Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Můj sen je buď Hidden and Dangerous 3, nebo remake obou předešlých dílů.

    • Dvojka snad ani remake nepotřebuje. Prošel jsem ji nedávno a na kouzlu ji neubylo...

      • KIMCID

        Já už je hrál všechny snad 30 x a miluji je.

  • Hady23

    Zdravím, včera jsem koupil hru přes steam a mám problémy jak s čestinou tak načítání save. Češtinu jsem vyřešil smazáním všech ostatních jazyků, ale bohužel po ukončení hry nejde pokračovat tam kde jsem skončil. Píše mi to : Obnovení selhalo. Vyber si opakovat pro opakování obnovení, nebo zrušit pro návrat do nabídky. Díky za odpověď :)

    • KIMCID

      Pokud jsi koupil a spouštíš tak cz se  nastavuje v tom prvním okně co ty vyskočí .V  samotné hře to nejde,

    • Zdravím. Měl jsem stejný problém. Ohledně češtiny nic nemažte. Hru nechte tak jak je nainstalovaná a pak postupujte podle videa.  https://www.youtube.com/watch?v=froJ70cqxB8

    • Carnage666

      Mě hra jede úplně bez problému, zkusil bych buď úplnej reinstal nebo ve Steamu ověřit integritu mezipaměti hry.

  • maros.goc

    Rovnako slabá hra ako aj predtým. Táto hra je viac než o hraní skôr o čítaní rozhovorov medzi postavami počas šoférovania...

    • Derp_1337

      Odborně se tomu říká "cinematic experience" 😉

      Proti gustu žádný dišputát.

      • Maxianimal

        Cinematic experience? :D Jakože čtení rozhovorů z nahrávek posetých po mapě je taky cinematic experience? Cinematic experience ja úplný opak, vyprávění pomocí vizuálu, což povídání v autě vážně není. ;)

        • Derp_1337

          Za 1.) "čtení rozhovorů z nahrávek" je úplně jiná situace než o které se Maroš zmínil.


          Za 2.) Takže ty tvrdíš, že rozhovory postav v autě nejsou běžnou součásti filmového průmyslu?? LOL. To jsi asi moc filmů neviděl.

          Např. film z minulého roku Tenkrát v Hollywoodu. Brad Pitt a skoro 4 minuty konverzace v autě


          Za 3.) Moje prohlášení o Cinematic experience byla samozřejmě trochu nadsázka. Chce to trochu nadhled a brát věci s humorem 😉

          • Maxianimal

            Pokud ti připadá stejné to, co děje v Mafii a to, jak to bylo udělané v OUaTiH a v dalších jiných filmech, tak to pardón, to se nemáme o čem bavit. Je něco jiného si číst rozhovory, když se jede v autě, a BÝT v tom autě a účastnit se rozhovoru. To je cinematic experience. Čtení čehokoliv, rozhovoru, nahrávek, poznámek je čistě herním mechanika, nikoliv filmová. Tolik k tvému "Cinematic experience". Když iž něco vypustíš z úst, chtělo by to nad tím trochu popřemýšlet a nevypouštět anglická slovíčka, když ani nevíš, co znamenají. Nadsázku beru, hlouposti ne.

            • Derp_1337

              To jsi padlý na hlavu? To jako vážně chceš doslovně srovnávat fakt, že v Mafia jsi viděl auto z pohledu 3. osoby zatímco jsi ho řídil??!

              Je to hra a ty v té hře řídíš to auto! Z principu potřebuješ vidět na cestu a proto kamera nemůže být zaměřena na ksichty postav uvnitř. Už se přes to přenes a nedohaduj se o samozřejmostech.

              • Maxianimal

                Reakce na příspěvek:

                A přesně proto, milý zlatý, to má být cutscéna, a ne nudná jízda v autě, kde čteš titulky. Už se přes to, že nevíš, co je cinematic experience, přenes.

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  To, že nedokážeš poznat nadsázku je dáno pouze tvou omezeností. Dokonce jsem to NAPSAL, že to byla nadsázka. Tak přestaň už plakat a příště si víc soustřeď na to, co lidi píšou.

  • Carnage666

    Zase musim pochválit že ač jsem dal Mafii 3 palec dolů a sepsal i rcenzi tak min. dve DLC prej byli údajně docela dobrý. No já měl hru bez DLC a díky tomu že sme jí  měl jsem teď dostal kromě tý dvojky i trojku v definitivní edici a mam i ty DLC zadarmo 😀

  • Nemam na steamu definitve edition.. 

    • cNNk

      Normalne si ji vyhledej ve storu ..bude tam, ze uz ji vlastnis. Pokud klikes na instalaci, tak se ti v knohovne ukaze hned. Nekdy stacil restart steamu. Kazdopadne ji vlastnis a muzes hrat.

    • nightborne

      Jojo, jak psal Vašek o kousek vedle, momentálně s tim probíhá nějakej bordel. Buďto počkej, nebo kup z Windows Storu, kde to podle všeho funguje. Respektive, vlastníš-li původní dvojku, tak... prostě počkej, no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit