Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já to teď hraju, byl jsem zvědavej. ono se to pořád tváří, že za tím je něco víc, že dojde k odhalení velké pravdy nebo něčeho, a jak se tak posouvám dál (už mám odehráto asi 4 hodiny), začíná mi docházet, že se tam asi nic nestane. ale atmosféra dobrá :)
  • včera tu tuším byl koment od nekoho komu se ta hra líbila a ted zmizel
    • No jo.. teď se dívám a on opravdu zmizel?! Bylo tam něco ve smyslu že tu hru recenzent vůbec nepochopil a že jí dává 10/10. Nechápu důvod smazání...
      • asi nevhodný názor
        • janchor
          Obyčejný trolling.
          • A to je důvod, proč jej smazat?
            • janchor
              Ano, trolling mažeme.
              • Reakce na příspěvek:

                Takže pokud je názor zcela opačný od recenzanta, i když je napsán slušně je to trolling. :)) Ono přece recenzant má vždy pravdu!!! Ach ta politika, je mi z toho smutno...
  • autory by fakt nezabilo, kdyby tam na konec hry dali aspoň tu oázu plnou nudistických nymfomanek
  • Asmoudeus
    Nevěřím, že je tato hra 4-krát zábavnější než Rambo: The Videogame. Prostě nevěřím.
    • A odkedy hodnotenie vyjadruje len a výhradne mieru zábavnosti?
      • Asmoudeus
        Co jiného by mělo vyjadřovat?
        • Zapoj mozek, šmudlo
          http://games.tiscali.cz/jak-hodnotime.html
          • Nech ho bejt... dik to pak akorat boli...
        • výši úplatků, případně hipster metr když to recenzuje Poláček *1*
          • ucho
            http://i58.tinypic.com/abtp95.jpg
            • jojo, už jsem si kolikrát u Fight clubu říkal, že je to úplnej Leonard z některých úhlů *1*
  • škoda *9*
    • Není to zdaleka tak strašný jak recenzent popisuje. Já sem to hrál a musím říct že se mi líbila atmosféra. Triviální hratelnost ale odpočnul sem si u toho a pobavilo mě to.

      Není to žádná ultrasuper řežba který jsou dnes v oblibě.. za mě 6/10.
  • Aha. Takže je to vlastně jen vizualizace známé pravdy: "Kam komunista vkročí, tam tisíc let tráva neporoste"... *15*
  • seprah
    Tomáš Marný tuhle hru označil v podstatě za marnou. Seems legit.
  • MickeyMutant
    Doufám, že jde hrát za astronautku. Nechtělo by se mi celou hru zírat na ten velkej hranatej mužskej baťoh. A nevyhovuje mi bílá barva skafandru. Lze si na začátku vybrat nějakou jinou?
    • Už ani ten trolling ti nejde. Možná zkus jiné zaměření.

      Edit: Nediskutuje, pouze konstatuje, že si dosáhl trapnosti - level Novotný.
      • MickeyMutant
        Jde. Jošida diskutuje.
    • Carmamrdon
      The Sims 3, to bude ta správná hra pro tebe. *3*
      • MickeyMutant
        Carmamrdone, řekni upřímně, kde tady vidíš nějaké pixely? Kde? Lifeless Planet je hladká a vypucovaná jako dětská prdelka. Tady o indie pixela nezavadíš. Tak co tu hledáš, když si tu stejně nemůžeš postěžovat?
  • Nevím proč vyvojáři udělají něco takovýho chápu že jde vždy o rozpočet ale když už nějaký prachy mají tak proč nehodit hru do 2d a nějakou sexy postavičku co zabíjí upíry třeba nvm nehrál sem to ale podle recenze a podle gameplay s youtube nepochopitelný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit