Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aaaa. Dalsi diskuze plna ceske malosti, ublizenosti a patentu na pravdu :P
  • Jeho to naopak bude tesit. Aspon vynikne jako ten, kdo mel pravdu a byl nej *2*
  • Kdy podá Dan Vávra nějaké rozsáhlejší tiskové prohlášení? Zatím se pouze distancoval. Měl by 2K žalovat pro pošpinění svého jména, urážku na cti a ušlý zisk. To co předvádí 2K v čele s dosazeným Blackmanem je naprosto ale naprosto nepřijatelné a nediskutovatelné. Byly už zahájeny právní kroky k výše uvedenému?
  • běloch v hlaní roly :D :D
  • podle mě by měl jjít svou cestou on, tam kam slunce nesvítí
  • Mart9
    Nejprve se zamysli, než něco napíšeš.
  • komunismus i demokracie je ok, problém nastane, když se dotoho zapletou židi, ted demokracii nemáme, máme celosvětovou vládu finanční oligarchie, ale nebudu tě rušit z komatu
  • MalyZeli
    No já nevím... určitě zkusím, ale mě osobně Mafia 2 moc nenadchla (1 byla skvělá), takže radši snížím hodně očekávání a raději budu příjemně překvapen než potom velmi zklamán .
  • Evidentně máš nějaký problém s pochopením psaného textu panáčku.
  • Ještě před týdnem se k tomu hrdě hlásila většina českých vývojářů i těch co na hře už několik let nic nedělají a po oznámení a kritice z celého světa s tím naráz jako nemají nic společného jo?

    HaHaHa

    Takhle to vypadá když se něco dělá jen pro prachy - hlavně, že platí ne? Jaký to bude mít výsledek je přece jedno. Hlavně že love tečou a dále potečou. Jen se obávám, že většina českých vývojářů má a bude mít těžký stav vyhořelosti, tedy kromě těch co outsourcují další outsourcery.

    *1* *14* *1* *8* *12*
  • Co to sakra meleš? Komunismus sám o sobě je zvrhlost už od úplně prvotní myšlenky, tedy že by se měli všichni mít stejně. To je od základu pitomost. Lepší než demokracie, ještě lepší! Ty prosímtě hraj hry a nevyjadřuj se k jiným věcem....
  • Rozhodně bych v tom článku vymazal tu větu, že pracuje na pokračování jedné z nejúspěšnějších českých her, protože nyní už to není česká hra, ale zahraniční. Naše byla jednička a tak trochu i dvojka, ale toto už má s námi společné jen to, že tam pracuje par lidí z Čech, ale rozhodně ne víc než cizinců. Nemám nic proti hře, jen bych upravil ten popisek. Když už: Pracuje na druhém pokračování, původně české a úspěšné hry.
  • Ty ses tak hloupej az je mi te lito....
  • Promluvil casual gamer-konzolista, pařič CoD. Amen *7*
  • Tatéra s flaškou chlastu a cigárem v hubě *15*
  • Haden zapomněl na třetí pilíř úspěchu předchozích dílů: realistický a uvěřitelný svět. Čím víc se o téhle hře dozvídám, tím víc to vypadá jako Godfather 3, ale rozhodně ne jako Mafia. A dát to nějakému borečkovi který o sérii ani nevěděl? WTF were they thinking?!
  • Mart9
    Grafika je to poslední, co bych v této době u hry řešil (pokud to není odfláknutý pixel art). Hratelnost a u Mafie příběh, atmosféra a jízdní model, to je to nejdůležitější.
  • Mart9
    Kdo je Vochozka a co dělal na prvním díle?
  • kubi-wan
    Nojo, nebyla to hyperzjednodušená konzolová m*dka, ve který potřebuješ krytí, aby ti náhodou nepřátelé neublížili, božínku.
  • Už jsem to tu psal a napíšu tu to znovu. To, že na hře dělá pár Čechů z původního týmu vůbec nic neznamená. Zapomeňte na první díl a českou produkci, kvalitní český dabing. Mafia III bude typická novodobá americká herní produkce. S prvním dílem to má společné jen jméno. Souvislosti nehledejte. Stejným způsobem by to mohli nazvat třeba 'American Cosa Nostra' nebo 'New Orleans Noire' a nikdo z Vás by si to s legendární hrou Vochozky a Vávry ani nespojil, protože by nenašel pojítko. V Take2 se ale již určitě těší na prodeje z Česka, protože mamoni poletí na název hry a kafrat budou až posléze, že to vlastně není Mafia. Ano může to být kvalitní hra, ale pod jiným názvem hry by tu v diskusích asi lidi tak nestříkali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit