Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, u subjektivnich veci je super, kdyz jsou presne tak jak nekdo rekl, ze maji byt.
  • Ve slušné restauraci nemáš silničku. Máš to ochucené,tak jak to chce kuchař a jak to má být.
  • Jo, jidlo si taky presolim, protoze je na stole solnicka a ja mam tu volbu. A pak prskam na kuchare. *15*
  • Protože pak je hra moc easy. A logicky hráči tohle dělají když mají tu volbu. Zlatý witcher styl. Takto hra nemůže dávkovat obtížnost
  • Nevím, jaký je systém v Gothicu nebo Witcherovi, ale pokud se v KCD na začátku vyskilluješ, tak to děláš z vlastní vůle s vědomím, že budeš mít dobrou postavu. Nikdo tě do toho nenutí a nechápu, proč se nad tím vůbec někdo pozastavuje, to je snad samozřejmost.
  • A zoufalá nicka Dworkin se vzteká a závidí *3*
  • Sám seš ubožák, malej smrad a ostuda Česka.
  • Dost mi vadí jak je možné se na začátku ihned vyskillovat pak si lovem nahrabat. A jsi borec... Proto mám raději systém v gothicku a witcherovi.
  • loadovat novy system??? ty ss dobrej trotl.. zapomnel si na jeden PODSTATNEJ detail , ve hre neni prakticky loading, pri vstupu do budov, hradu zadnej loading nemas. Ukaz mi jakoukoli hru podobnou jako skyrim kde neni loading ??? jedina hra co to mela byla Ultima IX ascension (proto byla tolik naročna vis) ale na tenhel podstatnej detail si trosku zapomnel ze ve hre loading NENI. Ano rozhovory se nacitaj asi 2s a to je strašnej fail viď? :))))))) ano Ptaček se v onom questu skutecne zasekl i me ale quest jsem i tak dodelal pac se po chvili portnul predemě. Ses hnidopich nejvetsi a troll, škoda delat hry pro takovyhle blbečky jako ty
  • Tak, máš pravdu, že už je to nšějaký ten pátek, co jsem Oblivion hrál, ale hrál jsem ho asi tři roky a mysím, že si ho celkem pamatuju... jaký blbosti přesně myslíš?

    Ale o tom ta debata úplně není. Jde o to, že před vydáním Oblivionu Howard a spol. straně promovali umělou inteligenci (viz video, kde ženská cvičí kouzla na psovi, nebo jak to bylo). Po vyjití se pak ve hře nic takovéh nedělo, ale AI tak nějak normáůně fungovala. Byl na to i "showcase" úkol Paranoia ve Sinkgradu, který sluně fungoval - lidi chodili do práce, na oběd do hospody, večer se procházeli, questové NPC se zabíjely a chodily na místa, kde měly být.

    U Kingdom Come je to podobné. Warhorse taky mohutně promovali umělou inteligenci, ale ve hře to pak vypadá tak, že postavy chodí do práce, pak se najedí, pak jdou spát... je to totíéž, jako v Oblivionu. Akorát v Kingdom Come to podle mě funguje hůř.

    Je možné, že Warhorse mají nějak líp ošetřené nestandardní situace - když člověk ve hře dělá bordel, krade, vraždí atd. To já ale ve hrách nedělám, takže pro mě je Kingdom Come takový víc zabugovaný Oblivion, pokud jde o AI. To jsem asi chtěl říct.

    A spíš než stížnosti na Oblivion bych ocenil příklady toho, co úžasného (bez ironie) kdo zažil s umělou inteligencí v Kingdom Come.
  • Mikrokokr
    Neustálé proto, protože když si tu čtu už několik let tvé příspěvky tak se opravdu stydím za to, že je mezi námi v Praze smrad, který dělá jen ostudu... Podle mě si jen naplavenina, nebo máš fake místo...
    Jinak ten BAN měl být permanent! V čem je jiná, pokud by byl prvotní Česky jazyk???

    Napomenutí od tebe! *15* Je mi fakt jedno kde bydlíš i odkud pocházíš! Na tom co tu těch pár let píšeš do komentářů je jasné co jsi za "človíčka", který dostal i ten BAN... A jo musím ti dát za pravdu, že tohle opravdu zapotřebí nemám. Dohadovat se tu s děckem kvůli takovým blbostem!
  • Mikrokokr
    No tebe jako Čecha neberu, proto jsem napsal "nás"! A hráči ten dabing čekali: http://kingdomcome.cz/cestina/ .Přemýšlet by jsi měl hlavně ty o tom zda by to šlo s primární Češtinou a anglickými titulky.

    Ty jsi opravdu ještě kiddo *15* . Sám Vávra říkal, že by tam Češtinu chtěl ty nereálnej... I amíci si stěžovali, proč to není i v našem jazyce. Hru už má dávno zaplacenou, takže tu Češtinu může kdykoli dodělat pokud bude chtít... Já kvůli tomu opravdu nešílím *15* ! Mám důležitější věci než se tu s tebou dohadovat! Toto beru jen jako únik z pracovního kolotoče *3*
  • Jack1947
    Jaké neustálé trollení?, vždyt jo já vím že si chtěl urazit mě hlavně - spíše se snažím tě v tomhle ignorovat a abys neřekl já s tebou už skončil - takže si to užij to spíš ty mi příjdeš jako někdo nevím kdo moc nechápe. Stěžovat si na dabing u takovéhle hry když navíc ví proč tomu tak je může hlupák.

    Navíc bud v klidu ban mám ale jen proto že se z podobnými individuy dohaduji, jal sem se zapřísahnout že s tím končím tedy jedna reakce a pak konec *3* svou reakci si již dostal.

    To že budeš urážet stále i když si byl napomenut nic na tom nemění ;)
    To že sem se v praze narodil ještě neznamená že tam žiju lol ( i když sem tam měl ještě donedávna trvalé bydliště) ten anonym to nahoře napsal dobře většinou kdo řve je sám to co hlásá:D
  • Jack1947
    Ne to je veřejně známé a je to random takže někdo problém mít bude někdo ne - hrůza na konzolích tam se totiž nic dělat asi nedá když se něco podělá.
  • Mikrokokr
    Krása
  • Mikrokokr
    Tak to si právě raději přečti, protože ty jsi se zasekl v těch náctiletých smradech, když tu vidím tvé neustálé trollení ve všech příspěvcích! Je až s podivem, že už nemáš dávno BAN.
  • Johnny
    musim zaklepat a nemam problem zatim ani s žádným vedlejším
  • Jack1947
    Jak již jsem psal jsme v minoritě hru nedělal velké studio, museli mít k sobě kickstarter a dodatečné financování Vávra si zkusil co to je poprvé sám dělat velkou hru a kdyby tam měl bejt ještě kvalitní dybing ? tak si nejsem až tak jistý jak by tohle dopadlo...

    Ne ne bohužel pro tebe a pro ostatní žádné "nás" tady není a hráči ten dabing ani nečekali takže problém tady není. Prostě kdyby finance padli na dabing co by za něco stál už by asi nedotáhli hru noo... chceto trochu popřemýšlet...

    Tobě je kolik 35? máš tohle zapotřebí ? ne nemáš... dole jsem ti to napsal jasně a to že pár čecháčků čekalo nereálnej dabing ( kterej byl jim jasně vysvětlernej několikrát že nebude) to je jejich problém radši nějakou hru než debilníí dabing kterej by nebyl beztak kvalitní a hru by zkazil vždyt ani ty titulky nejsou nic moc. Nemusíš kvůli tomu hned šílet.
  • Mikrokokr
    S tím určitě souhlasím! Je to tak jak píšete. Já ale určitě úspěšnější nebudu, protože do vývoje her nedělám :). Jsem si ale stoprocentně jist, že pokud bych dělal, tak by tam Čeština byla vždy! Nevím totiž co, by bylo špatného na prvotním Českém dabingu a anglických titulkách. My to tu přeci ani jinak neznáme! Vždy hrajeme zahraniční hry v jejich jazyku s titulky, pokud k tomu titulky vůbec jsou. Bohužel opět pro nás.
  • Jack1947
    Podle mě byla chyba že to slibovali/vydávali zároven i na konzole prostě se dalo čekat že tohle prostě nevýjde a hle stalo se to čeho jsme se obávali lol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit