Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po tomhle videu spáchal sebevraždu.
  • no i tak to bude nejzajmavejsi(nejdivnejsi)dil serie *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • langustyn
    asi moc hrali dlccko k Magicce :D
  • Samozdřemně žádná swastika...
  • to neni spoiler to jsou plany jak ubisoft dobije svet oni to nerekno jenom cekaj nes to pro lidi bude obycejne a pak BUM!!!!!! prileti ubisoft a zahaji 3 svetovou ve ktere bude stat pro ti EA ktery se spoji s AMD:-)
  • Warriosparky
    "Než ale vůbec otevřete článek a pokusíte se na video podívat, měli byste vědět, že jde podle mého o spoiler a ne malý." On už ten samotnej obrázek je spoiler, takže jsem článek ani nemusel otevírat... *7*
  • normalne to nechapu ty dohraje kampan v 1793 a najednou prileti hitler se svym pritelem knirkem abudes strilet s eifelovki kulometem na vzducholod
  • no a?...AC byla vždycky takova podivna scifi, jen v UBI moc nevedeli co s tim:)
  • x_ander
    No celou dobu jsem si říkal, že udělat Assassina v Paříži a nemít možnost si skočit z Eiffelovky je škoda. Nějak to prostě vymyslet museli :)
  • A už tam tenkrát byla strašná fronta?
  • oni udelaj assasina wolfenstina a dalsi dil bude battlefeld 6
  • http://www.eurogamer.net/articles/2012-04-04-ubisoft-ww2-japan-and-egypt-would-make-dismal-assassins-creed-locations

    Takže Ubisoft zase lhal veřejnosti (stejně jako s prohlášením o AC3 jako o jejich poslední "velké" hře). A herní novináři opět mlčí...
  • fallanga
    Jo, časová anomálie, na to jsem celou dobu čekal. Konečně ten pravý assassins creed, ne jak ty hnusy s Eziem. Doufám, že to bude mít hnusnou grafiku a na Pc za 20k to pojede na low, 25 FPS. Konečně přichází ta pravá herní revoluce.
    Ale teď vážně, co se stalo s tím Ubisoftem, který vydal ten skvost Brotherhood?
  • Já sem spíš zastáncem AC, ale tohle je vážně divný.
  • Mato1987
    HAHAHAHAHAHA, vidno, že vývojári nezaháľajú a sú pravidelnými konzumentmi psychotropných látok :D
  • ty **** Assason a kulomet.. toho jsem se nechtěl dožít.. .D *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit