Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to cestování v čase je tam ale už od prvního dílu ....... sice tohle je poprvé kdy se v rámci jedné simulace perou dvě období , ale .... proč ne když je to vše jen simulační projekce ?
  • Neboj upgrade zrovna pro tebe bude nutností ;)
  • No jsem zvědav otestuju to rád na I7 4970k , Asus rampage VII (ROG), Gtx 780ti snad to rozjedu *1*
  • RazorProduction
    Ale tak AssAssiN CreeD za druhej svetovej us je,vola sa The Saboteur *5*
  • pravda, jenže to si nemužou dovolit protože AC je defacto historicka hra (simulator) a ted navíc i rpg. ale jako takovy ulet by to bylo dobry
  • Cóže,možná kdyby to nebylo AC tak by to bylo dobrý sci-fi,ale asi každý kdo minimálně hrál AC až do Brotherhood by si po týhle představě říkal Co To Sakra!? :D
    A když nad tím přemýšlím tak když bude nějaká ta časová anomálie možná do minulosti(Nevím jestli to de nebo ne?)tak minimálně tipuju že by jsme mohli zase vidět Ezia,ale moc by se mi to nelíbilo,jako vidět ho znova by bylo dobrý,ale to cestování v čase mi prostě nesedne a vůbec nikdy mě snad nenapadlo že někdy tohle v AC bude
  • Jsem jediný kdo na úvodním obrázku viděl The Saboteur s Arnem místo Devlina ? *5*
  • TheGGG
    Jn, třeba dobýt Bastilu se 101st Airborne Division by bylo cool. *3*
  • TheGGG
    Ah, tak to se přidá do rodiny: Altair, Aquilus (pokud počítáte komix), Aveline, Ezio, Edward, Connor, Desmond. Ještě že ten chlápek v Rogue se jmenuje Shay, naštěstí s příjmením Cormac, takže nevybočuje z řady. Sem zvědavej, u kolikátýho dílu se dočkáme postavy, co bude mít jméno třeba na X.
  • bylo by dobry kdyby se treba ty časove osy prolínali a mohli jste napríklad strilet z kulometu pocas fancouske revoluce, nebo ridit tank. pravda, muselo by to byt časově omezene kvuli balancu, ale jako takovy kratky event by to bylo fajn. nebo by mohli mit tyhle zbrane i vaši nepratele
  • Menuje se Arno *1* *1* *1* *1* *1*
  • Co chuji máte s tou druhou světovou? Já tam teda kromě nejasnýho letadýlka a kulometu z toho období uviděl leda tak tři půlky druhý světový. To, že se houpe na obrázku jakási plachto podobizna adolf-empajru z toho ještě nedělá nic z druhý světový. Jak říká Profesor dole, určitě v celém konceptu rozhozená alternativa...
  • Magister_Peditum
    Vzducholodě a druhá světová? Spíš hodně divná alternativní realita...
  • TheGGG
    wau, teď ještě assassina z 18. století, co řídi nějakýho mecha v daleké budoucnosti a bude v tý hře úplně všechno. Každopádně, říkám to pořád, dokud člověk nemůže zabít pár nácků, není to kompletní hra. Teď ještě DLCčko, s atentátem na Áďu Hitlera (samozřejmě tehdejšího templáře číslo 1) a bude vymalováno.
    BTW. Doufám, že když už tam perou podobný chujoviny, že tam alespoň zařadí, nějaké vtipné momentky spojené s objevováním druhoválečných technologií, chlápkem (fakt nevím, jak se jmenuje, ale určitě to bude začínat na nějaké písmenko ze začátku abecedy) z 18. století.
  • Jack1947
    Tjn, no to už asi nebudu ani hrát smolík... *2* , ne to zs tak hrozný není něco podobného bylo v minulých dílech... tedy no nenazval bych to jako anomálie spíše takové ty návštěvy v přítomnosti.
  • blbý je že už víš že tam ty anomálie budou, žádný překvápko, naprd
  • Jack1947
    Spojler? né děkuji nechci. stačilo se tady přečíst diskuzi. Že to je z druhé světové a něco se vzducholodí nebo co... to mi stačí a pokud to bude jedna z mála anomálii, tak tím líp že o tom nebudu moc vědět.
  • tvoje baba je Ass Creed. Nedavej tady nenapadne a radoby cool stylem najevo svuj hate, dekuji.
  • běž si hejtit někam do pralesa prosimtě
  • le ředitel marketingu: Ale za druhý světový války nikdo kapuce nenosil. Nikdo s trochou rozumu nám nesežere odbojáře v kapuci. Mohlo by to poškodit naši vizáž. Jenže bez kapucí hráči nepoznají že hrají, a především že kupují assassina. Nemohly bychom to celé posunout do osmdesátých, nebo devadesátých let, ať se můžeme vychloubat v reklamách s historickou přesností? Ale ty nácky, ufouny a indiány tam musíte nechat. Už mám představu symbolu pro "ufounáci," bez svastiky abychom to mohli prodávat v Německu. A nemohli byste tam vložit kapitolu o globálním oteplováním. Globální oteplování je mezi děckama populární. A Číňany. Čínský trh se pomalu otevírá a my na něm nesmíme chybět. Musíme oslovit komunitu Čínských hráčů, nejlépe nějakou ženskou postavou s čínskými kořeny, která bude mít romanticko tragický vztah s naším bílím hrdinou. Ale jak říkám, bez kapuce s logickým opodstatněním se assassín prodávat nebude. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit