Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poslední Level mám již přečtený , až na 2 -3 témata super *3*
  • Tak narozdíl od pár pisatelů níže považuji propojení časopisu a games.cz za super věc. Dokonce bych šel i dál a do časopisu bych dával QR kódy ( a do elektronické verze linky) na videa a aktuální informace o probíraném tématu, čímž by se smázla "těžkopádnost" měsíčního periodika.
    Zrušení plné hry jen vítám (a zachování ceny rozumím, někteří bohužel asi neumí číst), jelikož pro mě hry nejsou ani tak otázkou peněz ale spíš času a tak je mi v podstatě k ničemu, když by mi někdo dával zadarmo hru, na kterou nemám čas.
    Poslední dvě čísla mi příjdou špičková, jen tak dál!
  • Tim chci rict, ze jestli budou zajimave psat o tom nejlepsim, co je i na jinych platformach, nez ktere pouzivam, tak ja za to budu rad, protoze budu mit rad prehled o tom nejlepsim co kde je. Jenze to znamena umet dobre vybrat to nejlepsi a nejzajimavejsi, co kde je a take o tom umet dobre napsat. Nebude mi vadit ani vetsi zpozdeni.
  • To muzu, ale pak si prave nebudu kupovat ten level, jestli to je cilem, tak fajn, ale myslim ze by radsi nejake ctenare pritahli.

    Ja si myslim, ze by takovy magazin mel spis poskytovat vseobecny prehled a tedy zrecenzovat to nejlepsi za minuly mesic ze vsech platforem, pro ktere se vydavaji hry. Je-li tam misto pro retro, melo by se tam najit misto i pro recenzi jedne hry z wii u, 3ds, iosu, androidu a ps vity. Otazka je, jestli redakce vubec ma prehled o videohernim prumyslu a toho, kde co nejlepsi vychazi. Mne se zda, ze tak uplne ne a proto nepise pro vsechny.
  • Level jako o sobě super. Líbí se mi styl, papírová forma i druh papíru či styl obálky. Nicméně mi pořád přijde, že by se tam dalo vlézt víct textu. Je tam hodně prázdných bílých míst a lépe se mi čte časopis, kde nevím kam se dřív podívat než jen holý text s jedním obrázekm a textem okolo. Když už si koupím Level, tak jedině kvůli recenzím. Témata vůbec nečtu, Retro sekci nemám rád, Reaktor či rozhovor mi přijde stejně jako sekce Téma, tudíž nezajímavá.Raději bych přidal více do sekce Tech. Klidně byste mohli udělat anketu komu se jaké články líbí a pak vybalancovat jejich počet na základě jejich výsledků. Chápu však, že 100 lidí, 100 chutí *3* Až bude většinu obsahu tvořit recenze, tech či recenze na mobily, konzole, tak klidně předplácím. Nicméně zatím takhle zůstanu u nákupu ob číslo *2*
  • jenze znat souvilsosti, tak by ctenar vedel, ze level je par cisel v minusu a neni ho z ceho dotovat. a ze zruseni hry pomuze tomu, aby se nemusel casopis zdrazit. coz by byla prave ona ekonomicka sebevrazda. a pravdou je, ze jsem si ze vsech novodobych levelu nenainstaloval ani jednu hru, takze zruseni me vubec nevadi. navic autori maji k dispozici procenat aktivovanych her a z nich vedeli, ze vetsina her se ani neaktivuje. presne a rozumne vyjadreni najdete na strance levelu.
  • Raději recenzi na mobilní hru než tuna témat či retro. Já chápu, že se to nějakým způsobem týká herního světa, nicméně pro mě jsou to zbytečné články, ale chápu, že někdo jej právě kvůli tomu kupuje.
  • pokud by to snzilo vyrazne cenu, tak i ja jsem pro mensi format. navic ted, kdyz level ja zalozeny na textech a ne na obrazcich k recezni.
  • ale ony byvaly prilozene hry se steam kdem hry a stejne jste si level nepredplatil....
  • ano rozdil je v tom, ze level nema takovy naklad, takze nemuze dostat takovou cenu tisku.. a ano, i ja souhlasim, ze stovka malo opravdu neni. ale smer, kterym se vydali, je spravny. tezko jde konkurovat rychlosti www v recenzich a cenam her ve vprodejich na netu.
  • upřímně v mých očích jde do prdelky jak games (přepálená reklama, žebrání o vypnutí adblock) tak level (zmizela plná hra, počet stránek stejný, cena stejná). Jestli by nebylo lepší se věnovat jednomu projektu ale za to pořádně.. hm?
  • bez té hry vám to mohli alespoň o něco slevnit, jsou na trhu časopisy ve stejné velikosti i dle počtu stránek, a stojí 49 Kč, takže možná mají jen špatného vydavatele *1* někde ta chyba je!
  • Paulcz
    až někdy bude verze pro čtečky, číst to na mobilu/tabletu je šílený :)
  • Zakoupil jsem, přečetl a až na tendenční a jednostranně pojatý článek ohledně "šikany v herním průmyslu" jsem velice spokojen. (nápověda: http://oppressionquest.com).

    Obecně díky za solidní kvalitu, absence hry nevadí.
  • kdyby jste měli hru, ideálně jak to onehdy někdo začal dělat přímo se steam kódem *1* začal bych uvažovat o předplatném!
  • já jsem tak trochu uchyll na knižky, nevozím je nikam sebou, jelikož by se mohli odřít nebo něco, prostě radší vezmu na cestu ten iPad, jinak tady raději čtu normálně než na elektronicky...
  • Kozy
    Proč by neměli být recenze na mobilní hry? Já bych to uvítal, nemuseli by to být přímo recenze, ale věnovat tomu pár vět by bylo fajn.
  • Predplatne muzes zrusit a vrati ti penize. Klamava reklama by to byla, kdyby zamerne lhali. Coz neni tenhle priklad.
  • MrSanta
    Tohle asi neklapne. Já na to e-čtení moc nejsem. Pro mě dojem dotváří i ta vůně tiskoviny *1*.
    Navíc Ježíšek pravil, že přinese novou odpruženou vidlici na bycikl a s ničím dalším velkým ho už nemám otravovat. Budu rád, když ho 'donutím' přinést jednu videohru *15*
  • Lynch
    No, je to „klamavá reklama“ protože je u předplatného napsáno „Každý měsíc nová plná hra“. Předplatitelé si časopis předplatili za určitých podmínek které se ale změnily. Podle mě, je to neférové jednání vůči předplatitelům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit