Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misk

    Tak zrovna Dark Souls 2 je jediná z kategórie souls hier ktorá si tú 10 nezaslúži 

    • Bumtaratabumbumbum

      Taky mě překvapilo, že dvojka tady dostala desítku.

  • iSpirit

    Phantom Pain měl všechny aspekty na 10/10. Ale hra není dokončená. Jestli jsme viděli tak polovinu původní koncepce? Takže 10/10 mimo. Většina těch 10/10 je mimo včetně Dark Souls 2, což je např. oproti Bloodborne tak šestková hra. Popravdě bych se k některým desitkám moc nehlásil a už vůbec bych nedělal článek. Ale bude dobrá diskuze. Konečně! Těším se na GGG, Veskoslava. Ti to tady rozjedou.

  • phantom pain je dokončený? apex měl být hodnocený později. přecejen onlajnovky by měly mít nějakou výdrž a apex dlouho relevantní nevydržel. jinak se mi líbí rozmanitost žánrů. jasný, že ne všichni budou souhlasit se vším, ale výběr od plošinovek po tradiční rpg je hodně fajn. možná škoda, že tam chybí něco sportovního. rocket league by si 10 taky zasloužil

    • patr

      Ktovie cim to je ze nechcu pridavat viacej obsahu.  Myslis ze im to financne netaha ?

      Vyborna hra ale je to len zaklad.   Tak rychle hry jednoducho aj rychlo onudia ak nieje pridavany obsah

  • Johnny

    Dark souls, RDR a Divinity ano. jinak za mě nope

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit