Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4/10??? Dobrý výsměch. Ta hra si zaslouží 8-9/10

    Perfektní myšlenka, dechberoucí planeta, úžasný soundtrack.
    • CRYPT

      No nedalo mi to, ale hru jsem si stahl zdarma na epicu a momentalne ji hraji, mam tam asi 2 hodiny a jako .... vic nez 5/10 urcite ne. Graficky to je hodne bida, hratelnost je hodne bida, ovladani postavy na klavesnici je sileny, protoze wasd otaci celou kamerou + pohyb postavy a ne ze mysi ovladat smer pohledu postavy a wasd jen urcijete pohyb... Jinak kulisy jsou nevyrazne, skakani by mohlo byt i zabavne, kdyby jsi mel moznost upgradovat ten jetpack a ne ze ti hra sama vypina kdyz skoncis urcitou pasaz, ze jsi low oxygen... Na druhou stranu nelze uprit, ze atmosferu s primhourenim oka lze opravdu citit, hudebni doprovod je velice povedeny, ale nerekl bych, ze nejak vyrazny... Vim ze pred lety jsem se na tuto hru celkem tesil, ale nakonec jsem na ni zapomnel. Jako zadarmo nebo za nejakych 50kc proc ne, dobra oddechovka, ale jinak...

  • Nevím zda autor recenze hru dohrál, případně zda sledoval příběh, ale takto nízké hodnocení si hra rozhodné nezaslouží. Opravdu to není pouze nudné skákání :))
  • hra je zatím dobrá, jako 4/10 si nezaslouží, spíše tak 7/10, ale je fakt,že ji ještě nemám dohranou,ale atmosféra super a příběh: je to tajemné a záhadné. *1* Taže za mě super.
  • Zdárec za sebe dávám hře víc a to za temnou atmosféru hry a originalitu,asi budu jinej protože jsem se nenudil,škoda že takových her není víc
  • ja napsal ze se mi hra libila a smazali mi prispevek?! to jako co je to tady kdyz ma nekdo jinej nazor jako autor recenze tak se maže?! no tak to je marny neco sem psat že to máš marný!!!!!!! *12* *12* *12* *12*
  • *9* Škoda . Dopadlo to přesně podle očekávání . Atmosféra prázdné planety je ... místy epická , ale zatraceně nudná .
  • TheGGG
    4/10 na games? A co na to vrchní hipster?
  • Kinet1c
    Podla mna hra je viac ako na 4, presiel som a je to paradna hra, hlavne ked beriem aj to do uvahy ze to robil v podstate jeden clovek, ma to urcitu atmosferu to cele, plus hra my dala dovod na zamyslenie a uvahy o tom, ze co sa tu stalo, preco ako tu prisly az postupne tie informacie pribudly a clovek zisti, co zisti, zial koniec bol dost taky hm o nicom, ale to je tak najviac co by som hre vytkol a no a este ovladanie postavy my obcas prislo dost nemotorne, hlavne pri niektorych citlivych skokoch, inak si myslim, spokojne 6-7, toto urcite si myslim nie je podpriemer. To je teda podla mna. Kolko ludi tolko chuti.
    • "hlavne ked beriem aj to do uvahy ze to robil v podstate jeden clovek"

      Upřímně, docela mi vadí, jak se tímhle dneska každá druhá indie ohání. Jako zákazníka mě nezajímá, za jakých okolností to vzniklo a kolik lidí to dělalo (bys pak mohl říkat honění "indie sex" a tvrdit, že je to srovnatelný), ale jak vypadá finální produkt. Prostě pokud má hra menší rozpočet a pracuje na ní míň lidí, tak celkem logicky nedosáhne na kvalitu AAA titulů - samozřejmě jsou výjimky (KSP, SE a podobně) - a tím pádem si zaslouží i nižší hodnocení.
  • michaliuz18
    nejak prisno ne? ja by som tej hre dal asi 6 ... spociatku pekne zaujimave ale ptm sa ten pribeh vlece a je o nicom, a to skakanie neustale casom omrzi, este ze to ma len 3 hodinky asi .. no treba si cenit ze tu hru robil jeden clovek
  • Proč nakonec sešlo z umístění oázy plné nudistických nymfomanek? Zážitek ze hry by to patřičně povzneslo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit