Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • riot se snaží banovat už roky a je to spíš čím dál horší.... takže někde je asi chyba
  • Jeden troll nebo jinde individum muze odradit od hrani desitky nebo klidne stovky lidi.. Ale desitky nebo i vice lidi muze nakrmit jeste troli vice, protoze uvidi, ze se jim povedlo ty hrace rozhodit.

    Jestli chces davat bonus za rady a snahu o taktiku ve hre proc ne, ale rozhodne nezatracovat banovani lidi za neukaznenost a niceni herniho pozitku ostatnim.
  • měli by přestat trestat kretény a místo toho motivovat ty co se chovaj dobře a odměnovat je. měsíc bez jediného problému ? tady máš +50% bonus k těm jejich bodum na celej víkend a podobně. trestat kreteny a trolli je stejně uplně zbytečny
  • RazorProduction
    a prave proto takovehle a nejen ja,pic....ni nehraju.
  • nightborne
    No já nevím, příjde mi, že na tohle nemůže nikdy nějakej umělej systém stačit, minimálně dokud někdo nenapíše plnohodnotnou AI... tady je, podle mě, pořád ten lidskej prvek potřeba, protože jak stroj odliší, když si někdo prostě zanadával bez zlýho úmyslu po nějaký nešťastný smrti, nebo podobně, od toho, kdy někdo cíleně a z vlastní zlovůle chce ostatním znechutit hru...
  • Jo a hlavne to udelej s usmevem, koukni s okna a motivuj se duhou, pochval si jednorozce co mas na plose, aby hned byl zivot veselejsi a pozitivni, jako kulisu si pust ordinaci v ruzove zahrade a hura do prace.
  • Prosim te, precti si co jsem napsal znovu, a pomaleji. Udelej si poznamky vedle na papir pokud potrebujes a pak to pro kontrolu precti jeste jednou aby ses ujistil, ze vsechno chapes. Pak muzes otevrit tuto diskuzi a napsat. Odepsal si totiz stylem, jakoby byl v tom prispevku uplne jinaci text.
  • Řeší kraviny. Měli se zaměřit na opravu jádra své hry, které je špatné a nefunkční. Já to kvůli tomu přestal hrát a nelituju. Ale divím se, že to pořád hraje tolik lidí...
  • Kdyby ti někdo přišel do bytu a na*ral dookola tak to taky uklidíš... reps ideálně "uklidíš" toho co tam na*ral. Jinak je obvious že zrovna ty nemáš co brečet, kdyby to bylo jak říkáš tak už dávno nad tebou vysí perma IP ban na games.
  • řeknu si "je to jen hra" a "když nejde o život, jde o h*vno" a rozhodně mu nezačnu vyhrožovat smrtí celé jeho rodiny? *4*
  • nic, nebudes mu smet nic rict ze jo samozrejme. Je to stejny jak kdyz ti bude zlodej vykradat barak a ty ho ani strelit nemuzes protoze bys sel sedet. Musis koukat jak ti tamhle bez s televizi. Tahle spolecnost by potrebovala jeden velkej format.
  • Místo aby řešili špatně udělaný herní systém, který vede k agresivitě, řeší bany...

    Když se vám připojí do hry idlující trotl a vy s tím nemůžete nic dělat, co pak?
  • pane boze.. to jsme to dopracovali. Mame tady equilibrium. Ono nestaci jak jsou neustale smesne moderovana diskuzni fora ci prispevky obzvlaste tady na Games kde si nikdo pomalu ani neuprdne. Vsichni se budeme odted usmivat, kdyz mi kretenek zkazi celou hru tak ho budu muset uprimne pochvalit a rict si "dyt je to jenom" hra, aby takovej kokutek v podstate vyhral a vic takovych bylo. Samozrejme ze kdyz nekdo nekomu nadava tak to boli. Reseni je ovsem aby se ten clovek prestal tak chovat, aby nebyla potreba mu nadavat, a ne ze vynalezneme algoritmus kterej bude prohledavat chat aby nahodou nejakej clovicek nebyl pohorsen, oooo protoze vsude musi byt duha a jednorozci. Ubohe, naprosto ubohe. A to i moderovani diskuzi a mazani jakychkoliv prispevku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit