Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové, když už dáte do časáku téma o hraní na Apple, mohli jste vybrat i hru, kterou si tam zahraju :-)
    To téma je v podstatě jedinej důvod, proč o koupi uvažuju (kromě zvědavosti na novej Level, protože posledních asi 5 let jsem si herní časák nekoupil) a hra, která mi bude na něco víc než k ničemu, by mi v tom uvažování určitě pomohla :-)
    • Líbí se mi, jak lidi mínuskují absolutně nekonfliktní komentář jen proto, že jsem se přiznal k tomu, že je Mac má hlavní platforma :-)
      • Proč ze sebe jablíčkáři dělají vždycky mučedníky? Člověk napíše, že má jablko, a všichni, kdo ho nemají, jsou strašní looseři, protože nemají peníze ani rozum, a pak se po obdržení negativních reakcí nebo hodnocení uráží, jak s ním všichni nesouhlasí jen protože je jablíčkář.
        Ty napíšeš komentář, ve kterém se deseti lidem nemusí líbit deset různých věcí (já bych ti třeba dala mínus za to, že chceš do Levelu hru, kterou bys ty sice rozjel, ale která by pro mě neměla využití) a hned se cítíš jako jablečný mučedník.
        • nightborne
          Jablecny mucednik... to zni jako neco do prijemne voni a chutna to dobre se studenym mlikem.
          • :D :D :D
            Asi si to pleteš s moučníkem, ale rozesmáls mě. :D
            • nightborne
              Ale dyt ja vim, ale proste to tak znelo... dostal sem z Tveho prispevku ohromnou chut na apple pie =D.
      • Líbí se mi tvoje samomluva.
      • to ti určitě přidal Veskoslav, má totiž problém s uživateli Macu, dokonce si vymyslel báchorku, že vlastní mac, aby ho mohl kritizoval a potom při druhé diskuzi to zapomněl :D
  • Tak včera přijdu domů, těším se, že bude ve schránce nový Level a nějaká mrdk4 mi ji vykradla *16* Jenom aby to nebyl zákeřný plán, jak v těhle slabších měsících zvýšit prodejnost, předplatitelům někdo "vykrade" schránky a ti si to pak druhý den půjdou koupit do trafiky *1*
  • Trúú Tú Trúú...
  • internet zabil herne magaziny, o nicom viac sa nema cenu bavit
    • Ne internet ale spotrebitele za to muzou. Proste malo kupujou papirovy casaky...
  • Sine CO? To co je za ptakovinu ty vole *15* Kouknete na SCORE, DRAGON AGE: PRAMENY totalni pecka a aby to nebylo málo tak ješte na steam Supreme Commander GOLD to znamena i s datadiskem a aby se nereklo tak neco i pro lidi se slabšim compem, Dungeon Keeper GOLD. To je panečku nadílka! *5*
    • Ty se přejmenuj na Pepa Prudent at si kompletní.
    • Jack1947
      *7* *6*
    • Tilwaen
      No jo, Pepa tu, stejně jako každý měsíc, nesmí chybět *2*
    • Pepíku, kupuj si SCORE když na ty hry v době vydání nemáš a neoxiduj nám tady vzduch lidem co si kupuji LEVEL.
    • Tak Dragon age každej milovník RPG dávno má a Dungeon Keepera dávali před nějakou dobou na GOGu zdarma. Mě se líbí že do LEVELu dávaj hry jako Sine Mora, kerý nejsou tak "hypovaný" a přitom skvělý. A taky by ti mělo dojít, že časopis ja na čtení a ne jako příloha ke hře. Ta hra je takovej milej bonus.
      Viva la Arcade!!! :)
    • Vsechny tyhle hry uz davno mam. Proste casac pro socky, ktery si ty hry jinak nemuzou koupit. *2* *5*
      • Jam97
        Apply cold water to burned area ! :D
    • Score stojí jednou tolik.
  • konečně někdo poctivě zrecenzoval Watch Dogs
    • Takze strategie z titanfalu, kdy to dali externistovi co to snad ani nehral se neopakovala? Tak snad v recenzi ocenili tu dvourocni drinu tvurcu, kdy misto tvorni hrniho obsahu, misi a odladeni, poctive downgradovali hru, aby ji rozjeli na konzolich. Jeste, ze mame Sleeping Dogs.
      • Jam97
        Až je to kupodivu jak si Ubisoft neumí poradit, stačí když to člověk srovná s GTA V, který se chová a vypadá na PS 3 a Xbox 360 suprově.
        • Jack1947
          Umí jen se na to uplně vykašlal... srááč. *3*
      • Jack1947
        Poctivě... downgradovali hru jc... ty vle dit to na konzolých stálo za stejné kulové jako na PC ,argument seschlé kapky v bodě mrazu. *7*
        • Unga bunga ratata, lokomotiva, pavouček palma měsíc žlutá nůžky možná.
          • zdeeneek
            Lol, nejlepsi koment v tehle diskuzi. *1*
        • Co kruci je "seschlá kapka v bodě mrazu"? *1* *1*
        • shefield2
          Gramatika na úrovní sněhové vločky.
  • KIMCID
    *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit