Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ryba9
    BF 3 bude zklamání roku uvidíte *3* Bude to akorát CoD na kterej se dá dívat.
    • No ja doufam,ze tomu tak nebude.Ale pravdou je,ze to co zatim predvedli me zatim moc nepresvedcilo.Ale tak dulezite jak se predvede Mp slozka ,o kterou jde predevsim.
  • No jestli půjde všechno na tom obrázku rozemlít raketometem až na písek, tak to beru. *8*
  • To XY u příspěvku níže:

    OK, beru. Vycházel jsem z textu v článku, který je tedy zavádějící a autor by si měl za nekorektní předávání informací nafackovat, vzít si lopatu a jít dělat něco smysluplného když mu tohle nejde.
  • rancor1223
    Pořád tady diskutujete že na obrázku je Mashtuur City. Ale podle officiáln zprávy je to jen ukázka jak zhruba bude Karkand graficky stylizován (barevně, atp.). To že je to Karkand nikdo netvrdil - alespoň v officiální zprávě ne..
  • hehe vzpominka na karkand :D, samej prone, bunny a dustshoty :D... Nejlepsi vzpominka asi kdyz cheater byl zakempenej na Squaru na strese a mastil to do nas az na cementarku :D nejhorsi bylo, ze tam nebyl admin a lidi nehlasovaly :(
  • tyjo já abych se přiznal, já byl celkem zatvrzelej spec-ops/sniper player a mně nejvíc vyhovoaly venkovně-rozlehlý mapy, jako byl Midnight Sun, Daqing Oilfields, Clean Sweep apod. v Mashtuuru a Karkandu jsem zrovna neexceloval, tadyty jsem vždy nějak přetrpěl za medika nb v tancích atp. :D
  • mě ta grafika nepřijde zas až tak supa mega goddamn jesis christ hustá... ale těším se *1*
    • rancor1223
      On je to jen kreslenej obrázek, ani to neni ze hry..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit