Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předobjednáno už dávno... i kdyby tam žádný DLC nebylo..
    • helgi
      Já bych taky už dávno předobjednal, kdybych to měl na čem pustit... *9*
    • Bejt to davno na steamu tak taky predobjednam...
  • Gulf of Oman... nejlepší herní lokace ever
  • Je to naozaj concept art, komentar k obrazku z ofic stranky: "An early piece of concept art for the Frostbite 2 reimagining of a true classic. Meant to represent lighting and color palette only. Actual map layout will be very similar to the original. " Z obrazku vo full HD tiez vidno ze to je ako namalovane: http://tinyurl.com/64dn5at
  • Předobědnáno před dvema měsící *5* Takhle by měli udělat celou trojku = remake dvojky *3* Jedine +++ Jinak at me tam nechybi squadleader, pořadnej teamspeak ne jak u bc2 a plnohodnotnej hrající general Pak by to mohlo u me na dalších 5 let fungovat!
    • S generalem bych nepocital a squadleader asi taky ne.Udajne prej nebude potreba teamove spoluprace,coz me trochu zarazilo.Ale pravda,necetl jsem cely interview,tak mozna to je jen vytrzene z kontextu.
      • Jestli je to pravda, tak zase odobednavam. Doufal jsem (a porad doufam), ze za tech x let od BF2 udelali nejakej progress v systemu incentivu k teamove spolupraci (jako treba MAG) a ne krok zpatky. Bez tehle ficur je to jen strilecka s autama... to me moc nebere at uz to ma jakoukoliv grafiku.
        • svata pravda *5*
      • mno jesi tam budou chybet tyhle veci tak se bojím toho ze to bude další bad company s letadlama!! No co uz za ten litr je povinost to aspon votestovat! Teda pro mě jakož to velkého fandy battlefieldu a odpurce COD *7*
        • Prave toho,aby to nebylo jen dalsi BC v hezkem kabatku se obavam,natoz pak cod s vozitkama.
          Ale tak snad nezklamou.
    • Jo a ještě sem zapomel na plnohodnotne spotovani ne jak u bc mackat ,,Q,, na vsechny strany jak OSEL *12*
  • No, grafika pěkná, ale kolik lidí co chtějí něco trefit jede na plné detaily? Na neostrých rozplizlých texturách zdí s vypnutou trávou a grafickýma super vychytávkama je přece nepřítel vidět mnohem lépe. To už tu bylo v době CS a i když měl člověk herní super dělo, stejně vše stáhnul na minimum.
    • To mas sice pravdu, ze ti kdo musi byt za kazdou cenu nejlepsi si stahnou detajly na minimum ale treba ja, a verim, ze i spousta dalsich lidi, hraje hry kvuli zazitku z hrani a ne jenom aby byli prvni v nakym zebricku, takze ta grafika je dulezita.
    • vzdyt jeto jenom concept art :D, nechapu, ze tady lidi hodnoti grafiku s concept artu.......
      • nekteri mistni v tom nevidi rozdil *3*
        • No, já větu z článku, která zní: "Jak první jmenovaná vypadá v novém kabátku, si můžete prohlédnout sami." nechápu jako koncept art. To by tam bylo, že tak bude vypadat nebo že se o koncept art jedná. Nic takového tam není a věta sděluje, že takto mapa vypadá. Lze to snad pochopit i jinak vy dva chytrolíni?
          • Vis ,staci zapojit trochu mozek a podivat se na ten obrazek.Jestli ti to prijde jako in game zaber,tak by sis asi mel nechat vysetrit oci *3* .A nesmis bezmezne verit vsemu,co se kde pise *3*
          • Pokud to tak není, ať si v tom udělá pořádek redaktor a přeformuluje to.
            • Je to naozaj concept art, komentar k obrazku z ofic stranky: "An early piece of concept art for the Frostbite 2 reimagining of a true classic. Meant to represent lighting and color palette only. Actual map layout will be very similar to the original. " Z obrazku vo full HD tiez vidno ze to je ako namalovane: http://blogs.battlefield.ea.com/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Blogs.Components.WeblogFiles/battlefield_5F00_bad_5F00_company/B2K_5F00_Strike_5F00_at_5F00_Karkand_5F00_Concept.jpg
  • MNo zajimalo by mne proc skoro vsichni si mysli ze grafika v Bf3 nemusi byt dobra! To chcete treba hrat hru ktera je kostickovana? xXDDNo zamyslete se =D Grafika je z jednych veci co lidi kupuji hry =D Mno a taky see zamyslete estli si to koupite coz to doufam a nebo etli si vyberete spis pak ten novy Call Of Duty: Mw3 xD Mno tak dufam ze tu nebudete pic.... a kur..... si to promyslete xD Ja treba budu kupovat oboje hry jen kvuli zazitku ze hry ..!!! Na grafiku a hratelnost se nemusite divat...!!!To vi jak zaujme tvurce hry Bf3 !!!! Mno tak kur... tu neblaznete!!!
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Chlapce,ty delas jako by existoval jen BF a CoD *1* .Jinak uroven textu je celkem tragicka *3*
    • iks dé
    • podla prejavu dalsi maly zasran.
      ja by som zaviedol internet az od 18 pici...
      boze jak ja nenavidim sproste deti.
      • Nahodou-xD Myslim ze mi to lip premysli nez tobe d..... *12*
      • Tak o tom mi ani nehovor, kľudne by som to posunul na 21 aspoň... Keď sa v nejakej MP hre začne vykecávať jeden z tých vykastrovaných pubertálnych hláskov, musím vypínať celú hlasovú komunikáciu, lebo inak by som to asi nezvládol *10*
    • Další selhání českýho školství... chodil si do školy žejo?
  • Parada, tyhle mapy byly jednoznacne nej nej... jdu do toho!
  • Karkand byl vážně super... Pamatuju jak jsme s kámošema dělali výsadky s helikoptéry na střeše budovy u nichž začínali Arabská frakce ( už si nepomatuju jak se jmenovali :-)).... Když se hrálo v týmech byla to paráda a nikdo na vás neměl... Jediný co mně na těchhle hrách mrzí jsou kulomety.. zdá se mne, že tady prostě nemaj to realný využití což je škoda...
    • Karkand a vrtulnik ? to snad ne.
    • jestli se dobře pamatuju tak na Strike and Karkand žádné helikoptéry nebyly, neplteš si to s Mashtuur City
      • Tak možná :-D Já jsem to posuzoval podle tý Mešity... Vím že to město rozdělovala řeka....
        • Na karkandu byla voda, ale zase tam nebyla žádná mešita :-) pokud se nemýlím.....ale je to fuk, důležitý je že BF3 se kvapem blíží a už teď vlhnu :-D
    • ale na kankardu nejsou helikoptery to si musis plest s Mashtuur City
    • zapíjení na spawn pointu? skvělá zábava
      • Ono si ty spawn pointy měl obsadit víš :-)
        • a no jo, už jsem zapoměl. Tenkrát to bylo něco nového, snad se toho trojka odprostí
  • Ja porad cekam na nejake zabery z MP ,at si muzu udelat obrazek,jestli to pujde ve stopach klasickeho BF1942 a BF2 nebo te konzolove odnoze BC.
    Sp me zatim nenadchnul,to na me pusobi jako CoD s hezkym audiovizualem.
    Tak snad ten MP bude stat za to.At to neposerou
  • Ja si na ziadnu mesitu v Karkande nepamatam.. viem ze v Mashtuur City bola, na tu mapu sa obrazok aj viac podoba.. Karkand asi dost zmenia tym padom, ak to je naozaj on.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit