Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neexistuje něco v podobném duchu taky na PC
  • A tohle je úřesně ta hra, proč jsem prodal Xbox 360 a i s Kinectem :o)
  • Je-li tu nejaky rozumny hrac ( 20+ .), co si prave poridil LBP2 a chce li si projit levely v co-opu, at si me prida, muj psn acc HelmutWurst .)
  • hele a kdy to bude na Jrc games nebo na ps store ?
  • little big planet?to je ta hra ,kvůli jsem si koupil ps3...a dvojka vypadá famozně...škoda, že neexistují české návody na dělání urovní...má chyba měl jsem se líp učit:)))) *5*
  • Tohle jste mi neměli dělat, díky vám si chci koupit PS3. Tyhle create-share-play hry prostě zbožňuju. Já si asi vybral špatně ten xbox, no co tehdy ještě nebyl ps3 slim.
  • zajimavy, ze tu PíáRisti EA pisou recenze
  • Kééééééž by asi by mi ukapla slza :D
  • Bude i konverze na PC??
    • To si piš že nebude :D
      • NÉÉÉÉÉ :D :D :D
  • Děsná sranda , nový recenzent , udělal první recenzi a hned 10/10 , neříkám ,že si ta hra nezaslouží ohlas podle toho co čtu ,ale tímhle ztrácí to bodování váhu , tomudle se říká autor by měl být více nestraný opravdu je jen oslněn něčím a zapomíná na chyby .

    Uklidňuje mě jenom fakt ,že je to konzolová hra a v porovnání s ostatními je to opravdu ,,revoluce´´ takže 10/10 ANO! ,ale napsal bych k tomu velké JEN V POROVNÁNÍ S KONZOLOVKAMA! V porovnání s PC hrama by to bych ji označil mezi střední hry možná mezi herními spodky

    !Zdar mínusům! *1*
    • V porovnani s PC hrama bych to oznacil za silny nadprumer!
    • Chachaaa, to je zase nazor :-D. Je uplne jedno, jestli hrajes na PC, XBOX, PS3, NDS nebo PSP. Dulezita je u her kupodivu zabava. Na tu ma vliv vice faktoru samozrejme. Ale at jsem zkousel vsechny tyhle platformy, na kazde jsem nasel neco, co mne dokazalo ucarovat. Proto nechapu to rozlisovani konzole a pc...wtf? :-)

      A samozrejme veskere hodnoceni je subjektivni nazor. Nikdo ti neda objektivni hodnoceni. A k tomu prave slouzi metacritic, aby si clovek mohl bez prolejzani vsech moznejch stranek kouknout na bodove hodnoceni.

      Tak pockejme, az pribude vice recenzi a uvidime, jak se hodnoceni na metacritic (podle me vice objektivni) vyvine ;-).
    • Malleth
      WTF??? V provnani s konzolovkama? V čem jsou PC hry lepší? Rád se dovím něco nového.
    • to je nějaké nepsané pravidlo, že u prvních recenzi nemuže být plné skóre? Co když je jen haluz, že na nový rok vyšla fakt AAA hra. LBP2 měl už od začátku potenciál a vážně mě neudivuje že dostal 10/10...

      cituji:"JEN V POROVNÁNÍ S KONZOLOVKAMA! V porovnání s PC hrama by to bych ji označil mezi střední hry možná mezi herními spodky" tady už jsem zvracel, ty už jsi viděl někdy podobný žánr hry?? natož na pc??
      • Uplne podobny zanr na stejnem principu sem na PC asi tak pred dvema mesicama zkusal, ale vubec me to nebavilo. Jen si nevzpomenu na nazev hry(baly freeware).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit