Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Problém je ten, že model F2P není pevně definován. Takže každá firma si to vyloží po svém. Některým firmám se ten model velice povedl, ale většina firem se jen vozí po názvu F2P a ničí jej.
  • Ja treba hraju MMO DC Universe na PS3 a je to pekny, muzu si delat co chci a nedal jsem do toho ani korunu jen cas stahnout 15GB z PSstore... obcas vidim nekoho zarit jak lampu tak si reknu a platic a nic vic, je to na povaze cloveka jestli chce utracet za takovy hry a myslim si ze ostatnim to muze bejt jedno, protoze kdyby chteli tak si taky priplati ....
  • nebyl problem ve smyslu, ze na tyhle zakl. veci si vydelas TP prostym hranim a nemusis to ani realne platit...
  • jenze mi to zaplaceny zustava...muzu (a mam to v planu) si ty krajiny projit znova a nemusim uz platit nic . Za rok hrani mi ty penize prisly ok, a inventar apod opravdu nebyl problem...
  • Jestli jsi za rok utratil 2200, tak te to stalo 180 za mesic, pulrocni wowka te vyjde na nejakych 230 za mesic a mas tam uplne vse, nemusis resit jestli zaplatis za vetsi inventar, vstup do nekterych lokaci, nebo dalsi questy. Ja si myslim, ze ten rozdil 50kc mesicne je zanedbatelny.

    Tim nejak neobhajuju WoWko, jen srovnavam ty dva systemy
  • janchor
    LOTRO má obecně poměrně vysokou hráčskou "kulturu", navíc tam najdeš spoustu lidí, kteří hrajou kvůli světu a tolkienovskejm zážitkům, ne nahánění equipu.
  • az na standartni PVP, to je fakt
  • no tak nabizi v podstate to same jako ostatni Wow clony.. ne? jen to treba neni tak rozlehle, za ten rok se cela krajina (i raidy) dala projit...
  • jak jsem psal znam jen lotro, ale ze by tam nekdo nekoho oznacoval za losera, to jsem si po roce hrani nevsimnul..naopak, novackum se v ramci kinu vzdycky dost pomahalo i s equpem... co jste to hrali za divny mmo hry? :)
  • No vidíš a já měl za 2300,- lifetime account. *2* A i ten jsem zrušil, když jsem viděl jak na to Codemasters kašlou a i po přechodu pod Turbine ta hra neměla co nabídnout, snad jen zarytým milovníkům Tolkiena.
  • F2P MMO se bez placeni jen tak neobejde. A kdyz jo , tak jste looser nejvetsi v te hre a k nejakym super epic vecem se jen tak nedostanete. U WoW je naopak skvela podpora a neni nad to, kdyz 10 lidi pokori bose a ona vam nejaka ta epic vec vypadne, coz u F2P jsou ty dropy nastavene nekde na bodu mrazu :-) 250 korun mesicne = jeden lepsi obed v restauraci. Kazdopadne nam za chvili vychazi Old Republic. *14*
  • Také jsem se někdy dva roky zpátky na tento model placení chytil a chvíli jsem se snažil držet ve hře krok s hráči, kterým se říká "cash-shoppers". Do hry jsem naházel během půl roku několik tisíc, naštěstí jsem se z toho hodně rychle vyléčil, v podstatě se to tam dostalo do takového stádia, kdy lidé, kteří si za skutečné peníze nekupovali lepší zbraně, armory atd. byli málem označováni za lamy a tehdy jsem konečně řekl dost, smazal jsem charakter a rychle jsem zmizel. Že lidé platící za všelijaké "fičurky" budou nějakým způsobem zvýhodňováni, to by nebylo až tak hrozné, ale stylem, kterým to probíhalo např. PWI, to už bylo nepřijatelné. Pak si člověk v takto koupeném equipu např. soloval instance pro šest lidí a to už se prostě nedalo.
  • Ale jde, jen o tom musis neco vedet. Muzes hrat i bez placeni. Treba runes of magic jsem dohral az do posledniho levelu kam to slo a nedal jsem za to ani korunu.
  • tak ja F2P ocenuju, napr. jsem diky tomu hral lotro rok, stalo me to dohromady v prepoctu 2,2tk a jedine co mi chybelo byl monst. play. Navic se muzu kdykoli do hry vratit a zakoupeny obsah mi zustane ( vsechny questy atd...) Davat mesicne 3 stovky a po nezaplaceni nemit nic prece neni vyhodnejsi?

    Nevim jak je to u ostatnich mmo, jine jsem nezkousel ale pocitam, ze nejak podobne.. nechapu proc na to porad nekdo nadava, vzdyt se tim da celkem usetrit..?
  • Je to o vydelavani penez a tak to u komercnich her ma byt. Me nektere f2p bavi.
  • Free-to-play a platit? Dost to nejde dokopy. LOL
  • To jsou zase statistiky, F2P hry, kterych je stale vice a vice, maji rostouci podil. Ono by bylo lepsi, kdyby spis udelali prumerny zisk z jednoho hrace, at se to da porovnavat.
  • Free2Pay uz nikdy vic. Za World of Tanks jsem nechal nakonec vyhodil prachu ze bych si za to nejradsi vlepil deset facek. Nakonec to tedy myslim byla uzitecna zkusenost.
  • Vzhledem k tomu že je za rok i více F2P, navíc některé dříve předplacené přešli na tento "trend", není se čemu divit, že vzrostl i jejich procentuální podíl. Osobně F2P nevěřim, není to o hraní, ale o ždímání peněz a tohle podporovat nebudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit