Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    máš pravdu, ale co od čecháčků čekat
  • TheGGG
    *8* některým lidem stačí ke štěstí málo LoL
  • trapne. ostatne jako vzdycky
  • TheGGG
    "nechutně americkej" *8* Co to je, nějaké přirovnání od kktů na novinky.cz?
  • rekneme že mafie z 20. je vnimana tak nejak romanticky a je spojovana s jistym kodexem cti, ale pozdej v 60. letech už se to zvrhlo (drogy, vydíraní, unosy, prostituce, vraždy). takže delat hru a hrat za tyhle grazly mi prijde nevhodne.
  • TheGGG
    tak tos zabil, v podstatě si dal kapku slizu na úroveň černocha *3* Vítej v klubu mladých xenofobů, nemáš se zač stydět.
  • TheGGG
    stydím se za čecháčky a to jejich neustálé nadávání na západ a ameriku. Levičácká komoušská svoloč. Mafia III konečně vypadá trochu zajímavě, né jak super "realistická" jednička, kde auto po jednom ťuknutí zastavilo a kde nebyl žádný systém krytí zííív, konečně od toho dal vávra svoje pracky pryč
  • Tu fyziku aut bych teď asi moc neřešil. Ta se dá poštelovat všemi směry poměrně rychle a dost možná, že si chtějí taky otestovat hráče, co na takový nebo makový chování aut řeknou. Tím teda myslím hlavně americký hráče, ale vyloučený není, že se k těm výbuchům a dalším věcem taky vyjádří negativně a že si ani vývojáři nejsou jisti, jak tentokrát namixovat realističnost a zábavný popopoježdění.

    Když hlavoun kroutí hlavou nad tím, co se ve videu objevilo, tak mu samozřejmě nevěříme, že překvapenej opravdu je, ale jistá nejistota ohledně toho, jak tohle bude, se mezi řádky rozeznat dá. Jakkoliv jistě v článku není citován slovo od slova.
  • Max Payne 2 je finskej *3* Stejne jako jednicka (developer finsko, publisher Rockstar). A asi neco co cesi nechteji slyset - Operace Flashpoint. Jednicka byla ceska hra delana pod vedenim Codemasteru. Az Arma je ryze ceska (od ty doby to slo z myho pohledu dolu). OFP Dragon Rising se mi libil treba vic nez Arma. Bylo to atmosfericke, velke, nebyli v tom bugy a hratelnost byla suprova, na nejtezsi mozna lehci, ale aspon jsem nelezel frustrovane za stromem, ale mel cas si zaexperimentovat a zkouset ruzny obchvaty, brat unikatni zbrane nepriteli a pod. Co se tyka mne, single byl mnohem lepsi. OFP jednicka byla podle myho dobra, protoze jim do toho Codemasters kecali a vzdy to spojeni dvou firem bude lepsi (zvlast kdyz jedna ztraci nadhled).
    A treba z myho pohledu, ve stejne dobe jako Mafia 1 vyslo GTA3, pro mne neco uzasnyho, Mafiu jsem ani nedohral. Pribeh nepribeh, jako hrace mne rustrovala (a ze jsem zvyklej i na hry, kde treba pri misi 20x chcipnu, tohle byla spis nezabavna frustrace). Ale ne vsem se musi libt a pokud budu chtit videt nejakej mafosskej pribeh, tak si ho prectu, nebo kouknu....
  • deathfish
    Já nevím, všichni tu jen nadávají. Pro mě jsou Mafia 1 a 2 prostě šíleně dobré hry a maximálně jsem si je užil. Mafia 3, jo máte pravdu, nemuseli jít až do 60. let, taky jsem zamilovaný do 20. let, ale z gameplay videí to nevypadá zle. *5*

    Jediné co mi na Mafii 3 vadí je prostě ten gorilí xicht hlavní postavy a celkový nabouchanec. A k tomu ty jeho žvásty o rodině v drsném stylu. Prostě jak vzhledově, tak povahou se mi ta postava teda zatím vůbec nelíbí. A jestli se na takovou postavu mám dívat celou hru a poslouchat ho, tak mi to bude dost kazit asi zážitek z celkové, jinak dobře vypadající hry *7*

    + se mi nelíbí, že na tom pracuje někdo, kdo to vlastně vůbec neznal a nemá k tomu tedy nejspíš ani takový vztah jako my hráči a dlouhodobí fanoušci série *12*
  • Ty musis mit normalne Vavrovu fotku nad posteli *1*
  • Takže to shrneme. Šéfa vývoje dělá nějakej Amík, co do nedávna o značce Mafia nikdy neslyšel a po dodatečném důkladném rozboru hratelnosti dospěl k názoru, že je to něco jako GTA. Protože je mu odkaz původních her úplně buřt a chce něco jako GTA, tak si MAFIA 3 půjde svou vlastní cestou. A nechtěl by jít svou vlastní cestou i v případě názvu celé hry?
  • "...ale budou si vás více všímat a si vás vezmou třeba do parády místní bitkaři..."

    zajímavý slovosled, zní to fakt česky. korektor má volno?
  • Inquisitor
    Mně je hrdina taky krajně nesympatickej, ale určitě to nemá co dělat s barvou pleti. A imigranti by mě do souvislosti nenapadli vůbec. Je mi upřímně jedno jestli hraju za černocha nebo kupku slizu, to se sympatiema nemá co dělat.
  • ringmancz
    plány mají ambiciozní, ale když vidím, jak dopadlo GTA V, tak to klidně může vyjít
  • Inquisitor
    Witcher 2?
  • čo je w2?
  • Nevím zda při současných problémech s imigranty se evropští hráči ztotožní s hlavním hrdinou... chápu, že na multikulturnosti bude do určité míry založená hratelnost, ale co takhle evropskou verzi s bělochem v hlavní roly... *1* *1* *1*
  • práve preto požadujem viacej článkov, do vydania času dosť, ja to tak vidím až na vianočné sviatky na budúci rok, skorej nie....
  • Tilwaen
    Pak si tedy s italským mafiánem podají ruce a budou spolu šťastně žít až do smrti... ne, stále to nedává smysl *1* Asi se necháme překvapit, v současné chvíli toho víc nevykoumáme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit