Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tohle asi nebude moc horkej adept na hru roku 18 - ne tedy v dodělanosti/ odbugovanosti atp co se týče a to má bejt plná hra - jasně updaty to opraví ale jinak to je docela slabé na to že byl čas a spoustu věcí tam vyslovně bije do očí už po spuštění.
    • CRYPT
      Je otazkou co delali dodnes v tom Warpigs studiu.... Hru jsem nejak extra nesledoval, ale tusim ze min 2x bylo odsunuto vydani. Sranda je, ze na jistem webu jsem se docetl ze Warpigs o chybach apod vi a ze usilovne pracuji na updatech. Ja se taktez ptam, co delali celou dobu, kde je game testing, at mi nikdo netvrdi ze hra jim do dnesniho dne jela bez chyb, ze si neco takoveho dovolili vydat
      • Jack1947
        Ty mínusy dneska celkem jedou, chápu že to je pro někoho modla ale nějakej slabší beteatest si za ty penízesehnat fakt měli. Možná nebejt kickstartru ani nedovolily bo by na to neměli 80 lidí a nemaj někoho kdo jim to trochu testnul to je fail *12*
      • malo penez, nezkusenost s velkym rpg, malo lidi, deadline od vydavatele, fuserina..duvodu muze byt mnoho.
  • Jsem pyšný, ze to vzniklo u nás. A ty loadingy a minuty, kdy prenastavite detaily, jsou nekonečné. Pomalost systému zdlouhavost loadingu je jedním z důvodu, proč mnoho víc hraji na PC. Zde zda se, ani výkonné PC nepomůže. Jak kluci říkali, není to wow. Až to bude na steamu stát 7usd a bude to odladene, koupím si tuto interaktivní českou krajinu a par vesnic.
  • Ta hra je k smíchu, bugy, loadingy ? po každé ale opravdu pokaždé,,, začátek rozhovoru a hned černá obrazovka, konec rozhovoru taky,, otvíraní dveří taky,,, na to že je to rpg kde se bude kecat hodně a budete muset otevřít hodně dveří to není moc dobré,, dokonce zoufalé ,
    optimalizace žádná, inventář, ovládaní, pocit s boje žádný,

    po 2 hodinách to letělo z PC jak namydlený blesk,,, tohle bych nekoupil ani kdyby to bylo za 3 eura,,
    prostě jenom opravdu nadšenec a nebo člověk co nemá totálně co na práci ale totálně ,,,
    • Tak prestan krast a mozna to bude lepsi
    • Námořní právo mluví jasně - pirát je nepřítel lidstva.
    • Ty jsi od nějakého konkurenčního týmu vývojářů, že tenhle blábol kopíruješ na všechny weby?
    • PS : oprava ''prostě jenom opravdu nadšenec a nebo člověk co nemá totálně co na práci ale totálně ,,,''

      neplatí proto že nadšenec do rpg tohle v životě nevydrží hrát 100 ? 200 ? hodin,,
      a člověk co nemá co na práci ? nějaký povaleč dost těžko vyhodí 12 stovek za hru, a bude vlastnit herní PC,, mně osobně běží teď AC origins na nejvyšší a něco ultra a pod 60 dps nejdu,, ani ve městech,,

      a v téhle hře btw hra je silné slovo to padá na mém PC až k 40 fps kvůli ničemu :)))
    • Jo ono už je KC ke stažení na Skidroow ...tak to jo. Mám koupeno na Steamu a hra v poho ..jediný co v první části hry hodně bylo, tak chvilkový stuny ...prostě hra se mi na pár sekund občas sekla. Jinak jedu na I5 na 4,8 Ghz, GTX 1060 ..přetaktovaná v základu přes afterburner a na velmi vysoké detaily všeho mi to jede 40-50 fps, ve hradu tak kolem 35 fps. ...celkem se dá.

      Jinak ano, je to klenot, je to supr. Příběhově je to na hodně dobrej středověkej seriál ...alespoň cutscény. ....Hele pokud se ještě někdo rozhodujete, tak neřešte ty kecy těch, co si stáhli neopatchovanou verzi z torretu a prostě si to kupte. ....Je to supr.
      • Skidrow vydal verzi 1.02, nevím jestli je DNES aktuální, ale myslím že ještě ano. K technické nestabilitě už jsem se vyjádřil v jiném komentu. Mě to taky jede v pohodě. Co jsem si na YT zatím všiml, tak failový videa jsou víceméně z páčkovačů, tam to asi bude horší.
      • Ano ale na torentech už byla opatchovaná verze, a i kdyby ne co si myslíš že update upečený za pár hodin s hrou udělá ? vždyť tohle je odpad hra,, v takovém stavu skyrim snad nikdy nebyl a ani dokonce hry od Ubisoftu,, jako jasné jsou to studia úplně jinde ale to neznamená že menší studia budou kvůli rozpočtu nebo neschopnosti vydávat tohle ''' to ať si strčí někam, každý i kdyby byl Vávra moje rodina tak ho pošlu někam ,,,,
  • usnul jsem v pulce. vzdyt ta hra je neskutecna ukecana nuda
    • Jakože jsi si šel v průběhu hraní 50h hry vyspat? To fakt nikdo nečekal, ale díky za info.
      • To jste špatně pochopil. Pepa tím myslel, že v polovině LongPlay videa usnul.

        (logicky nemohl usnout v polovině 50+ hodinový hry, když to vyšlo teprve včera... tak daleko se normální lidé ještě nedostali)
    • nesmis koukat na pitomy youtube videa,ale hrat to...dite...
    • To jsi se dostal do půlky, přestože tě to nebavilo?
  • Cože?, dílo etno-nacionalistickýho hipstera Vávry není geniální bezchybná mana z nebes? Jsem šokován. Šokován! Po půl roce po tom neštěkne ani pes.
    • Furt je to ve spoustě věcech lepší než ty ostatní hovadiny co na nás herní průmysl valí. A to ne o fous, ale řádově.
      • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Miluju to tady na Games.cz hlavně kvůli takovýmto vtipům. Bez urážek, jen vtipy a legrace. Tak by to mělo vypadat v každé diskuzi na herních serverech. Bohužel tomu tak často není. Ještě jednou díky, fakt jsi mě rozesmál.
        • Pravdou?
          • Ty jseš Lojza, viď
    • ucho
      ale jo. je super, ze je to venku. kdyz ted odladi to nejdulezitejsi, lidi si to uzijou. a jestli maji pripravenou pudu pro modovani, velmi rychle tu hru dokazou nakopnout do dalsi etapy.
      dulezity je, aby se to prijalo kladne i s temi chybami. a sance na to tu je. potencial to proste ma.
      • Když mi tu hru dají zadarmo tak tomu ty chyby klidně odpustím.
        • Copak ty chodíš do práce bez nároku na mzdu?
          • Ne, je to klasický český vychcánek *1*
  • https://www.youtube.com/watch?v=pf9UWf0kH3g
    • Kole 38 minuty jde do kempu a najednou ho hra hodí úplně někam jinam, jiného času. To je mazec.
      Ta hra je neskutečný průšvih.
      • To neni bug, ale je to tam schválně. Na místo kam se máš dostat nemůžeš použít ani fast travel a když sem prošel touhle osadou tak mě to taky přesunulo aby to pokračovalo tak, že uběhl čas a Henry se tam dostal. Koně jsem taky neukradl a šel sem po svých a proto to napsalo failed to get horse.
        • Takže feature :) ... ok
          • Chápu že tě ten hejt baví, ale neni to nic gamebreaking a jde o to že Skalice kam cestuješ je sama o sobě uzavřenej prostor s mrtvolama v tu chvíli + pochmurnym počasím kvůli atmosféře. Aby to fungovalo i z hlediska vyprávění tak hádám, že tam musíš projít loadingem jako do jiný zony a když tam dokončíš co máš tak opět cutscéna, loading a už jedeš open world. Viděl sem to ve více hrách. No problem.
      • Za neskutečný průšvih považuji tvé narození. Člověk, který celý den stráví spamováním v diskusi ke hře, která se mu nelíbí, je prostě zoufalec největšího stupně. Zamysli se nad sebou.
  • cumpi3
    Kdyby ubisoft vydal takhle rozbitou hru, budete desne nadavat...takhle to skoro nikomu ani nevadi...
    • No v době kdy Ubi jen reskinuje starší hry bych se sakra divil,kdyby byly zabugovaný. Čest vyjímkám.
    • Je potřeba si uvědomit, odkud takové hry pochází. Není snad potřeba porovnávat kvality malého českého studia s Ubisoftem, jehož příjmy jsou v miliardách a počty zaměstnanců v tisících, ne? Buďme rádi, že něco takového v naší malé zemičce vzniklo, všechny bugy se dají opravit. Ale kdo chce psa bít, hůl si vždy najde, spousta lidí neodpustí to, že jiný dokázal něco, co on nikdy a hlavní je potrestat Vávry, protože proč ne, když něco kritizoval a sám má problémy. Taková hezká lidská vlastnost.
      • Je-li srovnatelná cena, čekám srovnatelný produkt. Pokud to budou prodávat za budgetovku 400kč s tím, že je to první pokus od menšího indie studia, člověk se na to hned bude dívat jinak.
        • presne tak cenovka, je ako na AAA titul, tak aj kvalita by mala byt AAA, a je jedno ci je to od maleho alebo velkeho studia
          • To je ale samozřejmě nesmysl, nejde vše takto paušalizovat. Podle mého názoru je to poněkud omezený pohled na věc. Když půjdeš do kina na nějaký očekávaný hit, americký blockbuster napěchovaný speciálními triky a moderními technologiemi za miliony dolarů a za lístek zaplatíš řekněme dvě stovky a druhý den půjdeš na Trošku lacinou českou komedii, budeš také očekávat stejnou kvalitu jen proto, že lístek stál stejně? Na vše je potřeba podívat se z různých úhlů.
      • cumpi3
        To je dobrej vyblitek...kdyz hraju, tak me ta tuna chyb nema vadit, protoze to je cesky a od vavry, co ma maly studio? ..nerikam, ze to je spatna hra, to vubec, nechapu jen tohle srni do huby a jak debilne si to lidi dokazi obhajit
        • Tak to nehraj, když Ti to vadí. Počkej si třeba měsíc, dva, než odstraní chyby a pak se s klidem na duši vrať.
          • cumpi3
            Jojo, cekat a doufam, nic moc jineho nezbyva...tohle neni nic jakneviditelny roh..to jsou prisernosti - hodinove loadingy, ai, spadnuti hry do Windows, save system uplne na nic a tak dale...skoda, ta hra by mela potencial na 10/10...ale je to fakt horsi nez Ubihra...
  • Odulin
    Tak dost bylo řečí a spekulací, jdu to pustit. Večer zmíním dojmy.
  • Pustil jsem si Assassin's Creed: Origins, to je o tolik lepší graficky, animačně ... několik levelů výše ... KC vypadá jak 10 let stará hra. Jen ta panoramata jsou k KC díky cry engine hezká. Ale to prostě není dost.
    • Samozrejme, ale doufam ze si uvedomujes, ze srovnavas indie titul s titulem od megavydavatele, kde je radovy rozdil jak v rozpoctu tak v poctu lidi, co na tom delalo. Porovnej to s jinymi indie tituly, byt od vehlasnych vyvojaru, jako treba wasteland 2.
      • Jde jen o to, kolik hra stojí a KD stojí stejně jako Assasins.
      • Počkej, když miliardář Bakala vlastní většinu toho studia, tak jsem netušil, že se z toho stává automaticky indie titul. To, že Bakala se neštítil vytunelovat OKD a další věci je věc druhá a vlastně i důvod proč do toho nenasypal svoje vlastní prachy. Protože ještě nev*jebal s naivní hráčskou komunitou celosvětově :D
        • Zvláštní je, že jsem procházel rozsudky a nikde nic o vytunelování OKD nebylo, čím to? Třeba že by žádný neexistoval? Třeba že by OKD nikdo nevytuneloval, ale firma se položila, když padly ceny uhlí? By bylo dobré si věci zjišťovat, ne jenom opakovat to, co říká populista v televizi...
      • Srovnava dve hry prodavane za stejnou cenu. KC:D se opravdu neprodava za indie cenu.
      • hlavne assassinu uz vydali snad pomalu deset

        warhorse vzali engine na koridorovy strilecky a museli modifikovat jeho technologii, aby do nej dostali rpg (vic ty nacitani rozhovoru a vraceni do openworld)

        az budou delat 5. dil, taky to budou sekat jako bata cvicky (ubisoft asasiny)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší