Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SA-reg
    No, tak po zvážení jsem usoudil, že nejdřív pirátnu, abych zjistil jak mi to jede. A pokud to pojede v pohodě, tak v závislosti jak budu ohromenej samotnou hrou, tak koupím hned nebo ve slevě...

    Taky doufám, že tam zas nebude milion věcí jako GfWL atd...

    Co vy na to? Justified piracy?
    • Nedělej hrdinu náš neohromíš:) Už vidím, jak si vymažeš savy a jedeš tu linearitu znova:)
    • nevěřim že když by tě to bavilo a hrál by jsi to že by si to smazal a šel si to koupit.
      • SA-reg
        To nemusíš. Záleží fakt jaký to bude... kupuju dost málo her, takže pokud to bude fakt super. tak ten litr vysolím.

        Avšak pokud to dohraju za osm hodin... prostě záleží na situaci.

        >kdyby dělali kvalitní dema (nebo vůbec dělali dema) tak by se nemuselo dělat ani to ....................

        No jo... ale to je dnes bohužel výjimka. Přitom by stačil i benchmark, jako byl třeba u RE5.
    • kdyby dělali kvalitní dema (nebo vůbec dělali dema) tak by se nemuselo dělat ani to ....................
  • Archengel
    a já si kvuli tomu koupil Xbox *1* aspon to mam dříve...
  • JOOOOOOOOoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!
  • Ja som to vravel, skonci zaplatena exkluzivita a bude to aj na PC. Tooolko minusiek som dostal a je to tu. :)
  • jediny dovod preco je to na PC je fakt ze toho predali malo.
    teraz im na to ale uz mozem osrat.
    • Ver tomu že keď sa niečoho predá málo na konzolách tak to rozhodne nieje signál pre tvorcov že niečo majú portovať na PC , to je ako keby si na miesto kde sa ti potopil ľadoborec poslal nafukovací čln :-) ( samozrejme úmyselne preháňam ale ide proste o to že za neúspech na väčšom trhu rozhodne nepomôže keď niečo prenesieš ešte na menší trh ) L. A. Noir sa na X360 a PS3 mimochodom predalo práve že dosť , teraz ešte chcú podojiť PC čo je znak toho že sa im to podarilo . A neviem ako ty ale ja by som im na tú hru určite nekadil , mne osobne táto správa neskutočne potešila :-)
  • Bude i CZ lokalizace nebo to skonci jako GTA 4 do ktereho oficialni lokalizace vysla jen v Beta fazi?
    • To ti nikdo takhle brzo nerekne.
      Ja bych o oficialnim prekladu SILNE, pochyboval, zato fanouskovska cestina je myslim tutovka.
  • Tyjo... To bych vubec necekal. Teda rozhodne ne takhle brzo.
    Vsem, kdo nevlastnej konzoli to urcite preju, ale zaroven doporucuju krotit prehnany ocekavani.
    Red Dead Redemption je pro cisty PCckare urcite bolestnejsi ztrata.
    • SA-reg
      Tak jasně... už vidím zklamaný mladší ročníky, co budou čekat další GTA... přitim přečíst si recenzi nebo názory není žádnej problém.
      • No hlavně mladší ročníky se nedostanou přes první větší případ...
        • Zayl
          To té obtížnosti kapku fandíš.
      • Neni to jen o tom. I tak to mohlo mit lepsi hratelnost (jizdi model, atp.)
        A i kdyz pominu vsechno krome pribehu, tak i z nej jsem byl dost (mozna vlastne nejvic) zklamanej.
        Z filmovyho hlediska obecne. Porad to teda filmove patri k herni spicce, ale cekal jsem neco, co uz se bude moct srovnavat s dobryma filmama. A to pardon, ale i kdyz pominu ty nejvetsi logicky zhovadilosti, tak proste NE.
        Ted tady teda vlastne hrozne plivu, ale je to dobra hra - jakypakcopak : D
        • posila
          Mne zase na tom ten pribeh (od poloviny) bavil uplne nejvic. Rozhodne bych si to dokazal predstavit jako dobry film :)
          • Tak jasne - ten to jedinej tahne. Teda ale podle me moc neutahne. Leda ke konci, kdy uz se zacina konecne vsechno poradne propojovat.
            Ono vylozene hluchejch mist jsem ani nepocitil, ale funkcni CELEK to proste podle me neni. Uvod celkem supr. Dopravka vlastne taky takovy intro, kde jeste musi bavit kazdej pripad zvlast. Vrazdy jsou vlastne oddelenej pribeh, a hlavni linka se rysuje az na mravnostnim, a pozarech...
            Nejakej celkovej "drajf" mi tam proste celkem chybel.
            Ale v tomhle jsem se rejpat nechtel ; )
            Spis mi rekni, jestli jsem nedaval pozor (je to dost mozny), kdyz tady popisu asi nejvetsi WTF moment, kterej me fakt skoro az fyzicky bolel. (mozny !!SPOILER!!, ale takhle vagne a bez kontextu snad ani ne...)
            Moment, kdy k odhaleni hlavnich sejdiru dojde tak, ze v x let zavrenym filmovym studiu lezi u promitacky na zlatym podnose kotouc s usvedcujicim materialem, kterej asi tocil celej tym dokumentaristu hned na nekolik kamer.
            Kdyby sem nekdo okem zabloudil, tak radsi vynecham spoilerovitejsi podrobnosti, ale ty urcite vis.
            To byla fakt scena, kdy jsem se malem zvedl za gauce a sel mlatit hlavou o zed. Mozna jsem mel, a doslo by mi, ze mi neco uniklo.
            Ale vazne o tom pochybuju. I kdyby tam nekdo z magnatu rekl "tady se natocime touhle kamerou, at se v budoucnu muzeme placat do stehen nad vlastni vykutalenosti", tak porad nevim, proc se tocej na vic kamer (to aby to lepe vypadalo), a proc proboha musime tu pasku najit za takhle nesmyslnejch okolnosti. Ale k tomuhle pak ani neni potreba dochazet. Proste giganticky WTF, ve kterym moje vlastni demence snad nehraje skoro zadnou roli. (?)
            Spousta veci mi tu hru kazila, ale zaroven vim, ze nad videohrama je proste potreba privirat obe oci. Proto muzu porad rict, ze je celkove dobra. Bohuzel zdaleka ne tak, jak jsem doufal, a jak si i ted dovedu uplne jednoduse predstavit.
            • Jo - s tema vyslechama to bylo taky casto pokus-omyl, no. To meli taky vychytat lip.

              Taky jsem se snazil si tu hru uzit - a celkem se povedlo.
              Treba prave s tim filmem me to vylozene prastilo pres cumak. Co si pamatuju, tak to prave inkriminujici bylo, ne? Asi to mam pomichany, ale mel jsem za to, ze tam primo probirali podrobnosti ty smeliny : )

              Ale co. Az budou dalsi DLC, tak s chuti zopaknu celou hru ; P
              Pujcenou jsem mel Xbox verzi, tak pomalu pokoupim PS3, a aspon uvidim co je pravdy na tech recich ohledne lepsi grafiky...
            • posila
              Nekdy je moje reakcni doba dost dlouha :). Docela jsi me dostal. Prestoze v tom filmecku nebylo nic vylozene inkriminujiciho (jen ukazoval, kdo jsou investori v SRF), jeho existence v takove podobe byla dost nelogicka. Lepsi by bylo, kdyby filmecek ukazal investory ve forme propagandy a ten pokec u stolu hra ukazala hraci pomoci novin. Ja ale si takovych nelogicnosti moc nevsimam pokud se dobre bavim (a mozek se nema potrebu zabavit hledanim chyb) a zrovna v teto casti hry jsem se dost bavil.

              Co me na hre vadilo byl prubeh vyslechu. Phelps casto pri narknuti ze lzi zmeni tema a ja nakonec musim dokazovat neco jineho, nez jsem myslel pri vyberu te reakce. To byl pro me problem, protoze jsem ze zacatku vybiral casto "Doubt", protoze jsem nemel jak dokazat nepravdivost toho, co mi podezrely zrovna rekl. Pozdeji jsem si skoro vzdycky nejdriv poslechl kam se rozhovor ubere pri moznosti "Lie" a pripadne reakci zmenil.
            • Tady jsem doufal v odpoved - to nemelo byt jen provokativni trolleni... : )
    • A povinne k tomu (treba i specielne koupit) GAMEPAD!
      Ono se tam stejne strili minimalne.
      • lol
  • SA-reg
    V tuto chvíli jste si všichni uvědomili, že Rockstar vydá PC verzi RDR v závislosti na prodejích PC verze LA Noire.

    >jsme nahraný, co?
    • asi nie. oni vydavaju pc verziu noire kvoli slabsim predajom konzolovej verzie-tak chcu dohnat. rdr sa predavalo jak teple rozky tak nebol dovod na pc verziu
    • Na PC se normálně prodává. Jen v ČR se kupování moc nenosí.
      • SA-reg
        Spíš v střední/východní Evropě... doufej, že to ostatní zachrání...
  • meh.
    to fakt radsej RDR. ale tak co uz, ked nukaju tak stiahnem
  • Je pěkné vidět jak neustále brečící PCčkáři nyní dostali, to co chtěli :) ... Teď už jen brečet nad tím, že RDR nebude na PC a valit do konzolistů jak si neužívají skvělých her v super grafice... Za nějakej ten čas pochopíte, že většina vývojářů přejde na konzole, což je jenom dobře. PC je pohlcený pirátama, ptž si každý malý děcko řekně, že postahuje půlku herního shopu...

    Je mi vás fakt líto, zlatá moje konzolka s hrama, který si vy nikdy nezahrajete a jen potichu brečíte :))))))))))
    • Douchebag here!
    • Tohle už sliším takovejch let a ono pořád nic :)
    • Na konzolich je taky dostatek piratu neboj :)
      Nejlepsi kombinace je oboji podle me.

      Ohledne LA Noir, tak me to krome animace xichtu (ktery sou opravdu nadherne udelany..) zas tak nevzalo. Radsi bych si zahral na PC RDR teda.
      • Kdy lidi pochopíte že se pirátí téměř stejně...
        chápejte(teď jen plácnu čísla)
        na pc se stáhne 5 miliónů kusů hry X a prodá se 1milión
        Na konzolích se stáhne 4,5miliónů kusů hry X a prodá se 4 milióny


        ano na pc je větší pirátství ale jen o trochu kdežto prodeje na konzolích jsou větší o dost velký kus.
        • PS jsem xboxář aby jste si nemysleli že se tu něco/někoho snažím pomlouvat/shazovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit