Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Co ti na to mám proboha říct? Časopis kvůli hrám si v dnešní době koupí jenom děcko nebo člověk, co je mu to naprosto jedno, co tam ten měsíc je, protože chce nějaké hry. To, že 2 ze 4 jsou tragédie, to je věc druhá. Co na to chceš říct proboha? Tobě stačí kvantita za kvalitu, kdyby Score dalo jednu hru, tak věřím, že by jsi jim zrušil předplatné, protože jedna je málo, ale když vidíš 4 ZDARMA (sice z toho dvě sračky), tak to je jiná. Mimochodem, jestli vycházíš z cen na Steamu, tak Level rozdával jednu hru za 19,99 Euro měsíčně. Nejdražší dokonce byla za 24,99 euro;) Takže s cenami her se nějak neoháněj, že ušetříš. Nic neušetříš.
  • Dogkiller
    Jasně, všechno bylo nebo bude v nějaké slevě. Což ale nic nemění na faktu, že momentálně mají ty hry hodnotu 32 € a Score je má za 200 Kč i s časopisem. Tady a teď! A taky ne každý sleduje kdejaký Humble Bundle, že ano? A na to už mi nemáš co říct... *3*
  • Veskoslav
    Jsi tak blbý, že nevíš, proč je na Games reklama na Level? *7* A ano, v Bundle byl RF:A i kdyby ses na hlavu stavěl. A DS II? Tu jsem koupil v akci za 1,99 euro. A doporučuji si zajít někdy do Reload nebo na ten jejich Fanday od Replay. Nic jiného než Score tam neuvidíš. A v televizi také Score prezentovali jako dárky pro návštěvníky atd. A 50% reklamy je sprostá lež? V levelu jsou slovy klasika reklamy v počtu 5, květnové číslo Score má 26 reklam. Trochu nepoměr ne? Jestli nechápeš, co má Score a Replay společného, tak myslím, že nemá cenu se bavit:)A rozsah? To sis také naběhl. Score má 132 stran, Level 112 stran. Takže ano, Score má o 20 stránek navíc. Ale ty jsou reklamy, text je prakticky shodný v obou časopisech.
  • Dogkiller
    V čem je styl recenzí otřesný? Který rozhovor byl tragický a proč? Co má Mikoláš v televizi společného se Score? Vždyť tam žádná reklama na Score není. Zato tady je každý měsíc reklama na Level. Reklam je stejně ve Score jak v Levelu, vzhledem k poměru velikostí časopisů. 50% reklam je sprostá lež. Ve kterém Bundlu nebo starším čísle jsi viděl Red Faction Armageddon nebo Darksiders 2? Co je to za vykonstruovaný komentář, prosímtě? Jakých 10 let, jsi normální? Minecraft jsem v životě nehrál... Nebudeš ty náhodou tak trochu kkt?
  • Veskoslav
    Red Faction Armageddon byl Humble, dal se získat už za jeden dollar, byl v základní nabídce.
    The Guild 2: Renaissance byl v Bundle v nabídce z 10 hrama za 3,49 euro.
    Painkiller Recurring Evil je otřesná parodie na Painkiller, kde se shodli jak hráči, tak recenzenti...
    A Elements of Destruction? Hra vyvíjená na PC a Nintento 3DS. A ještě 6 let stará.

    To je vážně pecka výběr, který za tu 100 Kč navíc 100% stojí....Většina těch her už byla za mízerný peníz, ve Score, v Levelu nebo v nějakém balíčku her.
  • porad? jednou mozna ten digitalni svet zanikne...
  • Dogkiller
    To je ale čistě tvůj problém, že si nevážíš her. Nebo že je nestíháš hrát. Nemůžeš přece svůj přístup paušalizovat na všechny hráče. Já dohraju každý měsíc průměrně 4 - 6 her, na Steamu mám 142 her a z toho 80% dohraných. Red Faction Armageddon jsem začal hrát okamžitě a teď jsem cca v půlce hry. Za ty 4 hry, které má tento měsíc Score, bys na Steamu zaplatil 32 €, tedy téměř 900 Kč. To je, co? Ale jak jsem psal výše, plné hry jsou jen jedna z mnoha věcí, v čem Score válcuje Level. *3*
  • Veskoslav
    Nabušený časák pokud je ti 10. Styl recenzí je otřesný, rozhovory pokud jsou tak jsou tragické. Kupovat si časopis kvůli hrám může opravdu jenom člověk jako ty. Evidentně jsi děcko, kterému je tak 10, takže styl Score je přesně pro něj.

    P.S: A válcuje ho? Proboha, kdyby nebyl Replay a Mikoláš v televizi, tak Score umře už dávno. Jeho kvalita šla za ty roky hodně dolů. Mám doma Score ještě z roku 2003 a z května 2014. Naprosto rozdíl, kdy dětský infantilní a hloupý humor je tam denní chleba a počet reklam snad tvoří 50% toho čísla. A hry ve Score?Většina už byla v nějakém Humble, Bundle nebo ještě lépe, ve Score nebo v Levelu ve starších číslech. A za to má člověk platit 100 Kč navíc? Chápu, jsi prostě typ člověka, co vidí 4 HRY ZDARMA, NABUŠENÉ ČÍSLO SUPER HYPER MEGA ULTRA, ROZHOVOR S MINECRAFŤÁKEM, TĚ PIC PÉRO SOMBPRÉRO....Čím větší reklama a slovo "zdarma", tak tím lépe pro takové lidi jako ty. A pro vydavatele. Porovnej si starší čísla Score s novějším "stylem" Score. Zaměřeno na děti do 15 let.
  • Keyz
    Já stále nechápu jak někdo řeší plné hry? Jsem snad cvok abych bral každou plnou hru? Jak to pak budu sakra hrát? I když staré levely měli plné tak hry jsem vše nehrál a to nebyla možnost to koupit v lehce jako dnes....Většinu her jsem zde daroval, protože bych je v dohledné době prostě nehrál. A když je budu chtít, tak vždy se dají sehnat! Protože v digitálním světě budou pořád.

    Jako být závislí na plné hře z časopisu je dost zoufalé...

    Jasně mohu machrovat před kámoši jak mám 500 her na steamu anebo 120 DVD doma co mi zabrali celou poličku. To je ale na ho*no.

    Jasně, je zde dost lidí kteří slyší na bonusy v časopisech a super. Já to nejsem, protože nechci dárky které mi jsou na ho*no.
  • No vidíš a já bych zrovna recenze z časopisu vyházell úplně. Popravdě je čtu jen výjimečně, protože mě v podstatě vůbec nezajímají a jsou nuda. O hře si raději udělám obrázek sám.

    Kdybych se měl řídit hodnocením někoho jiného, tak hraju spoustu hnoje..
  • Mart9
    Pokud z toho nemají ani na rohlík, je to zbytečná práce a nervy k tomu. Jako já je za to taky obdivuju, ale taky pochopim a nikdy se nebudu vysmívat, pokud to zabalí.
  • Dogkiller
    Mám předplacené Score i Level, ale Level už si prodlužovat nebudu, končím. To už nemá cenu. Score má 4 plné hry, Level už ani jednu, tsss. Předplatné jsem platil s tím, že tam každý měsíc ta hra bude. Score má větší formát, kvalitnější papír, lepší recenze, vyšší spisovatelskou úroveň. Level je půlka časopisu retro, druhá půlka články plné spekulací co by kdyby, kalkulačky, feministky atd... prostě blbosti. Score je nabušený časák, kde si každý najde to svoje, z jejich článků a recenzí je cítit čirá radost z hraní a že ty hry opravdu hráli a dohráli. To u Levelu člověk nikdy neví, evidentně ho píší lidé v pokročilém věku, kteří se pořád ohlíží dozadu a které už to hraní spíš obtěžuje než baví. Score je úplně jiná písnička a válcuje Level na celé čáře... sorry chlapi, ale je to tak. *7*
  • Zbytecna prace to neni, kdyz to kupuje cca 6000 lidi? A kdovi kolik cte... A na tebe tena argument platit nemusi, plati na kluky a ja jim za to tleskam. Nikdo jiny takovy, kdo by jen nehrabal, tu na ceske scene neni.
  • Cekam az mi novy cislo dorazi do Polska (predplatny asi mozny neni, hm?).

    Absence prilozeny hry vazne nemrzi—beztak jsem vsechny predchozi rozdal tady na games. Sam jsem aktivoval jen Gemini Rue (fajn) a Sine Mora (kterou jsem mel taky radeji nekomu dat).
  • Díky za reakci :) Podle ní je vidět, že opravdu cílíte jen na jednu skupinu čtenářů a to je moc škoda :( Každopádně přeji Levelu pevné zdraví do dalších měsíců (let?). Bohužel z mého pohledu mne těch pár opravdu dobrých článků, které v každém čísle jdou nedonutí časopis kupovat dál a to již bohužel ani nahodile :( Ale třeba se mýlím a Level v budoucnu přijde opravdu s nějakou novinkou /tedy něčím zhola jiným, než zase zrušením něčeho/.... *4*
  • Mart9
    Tak jelikož autoři Levelu přiznali, že z toho dosud neměli ani korunu, tak se divím, že vůbec Level vydávají. Fakt se divím. Argument, že je to srdeční záležitost, na mě neplatí, já tam vidím obrovské množství v podstatě zbytečné práce. A dříve nebo později to i oni pochopí, dokonce bych řekl, že čím dříve, tím lépe pro ně.
  • Keyz
    "po patnácté plzni." To by bylo panečku rozhodnutí *1*
  • sleepless
    Maminka v TESCU nejevila zájem o časák ani s plnou hrou, takže její pokračující nezájem nás nemusí trápit. Ne vážně - pro nás je to samozřejmě jistá forma experimentu, ale nejde o rozhodnutí, které bychom udělali v pět ráno po patnácté plzni. Zkrátka nám po analýze čísel vyšlo (víme, kolik lidí si plnou hru aktivuje, a jaký to má nulový vliv na prodejnost konkrétního čísla), že plná hra není pro čtenáře Levelu rozhodující a případný úbytek čtenářů mnohonásobně vykryjí ušetřené náklady za nákup plné hry. Můžeme se mýlit, můžeme mít pravdu. Ukáže se nyní. Nejhorší by bylo nic nedělat, říct, že to nevyšlo a zavřít krám předčasně - navzdory spoustě možností, co s časákem dál dělat. Sám za sebe jsem rád, že jsme se plné hry zbavili úplně, protože jsem ji nechtěl od začátku :)
  • Suhlasim s Crabom. Hra k Levelu bola taky mily bonus. Clanky v nom nie su zle, ale nedosahuju zavratnej kvality. Obcas mi niektore prisli ako taky papierovy blog. Kupoval som ho hlavne vtedy, ked ma zaujala hra. Teraz ma uz nic nemotivuje si ho kupovat. V dobe twitteru, Flipboardu a roznych socialnych sieti uz clovek dobre clanky ani nemusi hladat. Pridu same.
  • R.I.P. Level

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit