Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • včera tu tuším byl koment od nekoho komu se ta hra líbila a ted zmizel
    • No jo.. teď se dívám a on opravdu zmizel?! Bylo tam něco ve smyslu že tu hru recenzent vůbec nepochopil a že jí dává 10/10. Nechápu důvod smazání...
      • asi nevhodný názor
        • janchor
          Obyčejný trolling.
          • A to je důvod, proč jej smazat?
            • janchor
              Ano, trolling mažeme.
              • Reakce na příspěvek:

                Takže pokud je názor zcela opačný od recenzanta, i když je napsán slušně je to trolling. :)) Ono přece recenzant má vždy pravdu!!! Ach ta politika, je mi z toho smutno...
  • seprah
    Tomáš Marný tuhle hru označil v podstatě za marnou. Seems legit.
  • No když vývojář nazve hru o prázdné planetě "Lifeless Planet" tak je celkem jasný, že to nebude žádný originální terno. Jinak s těmahle experimentama, kde chybí hratelnost, to bude čim dál tím horší, protože podobnou hru v Unity může dneska vytvořit patnáctiletej parchant a prodávat to přes paypal svojí matky..
  • Kinet1c
    Podla mna hra je viac ako na 4, presiel som a je to paradna hra, hlavne ked beriem aj to do uvahy ze to robil v podstate jeden clovek, ma to urcitu atmosferu to cele, plus hra my dala dovod na zamyslenie a uvahy o tom, ze co sa tu stalo, preco ako tu prisly az postupne tie informacie pribudly a clovek zisti, co zisti, zial koniec bol dost taky hm o nicom, ale to je tak najviac co by som hre vytkol a no a este ovladanie postavy my obcas prislo dost nemotorne, hlavne pri niektorych citlivych skokoch, inak si myslim, spokojne 6-7, toto urcite si myslim nie je podpriemer. To je teda podla mna. Kolko ludi tolko chuti.
    • "hlavne ked beriem aj to do uvahy ze to robil v podstate jeden clovek"

      Upřímně, docela mi vadí, jak se tímhle dneska každá druhá indie ohání. Jako zákazníka mě nezajímá, za jakých okolností to vzniklo a kolik lidí to dělalo (bys pak mohl říkat honění "indie sex" a tvrdit, že je to srovnatelný), ale jak vypadá finální produkt. Prostě pokud má hra menší rozpočet a pracuje na ní míň lidí, tak celkem logicky nedosáhne na kvalitu AAA titulů - samozřejmě jsou výjimky (KSP, SE a podobně) - a tím pádem si zaslouží i nižší hodnocení.
  • TheGGG
    4/10 na games? A co na to vrchní hipster?
  • Proč nakonec sešlo z umístění oázy plné nudistických nymfomanek? Zážitek ze hry by to patřičně povzneslo.
  • Ze zacatku mi to prislo zajimavy a celkem napinavy nevedel jsem co cekat. Celkem jsem se do toho ponoril, ale porat jsem cekal, ze neco prijde a ono porat nic nebylo tam co delat jenom obcas nekam vyskakat a slozit trivialni puzzle. A zakonceni me taky vubec nenatchlo + par vsuvek z asronautovi minulosti tam taky moc nepomohly. Takze za me 5/10 za to ze tam nebyli zadrhavacky a celkem me to vtahlo.
    • Cosi
      Píšeš tu jako inkognito ale díky obrázku všichni víme, kdo jsi. Na co si tu hraješ?
      • Kolik ti je?
  • Cosi
    Vsadím se že to končí tím, že se postava dozví, že předchozí obyvatelé svou planetu kompletně zničili a odstěhovali se na Zemi. A byli to tudíž naši předci. Aneb jak napsal Phillip K. Dick už nevím jaké povídce.
  • škoda *9*
    • Není to zdaleka tak strašný jak recenzent popisuje. Já sem to hrál a musím říct že se mi líbila atmosféra. Triviální hratelnost ale odpočnul sem si u toho a pobavilo mě to.

      Není to žádná ultrasuper řežba který jsou dnes v oblibě.. za mě 6/10.
  • ja napsal ze se mi hra libila a smazali mi prispevek?! to jako co je to tady kdyz ma nekdo jinej nazor jako autor recenze tak se maže?! no tak to je marny neco sem psat že to máš marný!!!!!!! *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit