Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek
    Italská mafie vyvraždila hlavnímu hrdinovi rodinu a někdo pak vyvraždil italskou mafii. V podsvětí města vzniklo takový vakuum, takže hlavní hrdina si bude moct uzurpovat nějakou moc pro sebe.
    Takhle jsem to někde (asi tady na gamesech *1* ) četl...
  • No.. je to dobrý přepis přednášky producenta. Jak Martin píše na konci, nebyl prostor si hru zahrát, takže zatím jde jen o sliby, jak všechno bude super, variabilní, zajímavé a úžasné.
  • Vojta_Ilavsky
    Tak zrovna W2 byl nechutně americkej.
  • Je celkom možné, že tých talianskych klanov bude viacej.
  • Ale veď to sa stalo už s mnohými hrami, taký pekný príklad je trebárs max payne, pôvodne fínska hra, spolu s dvojkou a trojka sa taktiež nemusí za nič hanbiť, je rovnako dobrá ako prvé dva diely a to hru robili američania z rockstaru namiesto fínov z remedy a nikto sa nesťažoval.
    Daj tomu čas a uvidíš, že to nakoniec dobre dopadne, lebo to čo tu väčšina čechov predvádza je skôr neopodstatnená hystéria. Hra vyzerá už teraz k svetu a ja osobne sa neviem dočkať kedy vyjde.
  • Kecy. *3*
  • Tak to jsem pozapoměl že tam byla možnost volby. Defalutně asi byla nastavena arkada. Pokud byla moznost volby tak to tedy bylo propracovanejší nez jednička a muselo to byt v podstatě realné což odpovida pojmu simulace :)
  • Jj kdyz jsem jel nakladakem poprve a klepali se mi bocnice pri prejezdu koleji a delalo to ten charakteristickej zvuk tak jsem si malem ucurnul. Auta se ve dvojce opravdu povedla. Je mi lito ze ten zbytek byl trosku pozadu.
  • tak tak :)
  • Zahraj si M2, vem si nějaký náklaďák a vypni si arkádový jízdní model (lze si v nastavení vybrat) - hned potom to poznáš. To byla jedna z věcí, která mě na Mafii 2 naprosto učarovala. Jedeš náklaďákem, zabrzdíš a celý auto se realisticky hýbe, pružiny reagují, kola taky, celá karoserie reaguje na tvoje řízení. Je to vizuální orgasmus. Božsky zpracovaný.
  • Zrzzek
    Tak godfathera mi ani nepřipomínej... Podle mě dvojka neměla vysloveně špatný jízdní model, ale jedničce se máloco vyrovná.. Snad je poslední 2 díly GTA, i když arkádovitější, stále velice zábavné a ten feel z jízdy byl taky dobrý...
  • Keď si si zapol simuláciu tak aj v dvojke bol problém vozy ukočírovať, hlavne tie silnejšie, podla mňa obe hry mali fajn jazdný model.
    Za otrasný jazdný model považujem ten z godfathera...
  • Keyz
    Kdyby v době po Zaklínači 2 někdo řekl, že Zaklínače 3 bude dělat nějaké US studio a pár lidí co dělali na minulých dílech (navíc ne hlavní lidi) a navíc by ten jejich šéf řekl, že hru ani neznal.

    To by bylo to samé a ještě horší. Lze to normálně pochopit, když v nějaké zemi byla nějaká super série a byla něčím charakteristická a nejdou to má být jinak a celé jinak?Do toho by uniklo nějaké video, kde to bylo opravu jinak. To by se poláci podělali.

    Mafia zde měla dopad jako jiné hry v jiných zemích.
  • Dobrý článok, dúfam, že sa hre budete venovať viacej ako sa patrí, táto hra si to zaslúži.
  • Keyz
    Záleží jak se na to připraví. Vávra také věděl prd o době Mafia 1 a připravil se na to dokonale.
    Asi vím co myslíš tím typickým Američanem a snad to tak nedopadne.

    Jak psal Daniel. V USA udělali skvělé a realistické mafiánské filmy apod.
    Ale důvod k obavě být může, zejména podle toho nešťastného videa a příběhu kde snad jako nějaký borec budeš zabíjet mafiány anebo snad budeš součástí mafie jako hlavní hrdina....

    No, jsem zvědav. Moc tomu nevěřím ale věřím, že ty kecy o živém světě budou pravdivé. Prachy určitě mají a produkční hodnoty tam asi budou. Otázka je, co ten zbytek. Viz Dragon age:I
  • Zrzzek
    Jojo, ale tu druhou větu jsi mi nevysvětlil.
  • Ceska hysterie tohle *1* *1* *1* *1*
  • Uz jsme si vsimli dle tvych prispevku, ze jsi dle svych slov trochu natvrdly.
  • Můžu se zeptat, na základě čeho soudíš, že na něj Mafia byla moc těžká??? Na tebe určitě těžká nebyla a ty jediný hardcore hráč, jsi jí byl schopný pochopit, že ano, moulo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit