Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nahlášeno
  • jamar28
    Ano, u většiny (ne u všech) frakcí máš na začátku jedno velké a bohaté město. Začátky mnohdy nejsou jednoduché, říká se tomu výzva a je to u strategií normální. Každopádně po hodině hraní bys měl mít těch měst tak 3-5. Medieval se snažil o historický realismus, takže těžko mohl dát Francii jedno město.
  • Jojo, někdo by tě měl dobit *1* *1*
  • No vidis ja dobyl pariz v medievalu jednou balistou.
  • Tak mne oprav ale kazdy zacina jen s jednim mestem. Francie mela v medievalu 2 mest 3 pdrele uz od zacatku.
  • Oprava, najdeš po vydání dvojky a možná toho patche. Hry se mají dotahovat, aby armády byly stále kompatibilni a vybalancované (např breath attack.. pro příšery z jedničky)
  • skaven
    dieru do steny ale urobit mozes :)
  • skaven
    ty barbar, podsvatne mesto trpaslikov? ze sa nehanbis *13* kvoli takym ako ty tam vyhral chaos, a prisiel Age of Sigmar
  • jamar28
    Hoďte na něj síť...

    Proč o tom vůbec diskutuješ, když jsi to ani nehrál? Po hodině nemůžeš mít obří ekonomiku a 20 armád, wow, to je u strategie skutečně šokující, něco naprosto nebývalého. *7*
  • jen jedno meste, viac armad ee, wtf...? myslim ze aj ta tvoja hodina je prehnana...
  • XorxoxTalarius
    A v cem je problem? Pokud mas dobre postavenou armadu, tak se da nejen znicit mesto, ale i zabit nepratelska armada, navic muzes pouzit hrdiny aby jsi armadu zablokoval a ona k mestu neprisla, nebo muzes, jak to delam ja, utocit dvemi armadamy najednou, napriklad Karaz-a-Karak jsem za Orky dobyval peti armadamy zaraz.
  • No nejake manevry jsou zbytecne kdyz ma kazda frakce jen jedno mesto a vydrzovat vic armad asi ekonomika neutahne. Nevim, tak daleko jsem se nedostal prestalo mne to bavit asi po hodine.
  • V medievalu jsi posadku musel budovat vlastnorucne. Souhlas s tim ze jsou dobyvaci bitvy moc zdlouhave, proto jsem to taky kritizoval.
  • jamar28
    Četl jsem, že patch přijde maximálně v řádu týdnů.
  • jamar28
    Prosím tě, jaké manévry chceš provádět, že ti bitevní mapy přijdou malé? *1* Obchod tam je a diplomacie taky, byly snad v dřívějších TW i nějakíé propracovanější styly diplomacie? A neříkej, že se ti líbilo manuálně všude posílat pomalého diplomata, abys mohl uzavřít kdejakou smlouvu. Sice ti to přijde nereálné, ale že v MTW trvala diplomatická mise třeba 10 let ti přišlo ok?
  • jamar28
    Mně to přijde fajn, nemůže ti dobýt město kdejaká banda skřetů, co zrovna přitáhla z hor. Navíc velkou posádku mají jen větší města. Co s tím? No co by - k jejich dobytí prostě přitáhni se dvěma armádami, na bojišti můžeš ovládat až 40 jednotek.

    Ale mě dobývací bitvy moc nebaví, vždycky jsou z toho strašná jatka, víc se mi osvědčilo nechat bitvu rozhodnout automaticky.
  • Ty jsi ale hloupý človíček *1* *1* *1* *1*
  • No tyhle věci tam jsou, ale není to jako medieval II. Ono to asi ani tak být nemá, protože TWW je zaměřen hl. na boj. A za to jsem já osobně rád.
  • Tmaví elfové? Hochu, to je rasismus a recept na ban...
  • Nemaji hrdinu ale pritahne tam i se svoji armadou, chapes ? Ale je mi jasny o co jde, hrajes to na izy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit