Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mam Ati , pujde mi to ?
    • Mám Ati a funguje mi to, jen nevim proč nesejfkuje, tváří se, že jo, ale pak zjistim, že ne *16*
    • Ja mám myš logitech, pôjde mi to?
      • myš mám taky ligitech a o.k.
  • 13_11
    anonyme, Hawku, martinelku,

    diskutujte k věci, prosím.
  • Skyrim neni hra založena až tak na rozhovorech jako např. Mass Effect. Myslim si, že drtiva většina fanoušku serie TES zrovna toto v te hře nepotřebuje. Ale jen to jen muj nazor
  • To že hlavní hrdina nemluví v lego hře je maličkost, ale to že hlavní hrdina nemluví ve Skyrimu je fail. Bethesda by se měla v tomhle ohledu poučit. Nejlépe od BioWare a jejich excelentní filmové zpracování a dialogy, takhle má vypadat pořádná hra s výborným hlavním hrdinou. A ne chodit celou hru s nějakým němým pytlákem a odklikávat pod sebou napsané texty.
    • Amylee.Anderson
      On ten hrdina mluvil, ale pak dostal šípem do kolena.
    • meatball
      Proč by hergot měla být každá hra zpracována filmově? A taky nezapomínej, že Mass Effect je lineární, zatímco Skyrim open-world a zmiňovaný world je tu obrovský. Apropo, jakýkoliv pokus o filmové zpracování by se zrovna do Skyrimu těžce nehodilo. A k tomu výbornému hrdinovi - Mass Effect a podobné ho mají ustanoveného a možná to jej pro tebe dělá tak výborným, ale Skyrim je celý o vývoji a přizpůsobení postavy dle vlastní libosti s notnou dávkou svobody. Prostě totální melouny a ředkve...
    • Nechci poslouchat to, co jsem si už přečet....
    • Jistě měli by si vzít příklad z Dragon Age 1. Tam toho hlavní hrdina namluvil... *1* Nic ve zlém ale musel jsem na to poukázat. Jinak se mi Dragon Age 1 a Skyrim líbily. *1*
  • ajajaj, někdo konečně přitáhl děcka po dlouhé době ke knížce a i to je podle autora špatně... Z recenze je úplně cítit že vám HP leze krkem. Myslím že v recenzi na dětskou hru by se neměla hodnotit předloha jako taková a už vůbec né nějaké propojení produktů
    • JohnyTheZik
      To mas pravdu..
      Ne kazdymu se musi HP libit, ale delat z toho blbinec pohadku pro deti, mi prijde taky celkem prehnany.. Navic kdyz uz se mluvi o nafouknutem fenomenu, tak by se to samy mohlo rict i o Panu Prstenu (a to mam vsechny knizky moc rad).. A zajimalo by me, jestli by to v LEGO LOTRu autor taky zminil.
    • montatatana
      Pravda, je to tam nepatřičně jako pěst na oko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit