Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra rozbitá tak, že nejde dohrát, znehodnocené sejvy, backeři oje*baní... tak se podíváme na Vávrův Facebook, jestli jsou tam nějaké omluvy nebo ujištění, že dře do úmoru, aby se všechno napravilo.

    Nope.

    Chlubí se, že si koupil novej rychlej počítač, a řeší Jourovou. Co bylo, to bylo. Zapomeňte. Ale za prachy díky, komp sviští.
  • Já mám o tom AI systému taky velké pochybnosti. Věřím, že skutečně počítá hodně věcí, ale jako pro hráče je pro mě výsledek ten, že obchodník je buď v obchodě nebo doma. Questová postava se v určitou hodinu sebere a někam jde. To měl už Oblivion (2006) a ve značné míře už Ultima 7 (1992).

    Akorát v Oblivionu se mi nestávalo, že šlechtic zapomene, že přijel na koni a vrací se domů přes pole pěšky atd. Ve výsledku AI působí podle mě o hodně hůř, než třeba v tom Oblivionu. A tam jsem na rozhovory nemusel čekat.

    Totéž platí v Kingdom Come skoro o všem - o soubojích, páčení zámků, smlouvání... všechno má složitý a promyšlený systém, ale ve výsledku to není o nic větší zábava, než v jiných hrách.
  • Vtipnej je ten moderátor, kterej má druhý Vánoce z toho, že to není ta samá chyba se sejvováním jako v betě.

    Protože tím je to vlastně vyřešený, že jo. Haha, tohle je úplně jiná chyba, která Vám doje*ala sejvy a budete muset hrát celou hru od začátku.

    Bože, bože...
  • koukal jsem až na záznam, ale
    -Prcka sundate jednim ripostem do hlavy z perfektniho krytu (ten pohyb vas nauci Bernard, kdyz se ho optate po vycviku)
    -nejlepsi kone jsou k sehnani v Mrchojedech jeste pred utokem na Pribyslavice
  • Kompost
    stara mat vraveli ze mazat netreba, daju sa prepisovat.
  • To nešlo u první vezre 1.2.5, tu pak stáhli a udělali novou 1.2.5..

    Ať žije číslování a profesionální přístup!
  • Jack1947
    Je to hra z čech je? je! české názvy tam jsou a jak již jsem řekl dříve staročeština by se asi dělala blbě a anglickej dabing je parádní.
  • tak ten záver s tým farárom bol parádny..:DDD
  • Mikrokokr
    Česká hra to moc není! Pochybuji, že se za krále Klacka mluvilo v Česku anglicky.... Je to celé v jiných jazycích tak by se tam Henry hodil lépe nemyslíš???
  • mam opatchovano a vcera dohrano
  • Krescz
    pravdu díš bratře
  • Copak jste se už nikdo ještě nepoučil, že tak to velké hry se kupují minimálně až po půl roce nebo nejlépe v "GOLD EDICI" ? Dobře vám tak...
  • Hardcore, slavíci jsou úkol na 5 minut. Hodíš pod strom klec, posuneš se o 50 metrů dál, klec sklapne, tak dojdeš zpátky a sebereš jí. Nic těžkýho.
  • :D ty kjávo... ta hra je fakt hardcore!
  • Jack1947
    Dohrát jde jen si nejsem úplně jistý jestli na 100% ale na takovejch 50-60 možná 70 ano. Záleží na tom kolik bugů člověk cestou chytne.
  • Jack1947
    Na to je taky mod ale já si ho tam stejnak dal, a to jsou prkotiny a ted si vem že zbytek důležitých bugů a nesmyslů asi jen tak nevychytají.
  • od patech 1.2.5 na PC dohrat bez modu nejde. Po urcite misi nenaskoci mise dalsi a tudiz neni mozne pokracovat v hlavnim questu.
  • Tak aspon clovek vidi kam to leti a jakou to ma trajektorii. Protoze casto neni videt, kde se ten sip skutecne zapichnul, zejmena ze zacatku hry, kdy ma hrdina nizky skill na stileni z luku a ty luky nemaji takovou silu, tak je treba hodne nadsazovat aby se trefil vzdalenejsi cil a bez te "trasirky" by clovek vedel prdlacku, jak ma zamirit pripadnou dalsi ranu, aby mohl neco taky obcas trefit. Takze rozumim tomu, proc to tam je.
  • Ten NPC system je casto totalni demence. Nejednou se mi napr. stalo, ze jsem nekam rychle putoval po mape, zahlasilo mi to prepadeni a utocnici nikde a clovek aby je z toho krovi mecem sam nutil se hnout atp. Na to kolik to zere vykonu a ze se musi loadovat novy system pri kazdem rozhovoru je ta AI pekne na pikacu.
    Jedu s ptackem nekam na konich, ja po ceste a on kazdou chvili zahne mimo cestu a zasekne se o krovi, nebo nejaky plot a vubec se nehne a najednou zmizi a je teleportovany o kilometr do pryc a podobne nesmysly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit