Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romando

    Za mna Altair. Ten jeho nerozhodny mix hrdina/anti-hrdina a tajomnost su super. Navyse celu seriu odstartoval.

  • Thanquol

    Mě sedl asi nejvíce Edward. Pak Shay Cormac - menší role, ale také můj oblíbenec. Eivor úplně na pohodu charakter, měl jsem ho raději než Ezia. Ezio je pro mě spíš nakonec jen taková pěkná "pubertální" norma.

    • Derp_1337

      A nestojí ta tvá obliba Eivora v tom, že Eivora máš čerstvě v paměti?

      AC:Valhallu jsi dohrál nedávno, zatímco AC2 (+Brotherhood) jsi hrál už velmi dávno v minulosti?

      Mě osobně se Eivor moc nelíbil, taková sluníčková parodie na Vikinga. Moc mi do toho zasazení neseděl a působil nepatřičně.

      • Thanquol

        Jo asi to ma nejakej vliv. AC II jsem hral cirka pred deseti lety a BF, Rogue, Valhalla jsem hral nekolik mesicu zpatky. Asi ma taky nejakej vliv, ze jsem u Valhally nehledal simulator Vikinga, ale dalsi AC typu vylez, zavrazdi, porubej a Eivor mi v soucasnem stavu mysli prijde blizsi, jako takovej bohamilnej, premyslivej, dospelej Drengr, kdezto Ezia mam stale zafixovaneho jako vtipkujiciho pubertalniho podrezkrka. Jasne dalo by se rict, ze tam byl vyvoj do podobne myslici postavy pres ty 3 dily, ale za to Valhalla nemuze a i tak  byl Eivor charakterove nyni uspokojivy uz v tom jedinem dile. Taky Eivorovi asi pomaha fakt, ze tam bylo dost Ano/ne, kde si to clovek poupravil k obrazu svemu + spousty lidskych vedlejsek, kde se dalo zase trochu splynout s tim charakterem, ktery by hrac chtel byt. kdezto ACII byla tusim jen "bonmoty" nabita hlavni linka a vedlejsky pouze typu zabij. 

        Tedy Ezio byla fajn postava vtipneho, schopneho zabijaka/lamace zenskych srdci a delici linka mezi osobne dobrym AC charem a spatnym, ale v tuto chvili odprostim li se od historie a od toho, jak by meli v Ubi pro serii AC ztvarnit vikinga, zajimavejsi a blizsi postava i co se vedlejsich dialogu tyce. 

        Kdybych resil pribeh a scenar tech postav tak i zde jsem nyni na strane Valhally, ktera mela uz konecne nejakou "filmove beckovou" uroven i co se zakomponovani a ztvarneni "Alien" predku do Vikingske kultury tyce. 

        K Eziovi bych se asi uz i nerad vracel a to i kdyby vydali nejakej dnesni prequel, ale kdo vi, ikdyz spis mi vyhovuje to skakani v historii, postavach, pohledech a mistech. Docela uz se tesim na dalsi info o novem AC. 

  • JohnnyBaneCZ

    1. Ezio Měl obrovskou výhodu 3 her. Mladý playboy navlékl plášt ne z víry v ideály Assasinu ale jako prostředek pro vykonání pomsty. Brotherhood zlatý věk formování řádu a nakonec Revelations které na mě zapůsobilo asi nejvíc ve vztahu k postavě. Úplně jsem cítil jak Eziovy ujíždí vlak, doba se posunula, jiná kultura, síly dochází, krásná úvodní melancholická skladba podtrhující finále jeho cesty. Proto mi snad ani nepřijde fér porovnávat ho s ostatními kteří mají "handicap" jedné hry.  

    Ostatní postavy většinou nevýrazné někdy světlé momenty nebo jeden či dva zvraty v jejich prokreslení ale jinak nic pro mě zapamatovatelného. 

    Naopak postavy které se mi vryly do paměti jako vůbec nejhorší jsou Deamond se svými operátory a sourozenci Freyove. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit