Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack
    https://youtu.be/1JZfoz7UVr0?t=14m29s
    • https://youtu.be/1JZfoz7UVr0?t=836
      - docela fascinujici to lehani travy kdyz se clovek otoci. *1*
      • kdyby nekomu nesel odkaz, tak je to v 13:56
        • To video v odkazu nic moc. Klučina si tam stěžoval na úplný blbosti!

          Např "v přírodě nenajdete pobíhat tolik zvířat jako v jiných hrách" LOL
          Kingdom Come chce být reálnou hrou, tak by bylo dost divné, kdyby lesy byly (nereálně) přeplněné zvířaty/monstry jako třeba v Zaklínači.

          A ke stížnostem na bugy:
          Asi už všichni zapomněli v jakém stavu byl třeba takový Skyrim v DEN VYDÁNÍ *7*
          Sice to nemám rád, když vývojář vydává nevypilovanou hru, ale taky si to nehodlám koupit v den vydání, počkám si hezky pár měsíců než se opraví bugy a pak teprve zvážím koupi.
          • Je legracni ze Skyrim uvadis jako priklad protoze zrovna ten Dan za zabugovanost docela nevybiravym zpusobem kritizoval :D
            • Prej nevybiravym :D Byl to trefnej text a to vzpominam na Skyrim docela rad... Hlavne to byl zabavnej text a nechapu, proc na nej vsichni nahlizi jak na nejakou objektivni recenzi.
  • Tak jsem Bakalovi taky přispěl na rozvoj Respektu a dalších bohulibých levicově-progresivních aktivit a hru si koupil.

    A je tam mouse lag jako prase. A v nastavení hry vůbec není možnost vypnout vsync a musím to dělat přes konzoli, což jsem si musel vygooglit.

    No... to je dobrý začátek. *4*
    • Zkus si to třeba přepnout na fullscreen z borderless když ti vadí mouse lag.
      • Díky za tip, ale už jsem to zkoušel a nepomohlo.
  • Jack1947
    Já jsem zas naopak rád že mysleli i na staré CPU takže si to zahraju. Možná to ani optimalizačne nebude tak hrozné... 32gb snad tam je i ten update.
  • Podle zdejších komentů to vypadá, že hra je super, je tu nezvykle málo hejtu. Hned jsem objednal 5 kusů, abych podpořil autory. Díky borci, že jste tu tak pozitivní
    • Magister_Peditum
      Není lepší rovnou posílat svoji měsíční výplatu na účet Warhorse? *1* *1* *1*
      • Rovnou bakalovi.
        • Jack1947
          Zase bych to tolik nepřeháněl ( navíc se už mazalo) Podíl tam má ale určitě ne tak vysokej jako 2 druzí důležitý majitelové.
          • Bakala vlastní 70% Warhorse. Většina financí pochází od něj (více než Kickstarter).
            • Jack1947
              Ok dík...


              Nenalezeno
              Neplatný odkaz: Požadovaný odkaz je chybný, nebo vypršela jeho časová platnost.

              Hmm nojo asi to tak nějak bude, na druhou stranu tady se to může brát aspon to šlo na celem ( i když zabugovanou/nedokončenou věc).
            • PreidaQ
              Tady můžete vidět podíly jednotlivých vlastníků (Bakala 70 %, Vávra 17 %, Klíma 13 %).

              Tady můžete vidět účetní uzávěrku za rok 2016, kde se praví, že v té době měli půjčeno od Bakaly 147 mil. Kč (plus tam můžou být ještě njěaké další peníze, protože pohledávky mluví až o 300 mil.). Překvapilo mě, že mají jednoho zaměstnance a přemýšlím, který šťastlivec jím je.

              PS: Z kickstarteru vybrali 1,1 mil. liber, odhadem 30-40 mil. Kč (nevím, jestli se daní nebo ne), takže v porovnání se zbytkem potřebných peněz nejde o moc.

              Edit: Odkaz upraven, zobecněn.
            • zaty
              Jacku, kdybys nebyl naprostý Mimoň odtržený od reality, tak víš, že existuje něco, čemu se říká Obchodní rejstřík, kde se tyto informace dají dohledat.
            • Jack1947
              Máš proto tohle tvrzení nějaký nezvratný důkaz?
  • No po tom co jsem četl, jsem začal trošku litovat, že jsem si ji předobjednal...ale litovat nemusim :D...je to pecka, sakra pecka!!!bugy jsou, grafiku jsem videl lepsi...ale kouzlo hry je jinde...neni to pro kazdeho, kdo chce prijit z prace a odreagovat se, at si pusti raci neco jineho...taky me souboj pestma trval +- 10 minut...RPG hra jak má být + realismus + české prostředí...do léta mám práci....
  • Někdy mám pocit že lidi co nadávají na optimalizaci her, mají spíš zaprcané pc kdoví čím že jim to tak kulhá *2*
    • tak můžeš kouknout na longplay na games.cz, tam mají 1080TI, což je grafika za 20K a nejede jim to v FullHD ok...
      • Ono taky je sakra rozdíl hru hrát jen doma sám a nebo ji kvalitně streamovat. Pc streamem dostává 2x takový záhul než když jen hraješ sám pro sebe. Na to potřebuješ pořádné železo. Není to jen o grafické kartě.
        • To maximálně když chceš rendrovat zdroj v HD, dnešní streamovací sw už opravdu nežerou tolik výkonu jako dříve.
      • Tak asi tu grafiku nemají nebo mají špatný cpu. Mě to jede na full hd ultra 60fps. A 4k 30-40fps.
        • tak ukaž to hoď na youtube...

          https://www.youtube.com/watch?v=bGc7Hr68X9g

          Tady máš PC Rig za nějakých 50K+ a ve 4K to padá pod 30FPS.
          • když na to nemáš PC tak si kup konzoli, ušetříš 40 tisíc
            • Jak to bezi na PS4? Jestli stabilne 30 fps, tak je to débry.
  • Už to sosám, bože ať už je to soslý. *8*
  • ucho
    tak jsem to pustil na PS4 Pro. oproti jiným hrám se to pouštělo malinko déle, ale ok.
    tady je úvodní obrazovka: https://ibb.co/eEsxd7
    - ten plot v dálce je pěkně hnusnej
    - stejně tak hrad (jestli to takhle bude vypadat i ve hře, tak potěš koště)
    - kouř byl animovanej, ale v téhle dálce se měnil jednou za sekundu, což tady není moc reprezentativní

    po spuštění mě trochu překvapilo, že některá videa nejsou v enginu, ale jsou jako videa.
    po ukončení rozhovoru s matkou tam byl divný střih. byl tam asi dvě sekundy záběr na venek a najednou jsem byl zase uvnitř. nejsem si jistý, jestli to byl záměr.
    ve hře to jinak vypadalo fajn.
    • Jo tak to vypadá pěkně hnusně na konzolích.

      Že cut scény nebudou v enginu se vědělo, ale ty prostřihy to úplně mrví, solidně mě to několikrát zmátlo.. co že se to sakra stalo :) A to Vávra povídal jaký jsou režiséři břídilové, se by mohl točit filmy z fleku. Normální střih a vyprávění je u něj asi sprostý slovo. Výprava je nedodělaná stejně jako všechno ostatní.
      • Ale zase nějaký drastický rozdíly tam nejsou kromě těch textur - https://i.imgur.com/Wsp8iP2.jpg (většina věcí na vysoké, světlo a objekty ultra, stíny na střední)
        • homeles8
          Na všechno ultra a plný čáry dohlednosti je to úplně stejný.

          Ale stejně je strašný co jste tady všichni za lidi. Bez toho bych si toho ani nevšim. Šel jsem rovnou do Nastavení a pak jen nová hra, nijak jsem to nezkoumal a na první pohled se mi to líbilo. To samý ty kecy o Vávrovy a Bakalovi... Co je mi do nich? Při hraní si na ně nevzpomenu, ani jindy mi neleží v hlavě. U R* neznám nikoho, ani mě nezajímají, ale i kdybych věděl, že Sam Houser je vrah a násilník, užil bych si každý GTA úplně stejně tak jako tak.

          Nebo animace obličeje. Vloni jsem poprvý dohrál Half-Life 1 a vůbec mě nenapadlo to hanit kvůli neanimacím obličeje, ta hra mě bavila i tak. Tady jsem se na to hned v první animačce díky zdejším diskuzím soustředil a jen jsem se udivil, jestli to fakt myslíte vážně? Hlavně když jsem se pak zabral do hry, nijak mi to atmosféru ani zábavnost nekazilo. Jediný co, tak jsem si chvilku říkal, ''tahle scéna by byla s českým dabingem parádní'' . Ale za chvilku jsem si taky zvyk a už jsem o tom nepřemýšlel.
          Asi bych si to tu neměl číst, když jste mě takhle zdegenerovali :-) Prostě řešíte úplný kraviny a netýká se to jen této hry, je pořád všude. Co to s vámam všema proboha je. *9*

          Edit: Mě taky samozřejmě všechny hry nebaví. Ale je to prostě proto, že to hraju a nebaví mě to, nehledám žádný konkrétní důvody. Když cítím že to má smysl, dám hře čas jestli se nerozjede. Když ne, tak se nadá nic dělat. Každopádně tu hru už dál neřeším, nepíšu pod žádný článek o tý hře žádnej komentář, protože mě nebaví, tak mě ani nezajímá. V tomhle vás nechápu ještě víc.
          • Inu těžko lze starým hrám vyčítat něco co v té době neexistovalo :) KCD je nedodělané a je to vidět úplně na všem snad kromě grafiky a hudby. Ignorovat to je taky blbost ne?
          • ucho
            jestli narážíš na mě, jsem backer a nelituju backnutí, naopak, velmi rád jsem podpořil vznik této hry. a taky věřím, že si ji užiju. některé bugy mi přijdou očekávané, některé méně (nechápu moc technické problémy na konzolích). osobně počkám ještě na pár patchů, není kam spěchat. jsem rád, že je hra venku. a nemám problém poukázat na nějaké nedostatky, i když ji bude hodně. to neznamená, že tu hru chci shodit a že ji označuji za špatnou.
            jestli narážíš na lidi, co hru ani hrát nebudou, tak to tě samozřejmě chápu.
      • ucho
        v samotné hře to takhle hnusné nebylo. jen jsem tedy vylezl z toho domu a bylo to hezký, žádná divná textura na dohled. možná nějaký bug. není důvod, aby tam byla takhle hnusná textura.
  • V ČR je nejvíce game designérů na světě a jejich oblíbeným místem setkávání je diskuze na games *1*
    • Jo protoze musis byt mistr kuchar, abys poznal ze maso je spaleny. *15*
      • jj. Jak se to říká? Abych poznal zkyslí mlíko, nepotřebuju mít vemeno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit