Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To XY u příspěvku níže:

    OK, beru. Vycházel jsem z textu v článku, který je tedy zavádějící a autor by si měl za nekorektní předávání informací nafackovat, vzít si lopatu a jít dělat něco smysluplného když mu tohle nejde.
  • No jestli půjde všechno na tom obrázku rozemlít raketometem až na písek, tak to beru. *8*
  • Je to naozaj concept art, komentar k obrazku z ofic stranky: "An early piece of concept art for the Frostbite 2 reimagining of a true classic. Meant to represent lighting and color palette only. Actual map layout will be very similar to the original. " Z obrazku vo full HD tiez vidno ze to je ako namalovane: http://tinyurl.com/64dn5at
  • MNo zajimalo by mne proc skoro vsichni si mysli ze grafika v Bf3 nemusi byt dobra! To chcete treba hrat hru ktera je kostickovana? xXDDNo zamyslete se =D Grafika je z jednych veci co lidi kupuji hry =D Mno a taky see zamyslete estli si to koupite coz to doufam a nebo etli si vyberete spis pak ten novy Call Of Duty: Mw3 xD Mno tak dufam ze tu nebudete pic.... a kur..... si to promyslete xD Ja treba budu kupovat oboje hry jen kvuli zazitku ze hry ..!!! Na grafiku a hratelnost se nemusite divat...!!!To vi jak zaujme tvurce hry Bf3 !!!! Mno tak kur... tu neblaznete!!!
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Chlapce,ty delas jako by existoval jen BF a CoD *1* .Jinak uroven textu je celkem tragicka *3*
    • iks dé
    • podla prejavu dalsi maly zasran.
      ja by som zaviedol internet az od 18 pici...
      boze jak ja nenavidim sproste deti.
      • Nahodou-xD Myslim ze mi to lip premysli nez tobe d..... *12*
      • Tak o tom mi ani nehovor, kľudne by som to posunul na 21 aspoň... Keď sa v nejakej MP hre začne vykecávať jeden z tých vykastrovaných pubertálnych hláskov, musím vypínať celú hlasovú komunikáciu, lebo inak by som to asi nezvládol *10*
    • Další selhání českýho školství... chodil si do školy žejo?
  • No, grafika pěkná, ale kolik lidí co chtějí něco trefit jede na plné detaily? Na neostrých rozplizlých texturách zdí s vypnutou trávou a grafickýma super vychytávkama je přece nepřítel vidět mnohem lépe. To už tu bylo v době CS a i když měl člověk herní super dělo, stejně vše stáhnul na minimum.
    • To mas sice pravdu, ze ti kdo musi byt za kazdou cenu nejlepsi si stahnou detajly na minimum ale treba ja, a verim, ze i spousta dalsich lidi, hraje hry kvuli zazitku z hrani a ne jenom aby byli prvni v nakym zebricku, takze ta grafika je dulezita.
    • vzdyt jeto jenom concept art :D, nechapu, ze tady lidi hodnoti grafiku s concept artu.......
      • nekteri mistni v tom nevidi rozdil *3*
        • No, já větu z článku, která zní: "Jak první jmenovaná vypadá v novém kabátku, si můžete prohlédnout sami." nechápu jako koncept art. To by tam bylo, že tak bude vypadat nebo že se o koncept art jedná. Nic takového tam není a věta sděluje, že takto mapa vypadá. Lze to snad pochopit i jinak vy dva chytrolíni?
          • Vis ,staci zapojit trochu mozek a podivat se na ten obrazek.Jestli ti to prijde jako in game zaber,tak by sis asi mel nechat vysetrit oci *3* .A nesmis bezmezne verit vsemu,co se kde pise *3*
          • Pokud to tak není, ať si v tom udělá pořádek redaktor a přeformuluje to.
            • Je to naozaj concept art, komentar k obrazku z ofic stranky: "An early piece of concept art for the Frostbite 2 reimagining of a true classic. Meant to represent lighting and color palette only. Actual map layout will be very similar to the original. " Z obrazku vo full HD tiez vidno ze to je ako namalovane: http://blogs.battlefield.ea.com/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Blogs.Components.WeblogFiles/battlefield_5F00_bad_5F00_company/B2K_5F00_Strike_5F00_at_5F00_Karkand_5F00_Concept.jpg
  • mě ta grafika nepřijde zas až tak supa mega goddamn jesis christ hustá... ale těším se *1*
    • rancor1223
      On je to jen kreslenej obrázek, ani to neni ze hry..
  • tyjo já abych se přiznal, já byl celkem zatvrzelej spec-ops/sniper player a mně nejvíc vyhovoaly venkovně-rozlehlý mapy, jako byl Midnight Sun, Daqing Oilfields, Clean Sweep apod. v Mashtuuru a Karkandu jsem zrovna neexceloval, tadyty jsem vždy nějak přetrpěl za medika nb v tancích atp. :D
  • hehe vzpominka na karkand :D, samej prone, bunny a dustshoty :D... Nejlepsi vzpominka asi kdyz cheater byl zakempenej na Squaru na strese a mastil to do nas az na cementarku :D nejhorsi bylo, ze tam nebyl admin a lidi nehlasovaly :(
  • rancor1223
    Pořád tady diskutujete že na obrázku je Mashtuur City. Ale podle officiáln zprávy je to jen ukázka jak zhruba bude Karkand graficky stylizován (barevně, atp.). To že je to Karkand nikdo netvrdil - alespoň v officiální zprávě ne..
  • Ryba9
    BF 3 bude zklamání roku uvidíte *3* Bude to akorát CoD na kterej se dá dívat.
    • No ja doufam,ze tomu tak nebude.Ale pravdou je,ze to co zatim predvedli me zatim moc nepresvedcilo.Ale tak dulezite jak se predvede Mp slozka ,o kterou jde predevsim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit