Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solomon.short
    mám k LEVELu jen jedinou výtku: málo stránek *4*
    Přečteno při včerejší cestě z Brna do Sudet a po průjezdu Olomoucí už nebylo co číst... i když uznávám, nebýt ucpaná dálnice, vydrželo by mi čtení asi až do Šternberku *1*
  • Co píšeš nedává absolutně žádný smysl. *5*
  • Toho vola si nevšímejte.Jen kecá nesmysli,zbytečně provokuje a krade co se dá.Vid styxxi ty lidský nesmysle.A bacha jestli máte jen trochu zajímavý nick,hned si ho přivlastní.
  • Realita je taková že dokud bude cena tam kde je tak at nepočítají že jim prodej poroste, propady budou každoročně a nakonec stejně padnou, at už mám rád oba časopisy jak chci btw v trafice sem denně pro ciga a ještě sem nikdy neviděl aby to někdo měl v ruce a kupoval
  • Sector je ten nejhorší herní web jakej jsem kdy viděl, ani se nedivím že je to tady samej Slovák, když v Maďarsku nic lepšího nemají...

    Takže těžko říct jestli tím banem spíš nevidělal...
  • Propad 5000 kusů z měsíce na měsíc? To se ještě žádnému magazínu na světě nestalo. Dokonce ani LEVEL nepropadl o tolik z měsíce na měsíc před pár lety, když došlo ke zdražení na 250 Kč, zhoršení kvality papíru a zmenšení formátu během pár čísel. Není třeba cokoli zvenčí odhadovat -stačí číst veřejně dostupné statistiky na ABC. Vlastně ne, ono to nejde....

    ABC má ověřovaná a neověřovaná data. Ověřují se jednou za rok. Proč asi nejsou dostupná data o prodejích Score dále než za červenec 2013? Protože buď Kalina nezaplatil (za ovřeování se platí), nebo ABC naznala, že falšoval prodeje a Score vylistovala za období, kdy není možné prokazatelně doložit prodeje (přes faktury apod., fakt se to musí ABC pečlivě dokazovat). Prodeje Score od července 2013 do dneška na ABC k vidění jsou, ale jsou to prodeje neověřené.

    Zpět k tomu brutálnímu meziměsíčnímu poklesu prodejů. Zdánlivě to potvrzuje dlouhodobý dohad, že Kalina/Omega skupuje část vlastního nákladu a zvyšuje tím uměle prodeje Score. Že to to kluci v redakci neví, to je zřejmé. Stejně jako nemají kontrolu nad tím, jestli Kalina + Dovole zaplatí tiskárně a číslo vyjde. Kalina dluží kam se podívá, tisknout mu už nechce prakticky žádná tiskárna v ČR. To je důvod, proč Score pravidelně vychází se zpožděním.

    A ještě jedna vtipná věc, která se dá vyčíst z dat na ABC. Počet předplatitelů z ČR měsíc co měsíc o pár lidí stoupá, což je normální, když magazín má své publikum a neděje se s ním nic strašného po obsahové stránce. Ale počet předplatitelů Score na Slovensku klesá, navíc nepochopitelně. Za leden 2014 má Score 1157 předplatitelů v zahraničí (tj, Slovensko), ale v únoru už jen 31 a v březnu jenom 3! Podobně radikální poklesy se těžko vysvětlují u normálního prodeje (většinou by v tom byl totální výpadek distribuce), ale u předplatitelů, kterým magazín chodí automaticky? Nemožné. Že by z měsíce na měsíc zrušilo tisíc lidí předplatné? Že by se tisíc lidí rozhodlo jej neobnovit? To je snad světový unikát. Větší světový unikát je však fakt, že z ledna 2014 na únor 2014 přišlo Score o tisíc zahraničních předplatitelů, ale stejně se z ledna na únor zvýšil prodej celkově o 2 tisíce kusů. Chápete to? Score přiloš o tisíc přepdlatitelů, ale prodeje se zvýšlily o dva tisíce!
    Kalina čachruje s čísly, to jediné z toho vychází. A nejhorší je, že takové čarchování je ze strany ABC možné, potažmo je debilní, že kluci v redakci Score o tom nemají ani šajna. Nejenom teďka, šajna o tom neměla ani Tukanova generace. Kalina jim prostě lže dlouhodobě.Sry za překlepy atd. Každopádně se stačí dívat na čísla a je to všechno jasné. Mimochodem si investigativní Eurogamer nevšiml, že Score snížilo náklad z 19 477 kusů v lednu na 15 534 za březen, což také leccos značí. Netřeba odhadovat, fakt stačí číst dostupná data.

    Jenom tak pro zamyšlení, jak se čaruje s čísly ohledně skvělých prodejů Score. Takže Level se svým prodejem papírové formy časopisu na tom není zase tak špatně, jak se Eurogamer, pepa, hnisavec di Doggy style snaží namluvit.
  • Dogkiller
    Nikdy jsem nehrál žádnou hru na střední obtížnost, ta je určena pro holky. Vždy si volím tu nejvyšší možnou obtížnost, abych si hraní pořádně užil a herní doba se tím příjemně prodlouží z desítek hodin klidně i na stovky. A časopis coby toaletní papír nepoužívám, vždyť jsem psal, že s kupováním Levelu končím. *3* Jo, ty sis koupil zrovna číslo to Score, kde se čirou náhodou věnovali Minecraftu a teď to budeš omílat až do smrti. Jenže to byla jednorázovka, chápeš? A ne že bych Minecraft někdy hrál, chraň bůh... Ale aspoň se věnovali aktuálně hrané hře narozdíl od Levelu, který má půl časáku o pravěkých vykopávkách, které už sto let nikdo nehraje. A že prodáváš v trafice Score hlavně dětem, to je přeci naprosto logické. Dostaly od rodičů kapesné, tak si jdou koupit Score. My dospělí si můžeme dovolit zaplatit 2 tisíce předplatné a tak nám chození do trafiky odpadá, přijde nám až do schránky. Záhadá vyřešena, takže můžeš být spokojen a přestat šířit bludy. Score si kupuje každý rozumný člověk, který dokáže rozeznat zrno od plevelu. *3*
  • Dámy a pánové seznamte se se zabanovaným Hnisavcem a jediným pitomcem co má doživotní ban na slovenském Sectoru *5* Byl jsem sám účastníkem té slavné diskuze kde redakci poslal do tmavých zákoutí ženského těla všem diskutérům nadal do něčeho na způsob českého slova de*il a následně zatapetoval celou diskuzi.
  • Staci mi vediet ze level cita Veskoslav s jeho 500tisic komentmi mesacne a 200 alternickmi...
  • Veskoslav
    Jestli je to trolení, klobou dolů. Dostal jsi mě. Pokud to myslíš vážně, tak potěš.... *7*
  • Keyz
    Jo. Proto jsem psal, že je dost lidí kteří slyší na bonusy. :)
  • Veskoslav
    Desítky hodin? Je vidět, že jsi znalec. RF:A dojedeš ani ne za 5 hodin například. Pankiller dojedeš za 4 hodiny (obě hry na střední obtížnost), takže na ty dvě zbylé ti zbývají ty desítky hodin? Chlapče, nenech se vysmát. A pokud ty používáš časopis jako toaletní papír, tak budeš se divit, ale u nás, v civilizaci máme takový vynález. Toaletní papír se tomu říká. A stále jsi nepochopil, co jsem tím chtěl říct. Score je zaměřeno na cílovou skupinu 10-15 viz články o Minecraftu, rozhovory s Minecrafťákem atd. To jsou pak takové ty komentáře na Replay od 12 synka, co píše u fotky s Bětkou a PS4, že o Bětku by si zahrál. To je takový čtenář Score. Doporučuji se třeba zeptat trafikantky nebo kamaráda, co dělá brigádu v trafice a poví ti, jak a kdo si co kupuje. Neříkám, že Level je nějaký deník pro dospělé na vrchlolové úrovni, ale styl psaní je naprosto někde jinde u článků než u Score. Smiř se s tím, že Score je zaměřeno více na dětské publikum. Není to výtka, ale fakt. Tam je největší kupní síla.
  • Dogkiller
    Čím přesně Score cílí na 10 - 15 let? Uveď už nějaká konkrétní fakta namísto prázdných frází. Zatím jsi zmínil jen humor, který má ale Score dospělý a inteligentní. Dětinský ti připadá nejspíše jen proto, že jsi zapčklý mrzout s absencí smyslu pro jakoukoliv srandu. Já za infantilní až trapný humor považuji Pavlač v Levelu. Score cílí na čtenáře všech věkových kategorií, Level pouze na vysloužilce a herní dinosaury. Číst Score je osvěžující a příjemný zážitek, číst Level je jako sledovat film pro pamětníky...
  • Dogkiller
    Jasně, ty kup si Level kvůli dvěma článkům a pak si s ním vytři zadek, já si koupím Score, které si přečtu od začátku až do konce, protože je plné poutavého čtení v celém rozsahu a navíc mi daruje alespoň 2 kvalitní hry, se kterými si užiju desítky hodin kvalitní zábavy. Každému co jeho jest. *3*
  • Tobě musí být tak 16 nebo ještě míň.
  • Nadílka sraček
  • Veskoslav
    V čem jsem si naběhl? Proboha Dogu, raději jdi zabíjet pejsky a čti si u toho Score. Já jsem si Level i Score kupoval vždy kvůli tomu, co se v něm psalo, ne kvůli hrám, což evidentně tvůj mozeček nechápe a nechápe to ani dole pepík, kdy bylo i napsáno, že aktivaci her v rámci Levelu nebyly nikterak závratné, proto se zrušily a ušetřily se prostředky. Takže ano, nech si Score pro puberťáky, já si přečtu Level, obzvlášť články Na život a skoro na smrt či My bychom vzhůru k nebesům a ty jsi hrej hry, co jsou za pakatel už nějaký ten měsíc, když je člověk chce či se jim v případě Painkiller vyhne. Já si časopis kupuji kvůli čtení, ty evidentně kvůli hraní. Myslím, že pro tebe by mělo Score vydat 5 her Zdarma+ přední strana čísla. Stačilo by ti to.
  • Veskoslav
    Omlouvám se, neměl jsem napsat 50%, chápu, že ses na to chytnul, takže si dál listuj reklamním letákem, kde každá 5. strana je reklama a dál si žij v blaženosti, jak je Score skvělé. Score skvělé bylo. Kdysi když necílilo na 10-15.
  • Dogkiller
    "Level rozdával..." Ano, rozdával, ale už nerozdává... A v tom je trochu rozdíl, že ano? *3* A pokud jsou 2 ze 4 her ve Score dobré, tak je to pořád super kšeft v porovnání s Levlem. Takže sis teď krásně naběhnul... *4*
  • Dogkiller
    No pokud jsi tak blbý a rozhlašuješ tady, že 26 ze 130 stran = 50%, tak se vážně nemáme o čem bavit. *15* *15* *15* A taky je logické, že do krachujícího časopisu si nikdo platit reklamu nebude, že? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit