Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad si to umí spočítat, když se jim to vyplatí. Kdyby věděli, že je to pravděpodobně odrovná, tak by tu přílohu asi nerušili. Samozřejmě stát se může cokoliv, ale tak, nejsou blbí.
    No a pokud jsou na tom blbě, což podle čísel nejsou (na dnešní bídné prodeje časopisů), časopis by skončil tak jako tak.
  • F2 tam vysel v roce 2000 pokud se nepletu, ted mas rok 2014 a kdyz nemas Fallouta na CD, tak si ho nekde ziskal ve sleve za ecko nebo v bundlu s dalsima falloutima hrama jako bonus... dneska je jina doba, uz ani nema smysl piratit, pac za kredit na webech pro stahovani zaplatis kolikrat i vic, nez za top AAA hru v nejaky steam sleve ci na bundlu
  • zruseni plny hry dobry tah, uprimne receno se tam neobjevil za rok zadnej AAA titul a to co se tam objevovalo bylo vzdycky uz driv nekde skoro zdarma v ramci nejakejch bundlu, priklad za vsechny treba Inquisitor... nebylo by spatny davat sem tam promo kody na 75 procent slevu treba v Green Man Gaming nebo na podobnejch webech.
  • Inquisitor na rozlučku s plnejma hrama mě potěšil. Chystal jsem se na něj tak dlouho, až jsem se prochystal, a teďka se k tomu snad konečně dostanu. Ale jinak tu hru k Levelu fakt nepotřebuju. Už nejsou devadesátý léta, jakákoliv hra, na kterou si vzpomenu je dva kliky daleko a jedinej přínos plný hry u časáku je v tom, že bych jí jinak moh minout. Takže za mě dobrý, pěkně se věnujte článkům, to je koneckonců důvod, proč ten časák kupuju. A nebudu sám.
  • KIMCID
    excalibur
  • KIMCID
    článek:jak od září ušetřit 100kč měsíčně *1* *1*
  • Ohledně plných her - o tom Level přece není, mě to vůbec nevadí, že už tam nebudou a jen dobře, když kluci budou mít klidnější spaní díky ušetřenejm penězům.
  • No, jako rozloučení s plnými hrami bych si představoval větší pecku, než recykláty ze starších čísel. Hádám, že cena se nesníží. Celé mi to přijde jako Labutí píseň Levelu, to zpoždění taky nemuselo být způsobeno tiskárnou, ale třeba nějakou nezaplacenou fakturou. Časem se dá očekávat úplný přechod z měsíčníku na dvouměsíčník, pak úplný přechod do elektronické formy a to bude konec, protože jistě nejsem sám kdo není ochotný platit za těžkopádné DRM ve formě Publera. Ještě tak HTML nebo PDF formát za rozumnou cenu, ale takhle? Děkuji, nechci.
  • Článek o YouTube od Martina Bacha zaslouží pochvalu. Plno zajímavých informací které mě mnohem víc zaujalo než téma o vesmírných hrách.

    celý článek pěkně vystihuje toto video od TotalBiscuita
    http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/komu-dluzite-za-hrani-her
  • posledna sanca urobit z toho troska narocnejsie citanie? ved aj tak, stratit uz nie je co...
    format level mini, napln ala edge. este viac tem, uvah, hardweru. odborny (citatelsky narocnejsi) pohlad dovnutra. minimum preview, kvalitne recenzie (zopar), ktorych hodnotenie bude mat maximalnu vahu. plus nejaky HW, mozno film a serialy ako za starych cias. maximalne vyuzit ludi, ktori este sem tam maju co povedat a pritom su schopni produkovat vela textu (rybka), vratit spat niekoho s minulosti (fuka)...
    mix levelu mini, modrak.cz, pctuning, edge.
    ja viem, toto nikto neriskne, cisla by isli este nizsie, ale co tak mensi okruh citatelov, ktori chcu nieco vaznejsie (potom sa da riesit aj cena), namiesto snahy o masovku?
  • No pekne dekuju, vlacet na zadech batoh s technikou a drzet v rukou na cestach trikilovou bichli, nedejboze si ji pak prihodit taky na zada... pak prihodit nakup pro rodinu... bichle budiz doma, ale jinak rozhodne kindle (uz proto, ze vetsinou ctu veci, co tu nevysly a priplacet za postovny se mi moc nechce... a do UK uz nejezdim, abych tam vzdycky vybral knihkupectvi a ztrojnasobil vahu kufru..)
    Doma zavisi na tom, co zrovna ctu... bud sahnu do knihovny, nebo pro kindle. Ale protoze vetsinou ctu hlavne pri cestach, tak vetsinou i tam nacinam novy knizky.
  • Jen blazen... ale na druhou stranu casaky tu rozjel... tim ci onim, primym ci neprimym zpusobem (.
  • kdyz vysel v levelu fallout snad dvojka tak do tisku slo 76 tis casaku a inquisitor je stejne genialni tah *13*
  • Jack1947
    Ne, neměl a nevíš ani o co šlo tak mlč. (hlavně to promazaně). *3*
  • Ale stejně, ať už Level nebo Score, nevím jestli ze mě mluví nostalogie, ale jsou to překrásné názvy pro herní časopisy.
  • Dávno už to není samozřejmě Level co býval, v době internetu.. jak byla řeč o Forbesu, ten už evidentně taky, koupili ho číňani včera :))
  • Lynch
    Poslední rok kvalita her u LEVELu nebyla nijak valná ale alespoň to byl bonus. Hry jsem mohl někomu darovat a nebo je s někým vyměnit. Teď už tam nic nebude. Bohužel mám pocit, že i kvalita článku šla dolů. Tohle už prostě není LEVEL co býval. Velká škoda.
  • Mart9
    Není to fajn. Jsem si myslel, že je to dobrá hra, ale přestala mě bavit po půl hodině. Hraje se to strašně divně.
  • ringmancz
    já jsem si nezahrál ani jednu :) ale je fajn mít Homefront v knihovně, když ho už na steamu neseženu
  • x_ander
    Za mě je zrušení plné hry ok. V podstatě jsem si zahrál za ten rok pouze dvě (Giana Sisters mě nadchlo, Homefront mě vztekl), zbytek jsem už buď měl z dřívějška, nebo mě nenalákal a klíče tak rozdal. Ale Inkvizitora určitě vyzkouším.

    Vynechání srpna mě mrzí, ale chápu, že si taky v tomhle zápřahu potřebujete oddáchnout. Hlavně se kluci držte, snad z toho budou i zisky a hned se bude makat lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit