Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zealcore
    Thumbs up! Chtělo by to více článků od Michala "Wolfa" Rybky.
  • No to je tezky. Nechate stratega Michala, veterana herniho prumyslu, delat recenzi na takovouhle jednoduchou mainstreamovku. Jako kdyby Schumacher psal recenzi na kolotoc z pouti.
  • x_ander
    Ta hra sice vůbec není pro mě a moc mě ani nezajímá, ale jak jsem viděl Rybkovo jméno, tak jsem si recenzi prostě musel přečíst :) Jen víc prostoru pro něj...
  • mohli byste zrecenzovat nejakej ackovej titul radši treba novej datac k homam 6, nebo prinest nejake zajimave clanky o ackovejch hrach
    • Acka se uz asi 10 let nedelaj, prinejlepsim B, ale vetsinou spis uz jen C *5*
      • Naposledy jsem viděl 34C, které byly vyrobené před 23 lety.
  • Paradox...Paradox. Cokoliv co od nich poslední dobou vidím, častuju opovržením, skepsí a maximální opatrností než od nich něco koupim.
    Bugfest Sword of the Stars 2, který ani po roce nedali do hratelnýho stavu je výsměch.
    • Odnich treba skusat hlavne overene serie, tie nemaju chybu (ehm, tak maju ich zopar)
      • Tak někdy jsou i ony slušně zabugované, ale nováček to nepozná, protože jde o chyby hluboko v sytému. Veterán si to i s chybami užije stokrát více, než nějakou hypovanou AAAAAAA hru pro idioty.
  • Cokoliv od Michala Rybky je radost si přečíst. Díky, že jste mu dali prostor. Neškodilo by pár jeho úvah, jen kvůli nim sleduji nejmenovaný web.
    • jen to ne vždyť se tahle recenze nedala číst, v podstate jsem se o hre nic nedozvedel
      • Caincz
        Potom asi oplýváš intelektem plavidel z recenzované hry...
  • jinak je mi docela líto, že takový člověk jako Michal Rybka nemá čas, prostor možnosti na recenze a místo toho se tu prezentuje pan Grygar. Čest jeho práci v Levelu, radost číst je stále dokola.
  • Chcel by som ale vidiet o koľko stúpnu predaje vďaka tomu fenomenálnemu traileru :)
  • Kdy bude recenze na PES 2013 ?
    • Mart9
      PSA už speciálně recenzovali v podcastu.
      • Kde?
        • Mart9
          http://games.tiscali.cz/podcast/fight-club-123-hd-pes-na-pracovisti-62473 *1*
          Od 2:30
  • Z verdiktu na mě dýchá něco jako podprůměrná hra, kterou zachraňuje multiplayer a má známku 5 (= průměr) ?
    Používají se i známky 1 - 4?


    Nečetl jsem celou recenzi a nejde mi o provokaci, jen bych rád věděl jako to tu funguje s bodovým hodnocením.
    • sleepless
      Používá se samozřejmě celá stupnice. Nejdříve si ale přečti celou recenzi. Díky.
    • smejki
      samozřejmě že používá, ale takové hry se v drtivé většině ani nerecenzují. Výjimkami bývají nečekané kolosální průsery očekávaných her.
      • Díky za vysvětlení.
        • smejki
          Jinak samozřejmě nejde o to, aby se stupnice používala celá (tím méně aby se hry mohly porovnávat napříč žánry), nýbrž aby každý stupeň měl vypovídající význam. Za každým číslem tedy stojí stručná charakteristika zaručených kvalit a proto je tu hned pod číslem odkaz Jak hodnotíme.
    • Bodové hodnotenie je tu len na to, aby sa tu o tom mohli useri hádať a diskusie patrične žili. Iný zmysel nemá *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit