Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze zacatku mi to prislo zajimavy a celkem napinavy nevedel jsem co cekat. Celkem jsem se do toho ponoril, ale porat jsem cekal, ze neco prijde a ono porat nic nebylo tam co delat jenom obcas nekam vyskakat a slozit trivialni puzzle. A zakonceni me taky vubec nenatchlo + par vsuvek z asronautovi minulosti tam taky moc nepomohly. Takze za me 5/10 za to ze tam nebyli zadrhavacky a celkem me to vtahlo.
    • Cosi
      Píšeš tu jako inkognito ale díky obrázku všichni víme, kdo jsi. Na co si tu hraješ?
      • Kolik ti je?
  • no hrál jsem to ale 4/10 to ne tak možná 1 až 2 z 10
  • Dogkiller
    Inu, dopadlo to přesně jak jsem psal tady v diskuzi.

    http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/tajemne-sci-fi-dobrodruzstvi-lifeless-planet-vyjde-na-zacatku-cervna-237914/

    Tímto očekávám veřejnou omluvu od všech šesti chytrolínů, kteří mi dali mínus!!! *1*
    • Jack1947
      Ty bys měl dostat těch mínusů více... jako by těch indie feg hateers nebylo málo... *7* oh,wait věštců budoucnosti k tomu. *4*
    • niceguyfromrussia.ru
      prepáč, ja som nevedel že idem dať mínus veštici Tatiane *15*
  • No když vývojář nazve hru o prázdné planetě "Lifeless Planet" tak je celkem jasný, že to nebude žádný originální terno. Jinak s těmahle experimentama, kde chybí hratelnost, to bude čim dál tím horší, protože podobnou hru v Unity může dneska vytvořit patnáctiletej parchant a prodávat to přes paypal svojí matky..
  • Cosi
    Vsadím se že to končí tím, že se postava dozví, že předchozí obyvatelé svou planetu kompletně zničili a odstěhovali se na Zemi. A byli to tudíž naši předci. Aneb jak napsal Phillip K. Dick už nevím jaké povídce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit