Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Total war hraju UŽ od shogun 2,xDDDDDSpíš AŽ od shogun 2.
  • XorxoxTalarius
    Ano, tipl bych si ze to bude stejne jako v pripade mnoha jinych her, bude ti stacit ze mas hru v knihovne a k ni koupena DLC, hru nebudes muset mit nainstalovanou jelikoz vsechno pojede z TWH2.
    Rozhodne mi to prijde logictejsi a prave proto predpokladam ze ikdyz se jedna o ten samy engine, bude mit vyssi verzi a obsahovat vic veci, proto nektere nove featury v jednicce zpetne neuvidis.
    Stejne to pak bude s TWH3.
    Kdyby sli sdilenim assetu, tak by jsi skoncil se 100 GB na disku a navic by hra musela sahat do jinych slozek a byla by tak neskutecne pomala.
  • Podle mě jednička její kampaň nehledě na super grand mod, její armády v té kampani mechaniky nového enginu taky pojmou. Executor možna bude ve šložce 2, pro tvuj SGM, ale data budou podle mě furt v prvním titulu, nebo tvrdíš, že jednička oproti dvojce bude zataralá enginem a tudiž škoda místa na disku a v knihovně? nebo to bude samoo obě škoda dat, ale bude třeba zakoupena pro SGM a ten si pojede všechny svoje asety z WH2_?
  • přesně, řiká se afroelfové *10*
  • To už jsi velkej kluk, když "už" od shoguna 2. Předtím stihli vydat už 6 dílů. Spíš bych napsal "teprve".
  • No u TW:warhammer je to spracovano vyborne, tak co mrcis?
  • Bobe to vis ze jen troluje, vzdyt je to cu*ak od přírody
  • kdo rika že maji mít všichni stejne brnení? muže byt nekolik modelu. Faantasy by mi nevadilo, kdyby to bylo spracovane dobre
  • nejakej argument by nebyl?
  • Tupa hlava a jeste praskac, tebe maj asi lidi radi co?
  • Bobe ze ty sis rano zase nevzal prasky?
  • ukázky pro tisk už byly a pochvalovali si to
  • nesouhlasim s tim = musi to byt trolling!

    Ja s GGG docela souhlasim, Warhammer universum sedne serii TW jak zadnice na hrnec a naopak me osobn ezase nebavi koukat jak do sebe mlati 20 tisic naprosto stejnych panacku v naprosto stejnem brneni a kde jedina taktika jsou artilerie a lucistnici.

    Za me warhammer pridava s kouzly a special jednotkami ulne novy rozmer, takze za me urcite fantasy.
  • Tyhle provokace pises schvalne? Spousta lidi by dala prednost historii pred pohadkami.
  • TheGGG
    luxus, TW hraju už od shoguna 2 a vždy to byla pecka. TW warhammer je ale na špici RTS. DOufám, že po warhammeru se zaměří i na další fantasy světy, protože normální historie je přeci jen dost nuda
  • Jednoduche pravidlo hosi nekrmte gremliny a stejne je tu ten bob tak kdo mu to dal priznejte se
  • zabij se....fakt prosim za cele lidstvo..
  • XorxoxTalarius
    No ja bych ale strasne rad uz videl nejakou ukazku
  • XorxoxTalarius
    Jenze ten Super Grand Mod se bude spoustet z dvojky, takze nenajdes :)
  • Nahlášeno na policii ČR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit