Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gulf of Oman... nejlepší herní lokace ever
  • Ja si na ziadnu mesitu v Karkande nepamatam.. viem ze v Mashtuur City bola, na tu mapu sa obrazok aj viac podoba.. Karkand asi dost zmenia tym padom, ak to je naozaj on.
  • Ja porad cekam na nejake zabery z MP ,at si muzu udelat obrazek,jestli to pujde ve stopach klasickeho BF1942 a BF2 nebo te konzolove odnoze BC.
    Sp me zatim nenadchnul,to na me pusobi jako CoD s hezkym audiovizualem.
    Tak snad ten MP bude stat za to.At to neposerou
  • Předobjednáno už dávno... i kdyby tam žádný DLC nebylo..
    • helgi
      Já bych taky už dávno předobjednal, kdybych to měl na čem pustit... *9*
    • Bejt to davno na steamu tak taky predobjednam...
  • Předobědnáno před dvema měsící *5* Takhle by měli udělat celou trojku = remake dvojky *3* Jedine +++ Jinak at me tam nechybi squadleader, pořadnej teamspeak ne jak u bc2 a plnohodnotnej hrající general Pak by to mohlo u me na dalších 5 let fungovat!
    • S generalem bych nepocital a squadleader asi taky ne.Udajne prej nebude potreba teamove spoluprace,coz me trochu zarazilo.Ale pravda,necetl jsem cely interview,tak mozna to je jen vytrzene z kontextu.
      • Jestli je to pravda, tak zase odobednavam. Doufal jsem (a porad doufam), ze za tech x let od BF2 udelali nejakej progress v systemu incentivu k teamove spolupraci (jako treba MAG) a ne krok zpatky. Bez tehle ficur je to jen strilecka s autama... to me moc nebere at uz to ma jakoukoliv grafiku.
        • svata pravda *5*
      • mno jesi tam budou chybet tyhle veci tak se bojím toho ze to bude další bad company s letadlama!! No co uz za ten litr je povinost to aspon votestovat! Teda pro mě jakož to velkého fandy battlefieldu a odpurce COD *7*
        • Prave toho,aby to nebylo jen dalsi BC v hezkem kabatku se obavam,natoz pak cod s vozitkama.
          Ale tak snad nezklamou.
    • Jo a ještě sem zapomel na plnohodnotne spotovani ne jak u bc mackat ,,Q,, na vsechny strany jak OSEL *12*
  • Karkand byl vážně super... Pamatuju jak jsme s kámošema dělali výsadky s helikoptéry na střeše budovy u nichž začínali Arabská frakce ( už si nepomatuju jak se jmenovali :-)).... Když se hrálo v týmech byla to paráda a nikdo na vás neměl... Jediný co mně na těchhle hrách mrzí jsou kulomety.. zdá se mne, že tady prostě nemaj to realný využití což je škoda...
    • Karkand a vrtulnik ? to snad ne.
    • jestli se dobře pamatuju tak na Strike and Karkand žádné helikoptéry nebyly, neplteš si to s Mashtuur City
      • Tak možná :-D Já jsem to posuzoval podle tý Mešity... Vím že to město rozdělovala řeka....
        • Na karkandu byla voda, ale zase tam nebyla žádná mešita :-) pokud se nemýlím.....ale je to fuk, důležitý je že BF3 se kvapem blíží a už teď vlhnu :-D
    • ale na kankardu nejsou helikoptery to si musis plest s Mashtuur City
    • zapíjení na spawn pointu? skvělá zábava
      • Ono si ty spawn pointy měl obsadit víš :-)
        • a no jo, už jsem zapoměl. Tenkrát to bylo něco nového, snad se toho trojka odprostí
  • Parada, tyhle mapy byly jednoznacne nej nej... jdu do toho!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit