Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A.... dostanou další ban.
  • Lol ma dlouhe hry oproti treba HotS a je opravdu frustrujici, kdyz musite hrat s lamkou nebo s clovekem, ktery proste nekomunikuje a v podstate vam spali 30 - 40 minut zivota za nic.
  • Poláci a Češi ... na EUNE snad ani Rusové nejsou. Většina Rusů neumí anglicky, narozdíl třeba od Poláků, což je taky dost problém
  • lol ty jsi dokonalý případ toho proč raději hraju dotu. Ta aspoň je natolik složitá, že profiltruje lidi tvojí mentální úrovně. Tam kromě rusáků (a těm stejně nerozumíš nic kromě cyka) nikdo prakticky ani necekne, a když už, tak to není takoví průjem jako na LoL. Jen ti řeknou jaká jsi tlama, proč a pak už jenom všechny prosí ať tě reportnou, na což ostatní pečou, protože máš jen omezenej počet reportů, který se obnovujou jenom za ty skutečně uplatněné. Takže si strč svoje jednorožce do rekta a raději se snaž hrát hru tak, že jí protáhneš i ty nejhorší tlamy.
  • To je spis vyhruzka nez nadavka *7* Sice je to moc oskliva veta, ale nikomu v ni nenadavas...
  • Kdyby radši řešili nooby, AFK, a podobný individua. Ono se těžko hraje v klidu když jdete 4 proti 5ti, a jeden ještě feedí, protože "má lagy".
    Nechápu proč po tolika letech nezavedli nahrazení leavera botem ...
  • Firingo
    S tímto souhlasím na 100% *3*
  • Dobrá správa *4* . Teraz ešte vymyslieť nejaký bič na trollov ako je napr. KaceyTron, ktorí naschvál kazia hry ostatným.
  • Firingo
    Tuto hru konkrétně nehraji, ale jistě hrozně miluju když hraju třeba WT náš tým prohraje bitvu a ted nějaké děcko na konci tabulky které to sotva umí hrát začne hrdě hlásat: Enemy team please kill all from my team, this team is total fuc*ing reta*d nooob!!
    Jo takovýmu člověku bych fakt hrozně rád kupoval jednorožce... a ještě lepší je když mě nějaký chytrák nahlásí a nadává my sprostě do cheatrů protože jsem si dovolil být lepší jak on a zabil ho...
    Takovouhle mechaniku jedině ocením když nebude banovat nevinné hráče. Chci si užít hru a to když ti někdo pořád sprostě nadává moc nejde *7*
  • Asharak
    Stejně tě za to reportne a dostaneš chat restriction jak jsem viděl *1*
  • nekromant33
    Herní systém vedoucí k agresivitě? Aby to změnili, tak by z toho museli udělat singleplayer hru.
  • Asharak
    Insta chat restriction za "shut up kid" by byl stejně nejlepčejší *1*
  • Rusáci v Dotě mají výhodu, že jim člověk většinou nerozumí, až na obligátní cyka.. to u Poláků je někdy rozumět až moc dobře a oni rozumí nám, i když nadáváme každý svou řečí *1*
  • Problem neni ze nekdo nadava, ale ze je nekdo neschopnej si vypnout chat nebo pouzit ignore... ale pak by clovek nemel koho vinit kdyz prohraje ze...
  • Drink vodka, win dotka *2*
  • V žiadnej moba hre som nikdy nikoho nereportoval, kvôli tomu že hrá "zle", alebo "ako noob". Takisto som skoro nikdy nereportoval hráčov, čo leavli hru. Človek nevie, čo sa deje dotyčnému s internetom či nebodaj elektrinou, alebo čo sa deje uňho za monitorom. Reportoval som leavnutie hry len keď tomu predchádzali jasné odkazy v chate. Tieto veci mi v moba hrách až tak nevadia, resp. viem sa s nimi vyrovnať.
    Čo by sa ale malo okamžite reportovať a trestať sú práve spomínané veci. Nadávky, rasizmus, homofóbia, sexizmus, náboženská neznášanlivosť, vyhrážanie sa smrťou atď... Niekedy mi až mráz behá po chrbte, kde sa berie toľká zloba a nenávisť v tých, mnohokrát nedospelých ľuďoch. Súvisí to zrejme aj s tým, že to je vlastne anonymné. Ktovie, koľko ľudí by sa odvážilo povedať takéto veci aj človeku priamo do očí. Si myslím, že práve takýto ľudia predstavujú problém nielen pre hráčsku komunitu ale aj pre celú spoločnosť.
  • Veskoslav
    Tak nevulgární nadávka je i zabiju ti matku například:)
  • Ban za nevulgární urážky? To snad ne. Co je tohle za dobu, proč bych se měl pořád ohlížet za tím, jestli náhodou někoho nečím naurazím?! Urazil ses? No a co já s tím. Zkus vyrůst, vyrovnej se s tím.
  • Ti co dostanou ban si zalozi novej acc, seberou rodicum kreditku a nakoupi si tech trilion skinu podruhe ...... to je jejich jedina motivace.
  • Veskoslav
    Tak to bude půlka komunity za měsíc v herním pekle. Lolko má nejhorší komunitu. I ti Rusáci v Dotě jsou milejší než to, co je v LoL. Tolik výhrůžek smrtí, zabitím, znásilněním matky, postřílením rodiny, to jsem nikdy jinde nečetl. A nejhorší jsou děcka a Poláci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit