Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • psals že si vypůjčil koncept lega, ale legu ten koncept nikdy nepatřil.. to je jako bys řekl že Karl Benz vymyslel koncept auta.. a on jen vyměnil koně za motor
  • kubi-wan
    Nikde jsem nenapsal, že ne.
  • koncept stavebních bloků tu existoval o několik století (možná tisícilétí) dřív než nějaký lego..
  • Ronox
    LEGO tohle dřív umožňovalo. Přes jejich soft Digital Designer sis složil cokoliv, co si chtěl a pak sis rovnou udělal objednávku veškerých cihliček a ostatních součástí plus šlo udělat i vlastní design krabice. Bohužel to pak zrušili :/
  • kubi-wan
    Tak on to udělal chytře... vypůjčil si jen koncept lega a dokázal to přenýst do počítače v takový formě, ve který to prodal neuvěřitelnýmu množství lidí (něco jako Steve Jobs, kterej v podstatě nic novýho nevymyslel, ale uměl to prodat).

    Sám osobně veskrze proti Minecraftu jako takovýmu nic nemám. Ať si to kdo chce hraje, když ho to baví. Co mě ale vyloženě se*e je fakt, že se tenhle "fenomén" (Vidíš, jak dělám uvozovky svými klepítky? To znamená, že to vůbec není fenomén!) cpe úplně všude. Chtěj dělat film, Telltale bude dělat Minecraft adventuru a v neposlední řadě největší WTF - LEGO sady Minecraft! Jestli Udělaj TT Games hru LEGO Minecraft, podle toho svýho klasickýho mustru, tak už vážně absolutně nebudu chápat, co se dneska lidem honí v makovicích!

    Fujtajbl, nikdy jsem nenapsal slovo Minecraft tolikrát za sebou...
  • Keyz
    Bylo by super, kdyby si tam člověk něco postavil a poté si mohl ty kostičky vyexportovat nějak do .PDF. Aby mu to prostě napsalo jaké kostičky použil a kolikrát (jejich ID) a poté by si to mohl objednat z LEGA dané díly a postavit to doma :)

    Merkur by také byl zajímavý, ale ten je již dost složitý. Každopádně snad jím to povede. LEGO je super.
  • Keyz
    Jj. To se mi nelíbilo. Ale zase lepší než nic. Pořád to byla dobrá stavebnice.
  • Vidlec
    Jo, tu si pamatuju ze školní družiny. Bohužel všechny kostičky co jsme tam měli byly totálně rozšmelcovaný a postavit z toho něco chtělo ruku génia.
  • děcka si stavěli z dřevěných kostek věže dřív než nějaký lego existovalo..
  • protože Minecraft jsou jedny z nejsledovanějších herních videí na celém Youtube a bojí se, že by tam vlítla Minecraft army a začla trollit a to by mohlo odrazovat děti, které budou jedna z cílových skupin této hry?
  • Pethulla
    přečti si něco o historii Lega. Taky to nebyl původní nápad jako spíš napodobený.
  • Cheva
  • Konecne. Jen skoda, ze si na cizim genialnim napadu a jeho provedeni stihl uz namastit kapsu jeden tlustoprd.
  • ona je nějaká česká náhražka lega???
  • Kr.Pa
    Zajímavé, že k videu nejdou přidávat komentáře, proč asi...
  • RazorProduction
    Tohle tu mnelo byt jeste pred Minecraftem.
  • LEGO vládne světu a teď převálcuje i ten, mě nic neříkající, Minecraft *14* Super grafika, super možnosti a hlavně je to LEGO! Naprostá bomba! Vynikající krok!
  • Ronox
    Kruh se uzavřel.
  • opravdu je ten cely svet z kostek? neni to jen textura? a destrukce pocita kazdou tu kosticku? snad to nejede v jave jak minecraft...
  • kubi-wan
    Minecraft bych v životě nehrál, ale tohle je jiný kafe!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit