Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A mě třeba Doom 1 i Doom 2 (Blood...) baví dodnes víc než většina dnešních FPS her.
    • Brzy vydam(e) novy mappack pro Blood.
      Jmenuje se Dark Times EP1. Alpha verze jsou ke stazeni zde:
      www.blood.freeminded.de

      A koncem leta se zacne pracovat na novem projektu.
      • Zkusim
  • Kde je můj příspěvek? Napsal jsem jen, že to nemůže nikoho šokovat a že je to vyměklé jak moč. Cenzor asi není střízlivý.
    • Ta cenzura tady je naprosto dementni, mazou to podle nalady a ne podle pravidel .. ostatne pravidla si kazdej muze interpretovat jak chce protoze jsou debllne napsana.
      Diskuze byli nejzabavnejsi cast tohohle webu a ted je to domrdane, kdyby tu byli skutecni trolove/spameri tak by se z toho ti cenzori posr4li. Tady kazde decko obejde ban za pul minuty a presto to nikdo nedela !
      Proste je to zase jenom buzerace a ztrata casu/penez, ktere by se mohli vyuzit pro rozvoj webu, pripadne pro odstraneni jedne z tech tisicu teklam ......... proste n4srat
      O tom ze herni web moderuji lidi kteri hraji maximalne angry birds ani nema cenu mluvit.
      • Asharak
        Bohužel je to tak. Dostal jsem třeba ban před týdnem nebo dřív za pravidla nebo jak, ale hlavně jsem nikde nenašel kde jsem ve kterém příspěvku vůbec udělal chybu, co přesně bylo nevhodné z těch cca... Nevím 160 slov. Takže není ani žádný feefback. Tudíž automaticky byl ten ban více méně zbytečný. O co hůř.

        Jen to vedlo k tomu, že jsem opět spustil a blokl každou blbost na webu přes Adblock.
        Žádný horní otravny tiscali panel, prosba o donate, spodní prosba o vypnutí, nic. I bez hlavičky je hlavní stránka ještě lepší :3 mám se pravděpodobně lip než subscriber a nějak mě to nevadí.
  • Nyarlathotep
    Jak ho sundal tou hlavou *1* *1* *1* No třeba do toho června stihnu dohrát původní brutal doom...
  • Jessííís chudinky potvůrky *1*
  • hmmm.....jo, narodil jsem se v 80. letech....jo, hrával jsem Doom část 90. let....ale proč se touhle blbostí v 21. stol ještě někdo zabývá? tehdy to bylo něco revolučního, ale tahle FPS, s touhle grafikou a touhle koncepcí je už dnes prostě úplně zbytečnej sajrajt.....to není RPG, allá Ultima a Lord British - tam jsou určitý aspekty nepřekonaný do dnes.

    Tohle bylo revoluční a jedinečný zoufale krátkou dobu - první FPS s lepší grafikou poslala Dooma do věčnejch lovišť, protože kromě střílení neměl co nabídnout.

    Je mi jasný, že schytám milion mínusů s argumenty tipu "ty blááho je to to zadarmo!!! děla to nadšenec XY ve svý volný době" a "jak můžeš hejtovat Revoluční FPS z 90.let?"....ale prostě to tak mám, když jsem si spustil trailer, tak jsem si vzpoměl na svoje dětství, ale hrát tuhle primitivní trííčovinu snad už ne :-DD
    • Už jenom dlouhodobá popularita i po dvaceti letech dokazuje, že Doom do věčných lovišť neodkráčel. Možná zmizel z mainstreamu, ale Také pamatuju, kdy byl Doom novinka a byly jsme z toho nadšení, ale tak rychle překonaný nebyl. Potom začalo vycházet víc a víc 3D stříleček, ale nevybavím si jich moc, které by mě tolik bavily a které bych hrál opakovaně, snad jenom Duke Nukem 3D a Terminator: Future Shock. V tomhle žánru těch opravdu dobrých her podle mě v 90. letech zase tolik nebylo.
      A i když Doom sám už nehraju a nehrál jsem mnoho let, tak by mě tohle i lákalo zkusit, ačkoliv nepředpokládám, že k tomu dojde.
    • Asharak
      No, obtížnost BD, hratelnost, atmosféra... kéž by to dneska dokázaly hry taky tak vytvořit. Sem tam si zahraju jednu mapu v Doomovi, a rozhodně se bavím víc než kdybych si prošel jeden kousek CoD. Další věc je celková ovladatelnost, rychlá střílečka s kupou monster, jdeš a střílíš, krev všude kolem, pixely létají vzduchem, omnomnom *14*
      Odreagovačka jak má být *5* určitě není pro dnešní "primitivní" hráče, to je ta pravda. Snad se neurazíš, nebo rovnou nedostanu ban. ^^
    • A mě třeba Doom 1 i Doom 2 (Blood...) baví dodnes víc než většina dnešních FPS her.

      Nekvalitní nemáš za to, že by si někdo myslel to co píšeš ----"" ty blááho je to to zadarmo!!! děla to nadšenec XY ve svý volný době" a "jak můžeš hejtovat Revoluční FPS z 90.let?","" ale za celkovej koncept tvého myšlenkového pochodu.
    • C-BEAM
      nič si nepochopil, nerozumieš o čom je Doom a prečo je tak oblúbený i dnes. A kec o tom, že prvá hra s lepšou grafikou ho prekonala je doslova zúfalosť. Jednoducho vykašli sa na hodnotenie hier ktoré idú celkom mimo teba a tvojho pola zaújmu.
      • však já věděl, že naštvu spoustu skalních fandů :)

        tak mi řekni, v čem si Doom uchoval svojí jedinečnost už třeba jen blbý 2 roky po vydání? jsem prostě evidentně blbej....nenapadá mě jedna jediná vlastnost, v čem by si Doom uchoval originalitu a zasloužil si respekt 20 let po vydání.....ty předpotopní FPS maji prostě blbou pozici, tehdy přinesli revoluční prvek 3D, ale tim to celý začalo a skončilo.

        Smekám před starejma RPG, Adventurama a kašlu na grafickou stránku věci - ty hry mají pořád co říct i teď......ale hrát Duke 3D, Doom, Quake I......proč? abych dostal epileptickej záchvat? nejsem teenager - k těm hrám jako je Doom mám citovou vazbu, vyrostl jsem na nich....asi nedokážu správně vyjádřit to jádro zakopanýho pudla.....
        • napr zminovany quake 1 ma uplne atmosfericky soundtrack made by Nine Inch Nails a ta hra s nim ma proste koule. a je fakt, ze tuna starych her ma proste celkem velke moznosti dohrani. Ja se napr. pri hrani quake vzdy kocham trickjumpama, kdy si pod nohy napalim raketu/granat a uz misi prochazim uplne z jineho smeru a ty nestvury kolikrat zaskocim. Taky je velice dulezity ammo a health management. For fun jsem zkousel COD a to je silenost, health regen a co chvili mi do kapes kumpani futrovali naboje. Ty kvera, co mi dali na zacatku mise mi vydrzely po celou dobu. Kdyz to srovnam napr s Vietcongem, kde hrac co chvili premyslel, zda si necha dobrou M16 se spetkou munice, nebo veme cinsky nepresny smejd s tunou munice.
        • Hratelnost.
        • Ty seš hotovej ze starejch RPG a adventur, který jdou zase úplně mimo mě (například RPG hry mě nabavily nikdy) a cpeš to tady pod článek s legendární FPS, že nechápeš její oblíbenost i po 20 letech. Já zase nechápu, proč to sem vůbec píšeš. *4*
        • C-BEAM
          keby existovala súčasná AAA hra ktorá ponúka to čo Brutal Doom tak hrám ju a nie hru z 90tych rokov. Hrával som Thiefy, System shocky, Deusy, hral som aj tvoju Ultimu ale takisto chcem hrať i čistokrvnú fpsku ktorá sa absolútne nanič nehrá a nie je to iba ďalšia militaristická codovina. Chcem si zahrať brutálnu hru s rozmanitými typmi nepriatelov, kde každý je niečím iný, vyzerá inak, má uplne iný spôsob útoku. Chcem hru kde sú absolútne klasické zbrane (napr. dvojhlavnová brokovnica) a zopár scifi zbraní. Chcem zabíjať nie jednotky ale stovky nepriatelov, chcem počas hry vidieť skazu a mŕtve telá okolo seba, chcem rozsiahle surrealistické levely ktoré sa nehrajú na realitu. Nechcem quicktime eventy, nechcem vidieť na obrazovke retardované hlášky "stlač ten a ten button...", nechcem sa pozerat na filmíky a ingame animačky. Chcem jednoducho zapnúť hru zvoliť si obtiažnost, level a intenzívne hrať 20-30 minút. To všetko mi Doom ponúka a súčasné hry nie. Preto si Brutal Doom rád zahrám, nemám totiž inú možnosť.
          • C-BEAM - v mnoha věcech s tebou plně souhlasím ( První System Shock, Deus, Half-Life ) jo, to jsou pro mě subjektivně REVOLUČNÍ hry, který do FPS přinesly ještě jinej aspekt....ale ten Doom prostě né. Z tvých požadavků mě okamžitě napadl Serious Sam, Painkiller a 3 000 jinejch více či méně povedenejch bezmozkovejch FPS, " který si prostě na nic nehrajou"
            • del0
              "Z tvých požadavků mě okamžitě napadl Serious Sam, Painkiller a 3 000 jinejch více či méně povedenejch bezmozkovejch FPS"

              SS ani PK nemají to, co má Doom (tempo soubojů/pohybu, počet nepřátel, atmosféru)
              +
              3000 sis vycucal z prstu. Nedal bys dodromady ani 1 hru, která má všechno to, co má DOOM
              = víš o FPS a speciálně Doomovi kulové a jen troluješ.
            • Taky se mi líbí jak lidi, kteří nikdy nehráli Brutal Dooma nebo Serious Sama na nejtěžší obtížnost, tomu říkají bezmozkové FPS. *4*
            • C-BEAM
              Doom samozrejme je revolučná hra a nie len to, je čistokrvná esencia toho čo slovo FPS znamená, preto sa i 20 rokov po Doome hovorí FPS hrám doomovky a nie "HalfLifeky". Nehovoriac o tom, že či je hra revolučná alebo nie nemá absolútne nič spoločné s tým či je hra samotná zábavná alebo kvalitná. Serious Sam ani Painkiller na Brutal Doom nemajú i keď Sama som hrával často a jedná sa o vynikajúcu hru vrátane trojky. Opakujem ešte raz, daj mi hru ako BD v modernom prevedení a budem ju hrať dovtedy nemám na výber.
    • Doom ktery jsi hral v 90. letech a Brutal Doom jsou dve skoro uplne rozdilne hry.
      • jj, brutal doom jsem si nedavno strihnul a hlavne diky moznosti nastaveni rychlosti a velikost poskozeni nepratel to byla vetsi vyzva nez doom tenkrat kazdopadne a nez vsechny dnesni hry tuplem
        • Asharak
          No BD je hlavně výzva díky nutnosti přebíjet. *1*
    • už mi sere, jak se pořád oprašujou a znovu objevujou starý tituly, který se nějak upraví a prezentujou se pak jako bůhví co.....
      • Pro mě je DOOM nej !doomovka! všech dob. Brutal Doom je nejlepší 3Dčko, co jsem hrál loni nebo předloni. No, je v tom nostalgie… A co? BrutalDoom je super! Pičuješ, lamo *14*
      • Blue.Shark
        Tady ani tolik nejde o znovuobjevování, jako spíš o přidání obskurní porce brutality. Můžu souhlasit, že koncepce je poněkud zastaralá, ale to nemusí být nutně špatně. Každý si sem tam potřebuje bezmyšlenkovitě zastřílet. Hlavní je to, že Brutal Doom je mod, jako mod se prezentuje a určitě by se neměl brát jinak, než jako mod do dvacet let staré hry s dvacet let starou grafikou a dvacet let starými mechanikami *4*
        • del0
          Nějak nerozumím, jak může koncept bezhlavé řežby ve First... Person... Shooteru... být zastaralý. To je jako tvrdit, že Tekken bez kvalitního příběhu a cutscén je zastaralý. To, že jsou dneska sřílečky samý QTE, military, cutscény a hlavně příběh (ty příběhy z dnešní produkce jsou fakt samá perla, příběh jen pro příběh), autoheal, autoaim, skript a vození za ručičku - to je jen degenerace a násilné zfilmovatění her za účelem větší přístupnosti a zájmu pro casual obecenstvo, žádné vylepšení konceptu.

          Na prvním místě u her je a vždy bude hratelnost (s touhle větou nemá smysl polemizovat, obzvlášť s CoD děckama). A na tu cutscény, grafika nebo příběh speciálně ve stříleče nemají vliv. Jsou to neinteraktivní prvky. Jediné, na co mají vliv, jsou prodeje. *15*
          • Blue.Shark
            Mně jde zejména o příběh a atmosféru. Od dob, kdy jsem hrál Half-Life 2 jsem notně rozmlsaný a čekám od her víc, než střílení pro střílení, protože takové hry pro mě jednoduše určitým způsobem nastavují laťku. A příběh jen proto, aby tam byl, samozřejmě taky není správná cesta. Minimálně pro mě ne. QTE ani skripty mi nevadí, pokud jich není mnoho. Dnes už si prostě střílečku jen proto, abych rozstřílel 250 protivníků nezapnu tak často, protože mě nebaví tak, jako tenkrát.
  • C-BEAM
    jediný problém mám s BD, že mi vďaka nemu ostatné fpsky pripadajú ako prachádzka v kláštore, dokonca i original Doom mi teraz pripadá tak, že by mu mohli nalepiť PEGI 7.
    • BD ?
      • Blue.Shark
        Brutal Doom
  • froztik
    To bude pro moralisty jasný infarkt. *15*
    • Když přežili Hatred a Postal, tak tohle už dají :)
      • Jack1947
        Apropooo, kdy už bude nějaké info o Hatred... netrpělivě čekám *14* *5*
  • Pegi0 *14*
    • to je pixel art to muzou hrat deti od 3+
  • nechteji si za ni nauctovat 9.99e jako za standard dlc? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit