Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč vyvojáři udělají něco takovýho chápu že jde vždy o rozpočet ale když už nějaký prachy mají tak proč nehodit hru do 2d a nějakou sexy postavičku co zabíjí upíry třeba nvm nehrál sem to ale podle recenze a podle gameplay s youtube nepochopitelný
  • MickeyMutant
    Doufám, že jde hrát za astronautku. Nechtělo by se mi celou hru zírat na ten velkej hranatej mužskej baťoh. A nevyhovuje mi bílá barva skafandru. Lze si na začátku vybrat nějakou jinou?
    • Už ani ten trolling ti nejde. Možná zkus jiné zaměření.

      Edit: Nediskutuje, pouze konstatuje, že si dosáhl trapnosti - level Novotný.
      • MickeyMutant
        Jde. Jošida diskutuje.
    • Carmamrdon
      The Sims 3, to bude ta správná hra pro tebe. *3*
      • MickeyMutant
        Carmamrdone, řekni upřímně, kde tady vidíš nějaké pixely? Kde? Lifeless Planet je hladká a vypucovaná jako dětská prdelka. Tady o indie pixela nezavadíš. Tak co tu hledáš, když si tu stejně nemůžeš postěžovat?
  • 4/10??? Dobrý výsměch. Ta hra si zaslouží 8-9/10

    Perfektní myšlenka, dechberoucí planeta, úžasný soundtrack.
    • CRYPT

      No nedalo mi to, ale hru jsem si stahl zdarma na epicu a momentalne ji hraji, mam tam asi 2 hodiny a jako .... vic nez 5/10 urcite ne. Graficky to je hodne bida, hratelnost je hodne bida, ovladani postavy na klavesnici je sileny, protoze wasd otaci celou kamerou + pohyb postavy a ne ze mysi ovladat smer pohledu postavy a wasd jen urcijete pohyb... Jinak kulisy jsou nevyrazne, skakani by mohlo byt i zabavne, kdyby jsi mel moznost upgradovat ten jetpack a ne ze ti hra sama vypina kdyz skoncis urcitou pasaz, ze jsi low oxygen... Na druhou stranu nelze uprit, ze atmosferu s primhourenim oka lze opravdu citit, hudebni doprovod je velice povedeny, ale nerekl bych, ze nejak vyrazny... Vim ze pred lety jsem se na tuto hru celkem tesil, ale nakonec jsem na ni zapomnel. Jako zadarmo nebo za nejakych 50kc proc ne, dobra oddechovka, ale jinak...

  • Aha. Takže je to vlastně jen vizualizace známé pravdy: "Kam komunista vkročí, tam tisíc let tráva neporoste"... *15*
  • Nevím zda autor recenze hru dohrál, případně zda sledoval příběh, ale takto nízké hodnocení si hra rozhodné nezaslouží. Opravdu to není pouze nudné skákání :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit