Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to skvelá hra ale několikrát sem se musel probouzet kafem...prostě je to jak pro braindead lidi....vede vás to za ručičku, město je dost prázdné, nikdy vlastně nejde prohrát....animace obličejů je úžasná ale proč vždycky poznám že je to lež nebo pravda je to až moc okaté, za mě určité zklamání..prostě taková R* hra...když to výjde všichni jsou nadšení ale po zahrání je to už daleko horší....7/10
    • nezapomeň že my konzolisti jsme BRAINDEAD *2*
  • Beefcake
    Jak je to s herní dobou?
    Hru si hodlám vychutnávat : ) Teda v rámci možností. ...který tady vlastně prej skoro nejsou.
    Ale stejně - když s misema nebudu spěchat, budu nasávat atmosféru, prohlížet město, a plnit ty vedlejší minimise... Dostanu se k těm 25 hodinám? To je asi tak maximum který jsem četl zmiňovat.
    A druhá materialistická: co město?
    Prý je ještě větší než mapa RDR - je to pravda? To je pak x krát Liberty City, ne?
    Vyrovná se ale LC co do detailnosti? Z videí se mi to moc nechce věřit... : /
    • Mahcake
      Větší než RDR? Ani náhodou...je to velký, ale né tolik.*4* Je to do detailu vypracovaný, nebudeš zklamán. A do 25h se dostaneš určitě, pokud uděláš všechny mise,auta,landmarky atd. *3*
      • Beefcake
        OK - dík.
        Mně se to právě s tou velikostí taky nezdálo. Ani nevím kde jsem to četl - snad ta zpráva se zveřejněním mapy, těsně před vydáním...
        Ale větší než LC to je, nebo neni? Jsem teda zvědavej, jestli z toho města bude atmosféra dejchat tak intenzivně jako z Liberty City - snad máš teda pravdu *3*
        • Mahcake
          Jestli je větší než LC? To si nejsem jistej, to bych se na to musel kouknout z ptačí perspektivy nebo vrtulníku jako v LC. *1* No ale uvidíš sám.
  • Krudanze
    fakt to nebezi na rage? ja doted myslel ze jo. dyt to vypada jak gta. euphoria je tam taky. stejny nasviceni, stinovani i detailnost textur. dokonce kamera a animace vypadaj stejne.
  • Je to ta přiblblá politika Rockstaru chápu...ale nevím proč tohle cpát na konzlole.Na PC by se mohl grafickej potenciál rozvinout ještě víc a konzole dostávají akorát zabrat :D
    • keny11
      Protože konzole mají víc hráčů a tím i víc kupujících. Proč by ta hra neměla být na konzoli? Od toho tu konzole máme ale ty holt jen fňukáš že něco nemáš.
      • miker17
        keci to je jen propagace Microsoftu kdyby měli konzole více hráču tak by firmy co dělají hry jen pro konzole nekrachovali nebo nepřestupovali na multy-platforming
        • keny11
          Máš to trochu popletené krachují nebo přestupují firmy co dělají hry jen na PC. A stačí se podívat na prodeje jednotlivých her. Potom uvidíš že na konzolích se víc prodává.
    • posila
      Rozvinou grafiky potencial? Kolik DVD by byli ochotni lidi instalovat ... nebo stahovat ze Steamu? Uz stahnout GTA IV a EFLC ze Steamu je na pekne dlouho.
    • nechcem hovorit ze by to nemalo vist aj na pc, to je mi vlastne jedno, ale chodte uz s tou vasou grafikou do riti
    • Zapomel si dodat, ze na pc by se to lip kradlo.
      • miker17
        to že hra byla na netu týden a více před vidáním je vina PC pirátů jako vždy *6* za všechno můžou PC piráti....za chvíly budou svalovat vinu za AIDS na PC piráty
      • Ja jsem cekal ze tohle musi nekdo napsat... ja bych si to zrovna rad koupil stejne jako RDR.
  • Generalmagor
    Proč... proč !!! Za co.. nás Pcčkáře trestáš, že to nemůže býti i pro nás.
    • Archengel
      Sám jsem PCčkář, ale tituly co na PC nejsou dojíždím na Xku, tím že jste mi dali tolik mínusek jen ukazujete, že jsem píchnul do vosího a pravda nejvíc bolí.....mimo jiné jako mínuskujete kohokoliv kdo se trošku postaví pirátství...ano konzolisté také pirátí....ale jen okrajově, myslím si, že kdybys vzal 1000 pcčkářů a 1000 konzoláků (náhodných) tak poměr pirátu bude tak 20:1, ne-li více.... *3*
      ps: jen malo lidi bude riskovat zniceni konzole, ci ban a ztracení záruky....
      ps2: miker17 když napíšeš vydání s měkkým ''I'' tak opravdu nevím, co si myslet o obsahu komentáře samotného... *12*
    • Už mě nebaví jak ze sebe konzolisti pořád dělají svatý...Myslíte si že každej pcčkář jen pirátí přitom děláte to samý
      • Tomu se rika obhajoba, ze vzdycky nejvic rvou ti nejvetsi kriminalnici.
        • miker17
          hlavně že hra byla na netu skoro měsíc před vidáním....néé lidičky na konzolích se vůbec nepirátí *8* ubožáci
          • Beefcake
            Jenom měsíc? Nebylo to na warezu náhodou třeba ROK před vydáním : D
            Když napíšeš "skoro tejden před vydáním", tak je to málo drtivý, jo? Snad ale stejně neni potřeba takhle přehánět *7*
            Každopádně je to škoda - tahle hra by potřebovala pořádně vydělat, ať trochu usměrní současný, čím dál retardovanější trendy... : /
    • keny11
      Je to konzolová hra tak proč to dávat na PC.
    • Archengel
      Protože 90% Pcčkářů jsou piráti ? nebýt pár titulů (mimo jiné LA NOIRE) tak tu ted brečím s tebou *5*
      PS: nerikam ze zrovna ty jsi pirat, ale taková situace proste je a je to smutné
  • Stejnak je GTA: San Andreas lepší :D
    • GTA je až na otevřené město a auta úplně něco jiného :)
      srovnáváš ''nhl'' a ''fifu''
      • Však já to myslel ze srandy *1*
        • ok :D však víš já jsem zvyklej z games na dost divnou diskuzi :D pak člověk neví :D
          • však jo *1*
  • ach jo...je tak škoda, že to neni na PC...to bych si zas po dlouhý době (Portal 2 nepočítaje) něco koupil a nečekal jen na Steam slevy...takhle mi zbydou jen dvě oči k pláči. *9* Ale co, aspoň mám víc peněz na chlast *3*
  • ach jo konzoli nemám teda mám ale PS 2 by to asi nerozjelo *1*
  • rage
    hra na kterou jsem se těšil jak malý jarda. Ale na 9/10 to má hodně daleko. Auta se chovají nerealisticky, požitek z jízdy nula. Případy mají pořád stejný postup - pořád se někdo chytá a na konci zastřelí. Město je prázdné. A hra která je na 3dvd by mohla mít o stupínek ostřejší textury
    • ostrejsi textury tam jsou, ale na ps3...
      • Na PS3 se to prý i krásně seká.
      • *1* na ps3 jsou jen jiné stíny..
        • tak promin asi sem slepej...

          http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/3/6/1/1/8/5/360_043.jpg.jpg

          http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/3/6/1/1/8/5/PS3_043.jpg.jpg
          • Beefcake
            To je snad jen "nedoskočená" textura, ne? Že se ta kvalitnější načte občas se zpožděním - to se stává klidně i na PC...
            Pokud je to fakt už ta finální, nejostřejší verze, tak na ní snad nějakej blb musel zapomenout : )
            Na všech obrázcích jsou vidět fakt prakticky nulový rozdíly, takže tak či tak bych kvůli jedný výjimce netvrdil, že "PS3 má ostřejší textury" - to je trochu přehnaný tvrdit.
            *3*
          • ano hrany tam jsou stejné jsou pouze jinak nasvětlené...
            koukni třeba na obrubník je stejný jen a ps3 je na krajích tmavější =''ostřejší''
            • nebo naopak odflakly portal 2 na xboxu.. co predvedlo valve moc nerozumim..
            • jo s tim celkem souhlasim... rozdil tam je ale nepatrnej... ty stiny jsou nejvic do oci bijici, ale ta trava celkem taky... jinak celkem totozny na par drobnosti, jak rikas v jine scene muze zase o neco lepe vypadat xbox...
            • Jinak osobně jsem viděl i obrázky kdy xbox byl lepší...tohle nemá cenu srovnávat každej má svůj názor a krom exkluzivit jsou hry skoro totožné a až na pár vyjímek která jsou odflákle jako třeba mafia II na ps3
        • posila
          jj, nejdriv jsem veril, ze to tak je (kdyz to vsichni vsude pisou, tak to musi byt pravda, ne? :)), ale potom jsem ve srovnavacim videu videl, ze rozdili PS3 a Xbox verze jsou minimalni. A ne vsechny odlisnosti jsou ve prospech PS3.
    • těšíš se na ní jak říkáš 'jak malý jarda'' ale nevíš o co hlavně jde v té hře...super
  • Jedná z mála her, kvůli které váhám mezi PC a xboxem:-) Snad se autoři umoudří a při uspokojivé prodejnosti udělají alespoň port na PC:-)
    • Archengel
      na PC moc nedoufej, já si ten Xbox pred tydnem radsi koupil *2*
    • posila
      Zatim se prodava o neco min nez RDR a to taky na PC zatim nevyslo ... moc bych s PC verzi nepocital

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit