Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    No já ti to přeju, ale mně to prostě vadí, no.

  • Maxianimal

    Mám 144hz monitor, takže jsem na tohle háklivej taky. Ale fakt s tím nemám jediný problém.

  • Jack1947

    Tak jako může to bejt dobrej sen a Google uskuteční průlom třeba 😀

  • Jack1947

    Ne nutně jenže to nebude stačit na Streaming, ideální by bylo mít vlastní větev a s nikým se nedělit... a cio stejně to u nás hned tak nepojede sotva někdev Evropě. Hlavně v USa kam to je dělané primárně.

  • nikdo tady nezminil napriklad optimalizovani her primo enginem na tuto platformu resp. vznik uplne noveho specificky zamereneho enginu/hw (puvodne jako v pripade Unity) coz nepochybne ulevi jak hardware tak trafficu, a nebo nejvyraznejsi lakadlo pro hrace -EXKLUZIVNI TITULY, popr. pro vyvojare/distributory ELIMINACE PIRATSTVI a CHEATERU = nemaly motivacni prvek -PENIZE :)

    rikat ze to nema budoucnost je jako verit, ze zeme je placata

    otazka je jina -zdali jiz nastala ta spravna doba na udrzitelne rozsireni rekneme do peti let

  • Vies, Henry Ford raz povedal, ze keby sa vtedy opytal ludi, co chcu lepsie.. tak ludia mu povedia, ze chcu rychlejsie kone ...

  • Ty zase většinou nepotřebují takové dělo, aby stálo za to je streamovat na ultra detaily.

  • Derp_1337

    Myslím si, že FPS budou zpočátku nehratelná kvůli přiliš velkému input lagu. To streamování se bude hodit na "pomalejší" hry třeba jako strategie nebo tak.

  • Derp_1337

    Tak velkoměsta mají slušné připojení díky kabelovým televizím. Ale tam, kde není kabelovka, tam lidi bohužel zapláčou...

  • Derp_1337

    Tak velkoměsta mají slušné připojení díky kabelovým televizím. Ale tam, kde není kabelovka, tam lidi zapláčou...

  • dworkin

    Někdo je na to citlivější víc, někdo míň. Otázka je, co považuješ za skoro nulový lag. Jestlis to měřil, nebo máš na mysli subjektivní pocit z ovládání. Já prostě nesnáším, když není ovládání naprosto přesné a rychlé. Nové Call of Duty pro mě kvůli tomu není hratelné. Deus Ex: Mankind Divided jsem po úpravě všelijakých nastavení jakž takž překousnul a dohrál, ale v defaultu je to něco strašnýho a teď myslím PC verzi. Oproti tomu Doom (2016) má rychlé a přesné ovládání, jaké si pamatuju ze starších her (Half-Life, Quake 3, první Deus Ex, Counter-Strike,...). Čili ne že by to nešlo, spíš na to někdo peče.

  • Marines
    Musím se přidat, pokud česká síť zvládne slušné připojení stále jen ve fantazii premiéra Babiše, obávám se, že tohle pro Česko není.... 
  • Knifer

    Pokud bude mít většina lidí připojení od O2 a podobných tak to u nás nebude nikdy fungovat. Už jen takové share play na PS funguje jen na dobré slovo

  • SalemCZ

    tak ještě uvidíš, možná to bude rychlejší než instalace hry :D 

  • Jako že to bude růžovější? Tak to možná, ale hrát bych takhle fakt nechtěl.

  • Jediný tlak který to vyvtáří je na zrušení neutrality sítě. Proč by měl ISP ze svého dotovat mamutí infrastrukturu, když na přípojce toho tolik nevyděla a zisky schrábne google za služby. Stačí se podívat kolik % trafficu je nyní google (zejména Youtube nebo stahování s google drive). Pak se ti akorát stane, že ISP začne tento provoz omezovat, pokud přeroste určitou mez a pokud mu někdo extra nezaplatí, tak kohouty neuvolní. Konec konců v některých státech už se to děje.

  • Navíc už to vidím v praxi, jedeš třeba nějaký závod a v nájezdu na zatáčku se to pauzne a skočí ti tam reklama, po reklamě zákonitě v půlce zatáčky vyletíš z tratě. Nebo během nějaké pekelné přestřelky to bude taky žůžo.

  • SalemCZ

    Ale pink bude vyšší když budeš mít server v Británii, než když budeš mít server v Praze a dostateční rychlí připojení.

  • Maxianimal

    Já nevim... doma jsem se Steam Linkem spokojený. Skoro nulový lag a minimální komprese. A to jedu přes Wi-fi.

  • jindra.veliky

    autorova predstava, ze to zaplati reklamy je vtipna. Nedavno se nekde na internetech psalo, ze i youtube musi byt v reklamach agresivnejsi, protoze nema dost a toto je xkrat narocnejsi + licence za hry


    a nakonec bude chtit mit stejne kazda firma vlastni sluzbu a to bude uplnej konec 


    stejne jako nyni netflix prichazi o filmy kvuli Disney +, streamovaci sluzbe WB a dalsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit