmo a ešte k tomu si všetci založme jewtube účet a natáčajme letspleje.
      • Ilusiveman
        Mě právě ten příběh donutil se o hru začít víc zajímat a jeho let's play mě bavil, takže what's the officer problem?
      • Inquisitor
        Však můžeš, nikdo ti nebrání.
      • přesne este k tomu na tom videu co postnul vubec neni to co rikal, akorát tam trapne rika co tady psal ze se mu stalo s tema domorodcema... FAKER
        • WhySoSad
          Říkám snad někdě že je to v tom videu ? Bože... *7*
    • Teď jsi mě utvrdil v tom ,že do toho hned jak přijdu z práce půjdu!
  • muntanti jsou pro me jedno velky prekvapeni, stopuji, pronasleduji, zautoci kdyz je vhodna chvile a pak se treba stahnou zpet ke svym, lezou po stromech, umi prekvapit - proste kooperuji... a to chteji AI jeste zlepsit ? - dalsi vec co me udivuje jsou animace, proste parada ja jsem spokojenej a fakt, ze jde pokacet prakticky kazdy strom s viditelnymi zaseky to jen podtrhuje - vic toho zatim nemam, cekam na funkcni save a popisovat bugy v EA je nosenim drivi do forestu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit