Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman
    Ah zase tahle paní recenzentka..
  • Hru jsem asi pred 14 dny dohral na 100 procent. Tak jako i ostatni predchozi lego hry (x360), nektere i dvakrat. A tak si doufam muzu za sebe rict, ze bohuzel Batman 3 opravdu JE HODNE slaby dil a to nejen v batman trilogii. Ano, asi jsem se uz namlsal, ale chybelo me mesto jako bylo v B2 a v Marvelu. A to nemluvim o Hobitovi a jeho velkem svete. Nemusim pana prstenu a ani film hobit, ale tohle "detske" RPG me opravdu pozitivne dostalo! Ale on i Batman 1 byl proste lepsi, prehlednejsi, neprepatlanejsi a s lepsimi ukoly. Ano, jsem rad za kazdou Lego hru, mam je vazne hodne rad - asi nejradeji. Jedinej vyvoj v B3 je ono automaticke prehozeni funkce postavy. Ale na druhou stranu, me to predtim nevadilo - spise naopak. A ke komentum - doufam, ze vyjde Hobit 2 jako plna hra a ne DLC. A kez by vysel nejaky Marvel2, nemelo to vubec chybu.. Jasne, je to Lego, takze diky za nej, ale bavilo me to snad jeste mene nez HP. A to na postavu Batmana nedam dopustit a odpustim ji hodne. Tentokrat ale ne. Za me podprumer a tedy 4/10. Bohuzel.
    • Zapomnel jsem napsat pozitiva: Adam West a retro bonus level.
  • škoda když to nejvíc frčelo že někdo neudělal Lego Bonda
  • MidnighT91
    Kam se poděli videorecenze???
    • vonTossis
      poděli? mě mrdne .. vezmi radši do ruky knihu
    • Jack1947
      Gamestv ti nestačí? bylo to náročné a tak od toho upustily ve prospěch věcem jiným důležitějším. *3*
      • jako je překládání zahraničních článků.. juchůů
  • Jen bych si dovolil upozornit, ze verze pro 3DS a VITU jsou uplne jine hry a nemaji s recenzovanou hrou nic krome nazvu spolecneho. Autorka sice recenzuje snad kazdou LEGO hru, ale toto ji vzhledem k seznamu platforem evidentne zcela uniklo. Plati to i pro predchozi LEGO hry.
    • Colby.Sawyer
      To je na PS Vita - MARVEL Super Heroes. Tam je mnohem míň postav než na jiných platformách a vůbec tam je spoustu rozdílů.
    • Evidentně ty dvě platformy nikoho nezajímají. *3*
  • kubi-wan
    Recenze nerecenze, stejně si to zahraju. A proč? ... PROTOŽE JSEM BATMAN!!! *1*
    • Hele hele klidně si bud co chceš ale Batman jsem já !!!
      • Lukyz
        To bych se hádal *5*
        • CrocoRay
          Stějně bych vás všecky postupně jednoho po druhém zavřel do klece s Killer Crocem z Arkham Asylum a byl by klid *1*
        • cumpi3
          anyway guys...you have my permission to die *4*
  • Dogkiller
    Vůbec nevim co je to za kktinu, ale jsou tam docela pěkné ženské, takže to koupím. U obrázků č.18, 36 a 49 se mi postavil. *14*
  • A zase tady máme recenzi která je tak objektivní jako článek o Božksém kájovi v Blesku
    • *Božském
  • Mě by spíš zajímalo jak to vypadá s DLC do Hobbita. O přidání třetího dílu stále nevíme ani slovo.
    • kubi-wan
      To je pravda... taky mě štve, že ten jeden blbej rok do trojky Hobita nepočkali a nevydali to pak se všema třema dílama... takhle ani nemám chuť si tu hru kupovat, když vim, že je nekompletní. Navíc LEGO hry byly vždycky super v tom, že fyzická kopie nemá žádný online DRM (aspoň co si pamatuju, naposled jsem kupoval Piráty z Karibiku a druhýho Harryho Pottera), takže nutnost pořídit si do Hobita celou třetí epizodu jen jako DLC se mi vážně nelíbí.
    • Ilusiveman
      To si nefandi. Bude to "plnohodnotna hra".
  • Kozy
    Stačilo přece napsat že nemáte ráda lego :D. Lego hry jsou výbornej lokální co-op a naopak mi přijde že čím více tím lépe, kvalita šla rozhodně nahoru. Tohle je zase recenze jak brno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit