Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nahodou-xD Myslim ze mi to lip premysli nez tobe d..... *12*
  • To mas sice pravdu, ze ti kdo musi byt za kazdou cenu nejlepsi si stahnou detajly na minimum ale treba ja, a verim, ze i spousta dalsich lidi, hraje hry kvuli zazitku z hrani a ne jenom aby byli prvni v nakym zebricku, takze ta grafika je dulezita.
  • Tak o tom mi ani nehovor, kľudne by som to posunul na 21 aspoň... Keď sa v nejakej MP hre začne vykecávať jeden z tých vykastrovaných pubertálnych hláskov, musím vypínať celú hlasovú komunikáciu, lebo inak by som to asi nezvládol *10*
  • Vis ,staci zapojit trochu mozek a podivat se na ten obrazek.Jestli ti to prijde jako in game zaber,tak by sis asi mel nechat vysetrit oci *3* .A nesmis bezmezne verit vsemu,co se kde pise *3*
  • Chlapce,ty delas jako by existoval jen BF a CoD *1* .Jinak uroven textu je celkem tragicka *3*
  • To XY u příspěvku níže:

    OK, beru. Vycházel jsem z textu v článku, který je tedy zavádějící a autor by si měl za nekorektní předávání informací nafackovat, vzít si lopatu a jít dělat něco smysluplného když mu tohle nejde.
  • No jestli půjde všechno na tom obrázku rozemlít raketometem až na písek, tak to beru. *8*
  • iks dé
  • Je to naozaj concept art, komentar k obrazku z ofic stranky: "An early piece of concept art for the Frostbite 2 reimagining of a true classic. Meant to represent lighting and color palette only. Actual map layout will be very similar to the original. " Z obrazku vo full HD tiez vidno ze to je ako namalovane: http://tinyurl.com/64dn5at
  • Je to naozaj concept art, komentar k obrazku z ofic stranky: "An early piece of concept art for the Frostbite 2 reimagining of a true classic. Meant to represent lighting and color palette only. Actual map layout will be very similar to the original. " Z obrazku vo full HD tiez vidno ze to je ako namalovane: http://blogs.battlefield.ea.com/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Blogs.Components.WeblogFiles/battlefield_5F00_bad_5F00_company/B2K_5F00_Strike_5F00_at_5F00_Karkand_5F00_Concept.jpg
  • Pokud to tak není, ať si v tom udělá pořádek redaktor a přeformuluje to.
  • No, já větu z článku, která zní: "Jak první jmenovaná vypadá v novém kabátku, si můžete prohlédnout sami." nechápu jako koncept art. To by tam bylo, že tak bude vypadat nebo že se o koncept art jedná. Nic takového tam není a věta sděluje, že takto mapa vypadá. Lze to snad pochopit i jinak vy dva chytrolíni?
  • podla prejavu dalsi maly zasran.
    ja by som zaviedol internet az od 18 pici...
    boze jak ja nenavidim sproste deti.
  • helgi
    Já bych taky už dávno předobjednal, kdybych to měl na čem pustit... *9*
  • Na karkandu byla voda, ale zase tam nebyla žádná mešita :-) pokud se nemýlím.....ale je to fuk, důležitý je že BF3 se kvapem blíží a už teď vlhnu :-D
  • Další selhání českýho školství... chodil si do školy žejo?
  • MNo zajimalo by mne proc skoro vsichni si mysli ze grafika v Bf3 nemusi byt dobra! To chcete treba hrat hru ktera je kostickovana? xXDDNo zamyslete se =D Grafika je z jednych veci co lidi kupuji hry =D Mno a taky see zamyslete estli si to koupite coz to doufam a nebo etli si vyberete spis pak ten novy Call Of Duty: Mw3 xD Mno tak dufam ze tu nebudete pic.... a kur..... si to promyslete xD Ja treba budu kupovat oboje hry jen kvuli zazitku ze hry ..!!! Na grafiku a hratelnost se nemusite divat...!!!To vi jak zaujme tvurce hry Bf3 !!!! Mno tak kur... tu neblaznete!!!
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • rancor1223
    On je to jen kreslenej obrázek, ani to neni ze hry..
  • nekteri mistni v tom nevidi rozdil *3*
  • vzdyt jeto jenom concept art :D, nechapu, ze tady lidi hodnoti grafiku s concept artu.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit