Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na forum někdo psal, že se hra neukládá ani na PC pokud sejvujete přes sejvovici je tam 15 slotů a savy se nemažou :)
  • Milý Hurvínku, hurá do války!
  • ucho
    hezke, ze? ;)

    "all my saves are corrupt… when i was on the main quest to neuhof where all the horses are dead… the game crashed… and before i didnt have any issues with the saves… i played normally i saved in my bed and some camps… everything was fine… until that quest… the game crashed… than it told me that the saves were corrupt… and in the main menu i couldnt and still cant load my saves… even if i downloaded from the cloud with psn plus… i see the file… its actually 1 file with 350MB but the game doesnt recognize it… so i wrote an email to them… and they told me that everything was lost… but with the 1.3 patch there will be no more corrupt saves…"
  • ucho
    no ja to hral taky. ale ted trpelive cekam na patch ;) uz si nemuzu dovolit ten luxus hrat neco x hodin a kvuli bugum opakovat nekolikrat cele useky znovu. samozrejme bych si i pral, kdyby neco udelali s vizualni strankou na PS4, protoze je tam zjevny problem s texturami, ale to pocitam neni priorita vzhledem k tem chybam v questech.
    jinak jako vlastnik PS4 sleduji zkusenosti jinych hracu, protoze svete div se, u stejneho systemu mas prakticky jistotu, ze na stejne chyby muze narazit kazdy.

    a k poskozenym ulozenym pozicim na PS4: https://forum.kingdomcomerpg.com/t/bad-news-for-ps4-corrupted-saves/49552
    tedy reseni je dle WH zacit novou hru. vidis, jak proziravy jsem byl :D
  • Jack1947
    Bugy a pak spustui jinejch věcí, i když nemyslím že budou opravovat některé věci jako Fast arrows který mají mod... ale mohli by odstranit stopu letícího šípu vypadá to blbě v takovéhle realně tvářící se hře *7*
  • Jinak zatím jsem nepochopil co je tak supr na tom jejich AI systému pro NPC, že je tak náročný? Přepadení jsou i v jiných hrách a random eventy také....
    ¨
    Zde to možná fakt dělá určitá postava ale k čemu to je? To jako pak postavy vymřou, když se náhodně někde zabijí.
  • Snad patch opraví všechny bugy v questech co lidi nahlásili když to dělají takovou dobu.
    Dost se divím, že to pak musí znova hrát a testovat. Dnes by člověk čekal nějaký program co otestuje možnosti a vyhodí kde je problém. Třeba, ty slavící.

    Jinak luky jsou silné na ránu každý ale ten šíp letí tak pomalu. To asi nikdy z nich neviděl jak to létá rychle v reálu... Tady tomu NPC uhne zcela v klidu i já jako hráč....
  • jako, že on to hrál, na rozdíl od tebe, lidí co jedna paní povídala
  • Řešení: neukládat mezi pokládáním (ani sběrem) beden. Ulož si hru před tím, než položíš první, a potom až po odevzdání slavíků a ukončení questu. Našel jsem to na nějakým fóru a fungovalo to. Následující save sice zmizel, ale po restartu hry se zase objevil.
  • ucho
    jako ze majitele PS4 nemusi chit, aby ta hra byla dohratelna? :)
    ja samozrejme predpokladam, ze to dohrat jde, ale je proste dost lidi, kteri maji s dohranim problem kvuli technickym problemum. to bude platit i pro PC. jo, na radu tech chyb bude nejaky workaround, ale to uz je proste komplikace.
  • Chapu, ovsem Krescz mluvil o PC verzi (podle ceny, PS4 je o 200,- drazsi).
  • Me slavici take fungovali bez problemu. Jedine co jsem nedostal bylo sedlo za Talmbersky zavod a zasekl se mi jeden rozhovor, kde pak stacilo se dotazovat v jinem poradi a proslo to do konce.

    Jinak k patchi, jen at ho udelaji poradne. Mam skoco pocit ze posledni 1.2.5 vydali sice rychle ale spoustu toho rozbil co fungovalo. Je to tezke u hry, kdy k otestovani musi projit desitky hodin hratelnosti, kdyz jak znamo jedna oprava prida 2 dalsi chyby:) Tak nez to dostanou do uspokojiveho stavu tak buh vi kolik kolecek testovani si uziji.
  • ucho
    na PS4 s tim ma dost lidi problem. po urcite dobe hrani, kdy uz jsou ulozene pozice pomerne velke, savy prestavaji fungovat a hra se rozbiji. na foru tak dost lidi hlasi, ze treba po 50 hodinach hrani se jim nedari nacist zadne pozice krome nejakych hodne prehistorickych z uvodu.
  • Mel by se jmenovat Muhammad. Aby byla hra aktualni i za 10 let.
  • mě vždycky zmizí ta třetí bedna
  • I se slavíky. Už dvakrát.
  • ja to dohral pred par dny..krome slaviku mi slo vse
  • Je to sakra ceska hra ne? Tak proste cesky jmena, to je jasny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit