Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jezis takovou blbost si muzou slecinky s konzolema nechat
  • Jsem zvědavej jestli bude mít LA Noire PC také nějaký lepší obal, nebo limitku. Co myslíte?
    • Hadam ze bude mit lepsi grafiku pozadí a budou tam treba dlc, i kdyz mám trochu strach, že to nakonec neudělají jako rdr
  • "způsobily" to, že někteří tvůrci, co se donedávna třeba věnovali jen PC byli koupeni MS a Sony a musí teď tvořit jen pro ně. Řada původně PC značek pro ně byla upravena bez ohlednu na PC hráče, i bez ohledu na to, že se jim na PC dobře dařilo pročež by si PC verze trochu pozornosti navíc zasloužila. Jinak jsou ale fajn *3*
    • Pořád jsi ale nenapsal co způsobily. Píšeš o tom co dělají lidé a za to konzole nemůže. Konzole jsou od svého vzniku pořád stejné jejich účel se nezměnil to lidé se mění tak na to pamatuj a příště to napiš správně hned. Rozhodují prodeje a to kde je víc hráčů takže když už tak nádávej na pcčkáře kteří přešli na konzole a tím snižují vaše počty.
      • Kronossi zaprvé na konzole nenadávám a že například zkončila série AoE, nebo že Fable II bylo jen na Xko, nebo že HR byl jen na PS3 opravdu nemá s prodeji na PC co dělat. Zřizovatelé konzolí pro ta zařízení musí vytvářet uměle exkluzivity (protože ty konzole prodávají), i za cenu toho, že to omezí PC. To není nadávka, to je fakt vyřčený bez zášti. *3*

        Zadruhé, prodeje na PC jsou v naprostém pořádku, jinak by se R* s portem LA Noire neobtěžoval, cítí prachy, proto portuje - ze stejného důvodu bude na PC i Max Payne 3 a GTA V... RDR na PC není proto, že je to konzolová série viz. ten Revolver z r.2004...
        • RavenHolm
          Fable je původem jen a pouze konzolová hra (původní Xbox), která byla na PC portována s podtitulem Lost Chapters. Nad tím, že dvojka nebyla na PC pláčou jen ti, kteří neví, že to nebyla původem PC hra.
          • Ravene, Molyneux rpg typu Fable dle svých slov promýšlel už dávno před Xboxem - a první Fable vývoj začínal jako Project Ego bez pevně určené plaformy. Halo mělo být původně pro Mac...
            A já nad tím nepláču, ale ta absence mi přijde jako škoda, když teď máme trojku. No o to sympatičtější je rumor, že Win8 by měl v omezené míře provozovat i hry z X360, pak by bylo Fable II jistě mezi nimi.
    • To je trochu poupravená zpráva pro Kronosse, nevím proč se to postlo sem nahoru, zmáčkl jsem "upravit", ne přidat novou.
  • jooooooooooooo joooooooooooooooooooo joooooooooooooooooooooooo
    jen škoda že až na konci roku
  • Parada, sympaticka to zpravicka. Uz se tesim :)
  • Téda ta vaše vděčnost boří domy. Před vydáním jste tu brečeli že to taky chcete pod každým článkem o hře to bylo pořád stejné. Pořád jen "proč to neni na PC" a "já to chci taky" atd. A teď když je oznámeno že to bude tu zase melete že by jste raději chtěli RDR. To jste všichni jen rozmazlený fakani co si ničeho neváží? Protože přesně takhle tahle diskuze vypadá.
    • To mám být někomu vděčný za to, že mi laskavě něco prodá? Haha, good joke!
    • radšej PC Red Dead Redemption ako nejaké PC LA NOIRE
    • teraz aby sme uctievali kazdu dobru hru co vyjde aj na PC. tak kazda piata, este prihodim heavy rain, uncharted a som tam niekoho videl s mortal kombatom :D
  • misho8723
    Po počítaní matiky na skúšku - čiže po blbej nálade - mi to o 100 % vylepšilo náladu :D
    • No, blbá nálada asi bude znamenat, že jsi neměl prakticky žádnou doboru náladu. A zvednout jí o sto procent nemusí znamenat moc markantní vylepšení *4* (jak se říká, stok krát nula je pořád nula). I tak to ale myslím jen ze srandy...taky mě ta zpráva potěšila :)
  • Já bych teda radši ten RDR.
  • Přestože to očekávání asi úplně nesplnilo, PC hráči stále mají důvod jásat. :)
  • DAKUJEEEEEEEM :)))

    si kazdy kupte aspon styri kopie :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit