Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla by to docela dobrá hra, kdyby netrpěla rakovinou třetí osoby. Proč sakra není first person? Koho tyhle konzolové pohledy baví?
  • Dobrý den, moc se v počítačích nevyznám a tak se chci zeptat jestli by mi šel Mad Max na muj nb Acer Aspire 5750zg....prosím velmi to spěchá
  • Skvělá hra. Všude šílenství. Ze začátku mise docela shit, ale postupem času jsem nemohl skoro nic vytknout, napr. letiště bylo epic, to jsem si kolikrát tyhle typy procházel pomalou chůzí.

    PS Buzzardi jsou ču*áci. O.o
  • Po přečtení několika příspěvků tady mi to nedá taky nereagovat. Pozor budu spoilerovat. Je pravda, že ta hra má tak obrovskej nevyužitej potenciál až je mi z toho smutno. Na druhou stranu po dlouhý době hra, kterou jsem dohrál. Původní trilogii jsem hltal už jako malej - především první dva díly. Ano, je škoda, že se všechno opakuje: campy, bosové, konvoje, pak je škoda toho příběhu, kterej mě bavil až na konci poslední cca 2-3 hodiny. A nakonec je největší škoda, že se víceméně celou dobu ženete za motorem V8 a pak si ho vlastně ani neužijete a hra končí. Celkově zpracování těch aut je na obrovsky dobrý úrovni, každý vylepšení motoru je znát, zvuková kulisa parádní. Rozdíl mezi sílou V6 a V8, odfukování turba atd... zvukově přímo koncert. Grafika paráda, postapo vylepšení aut snad nemohlo být lepší a účelnější (bodáky, plamenomety, oplechování...). Mohl to bejt nářez nad všechny nářezy, takhle je to jenom bomba pro fandy série. Škoda, že se tohohle tématu nechytil Vávra *4*
    • Jack1947
      Jednohubka ni víc nic mín zabaví a zapadne... rychle... tohleto umělé tlačení do vedlejších misí už mi taky začiná lézt krkem fuj. Vuz FC4 a jeho neuděláš nepovinej quest nedostaneš se dál v příběhu trapné. Otravné a nudné zbytečně to mrvý hry.
  • je to neskutečná kravina jezdit autem po prázdné poušti nuda a zas nuda
  • Jack1947
    Nemám moc rád konce u her a ani tady se mi zas tolik nelíbil... i když dává respkt nechává otevřená vrátka , nevím no. 27hodin... kdy ke konci už to bylo celkem repetitivní. ( hlavně to nucení, do dělání vedlejších misí např - zásek u stavby speed demon zabral podstatně velkou část... hry uměle natahovaná doba...

    Mohlo tam být více zbraní, atp... ale jak přišla se řiká tak vyšumí, jako takový dovětek k filmu ok.
  • Bomba hra, neskutecna parba jako loni pri Shadow Mordor, za me 9/10
  • Jedno a to samé jinak zabalené lehce zapomenutelné vytvořené pro pitomce hlavně že to bude výdělečné ... ztracený čas
  • Zdar a sílu.
    Tak 30 hodin a dokončené všechny mise.
    Konec, no nebudu Vás okrádat.
    Pro mne je Mad Max super hra a ještě se na ní určitě mrknu.
    Jinak hru jsem kupoval za 600 na Key4you a v pohodě.
  • Kdepak se dá koupit pc verze? Na JRC nic a na Steamu, při současném kurzu to vychází bratru na cca 1620 Kč.
    • kupoval jsme tady za 550,-
      http://www.key4you.cz/product/search/mad%2Bmax/
    • Jack1947
      https://www.alza.cz/mad-max-d2739040.htm?kampan=zbozi.cz_alza-cz_herni-zona_hry_pc-hry_akcni_cpc Třeba na alze? nebo,

      https://www.alfa.cz/product.php?eid=105140000000000369X

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit