Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne, oni ted spamují zaklínače 2 na steamu za 2 € v každe akci. to bych si mohl koupit ale tahle hra mne nebaví.
  • Still
    A v čem osekanou? Že uberou pár oblečků a kravin který ti daj volitelně k stáhnutí?
    Aha, místní troll, proč já se vůbec obtěžuju reagovat...
    Baví mě pořád hatena nutnost připojení... Připadám si jako v době vytáčeného internetu a počítání minut... *1* *1*
  • ještě než jsem otevřel diskusi, říkám si v duchu "vsadím se že tam bude minimálně jeden kokot, co nadává na to že mu dá někdo něco zadarmo" .. *1*
  • Můj point, lidi co to koupí, tak to budou mít, lidi co si to ukradnou to budou mít stejně. *Majitel jako *majitel to oba budou mít.
  • krásná utopie, zatancoval bych si :X
  • Magister_Peditum
    To je tak u všeho. Počkáš 2-3 roky a budeš to mít za pakatel a určitě to rozběhneš na plný detaily. *15*
  • Magister_Peditum
    Pokud bude ostatních 12 dlc stejného charakteru, tak nevidím důvod, proč by to nemělo cenu. Je snad hra postavená na vousech a několika ohozech navíc. A pár bonusových misích?
  • Wildstonecz
    Zrovna u zaklinace 2ky bylo plno veci pridano po vydani zdarma akorat nevim kdy jsme slovo patch vymenily za DLC
  • Z toho plyne, že nemá cenu kupovat hned, ale až tam bude vše a dokonce i levnější. *1*
  • No tak to nemá cenu začínat hrát dřív než všecko výjde. Pěkná kokotina.
  • Morraw
    Tak v první řadě super. Jakákoliv jiná velká firma by z vás, za těch 16 DLC, dokázala vytřískat slušné peníze. Pravděpodobně jednou tolik, co za původní hru.
    Všechno ostaní je marketing, což není nic špatného. V dnešní době jde hlavně o to nalákat na předobjednávky. Ale oznámení na mě působní až moc okatě. Možná jako výsměch EA a podobným. Osobně bych byl radši, kdyby oznámili, že za 2 měsíce vyjde nový obsah a obsahovalo by to všech 16 DLC.
    Oznámení DLC před vydáním hry moc nemusím. Ani těch neplacených. Je očividné, že to je většinou hotové, když už jsou i obrázky. Mám radši když jsou ve hře takové věci hned a můžu je začit používat. Ne až po týdnech hraní.
    Raději mam Seasony Passy, kde vím, že po x měsících vyjde větší množství obsahu. Takové novodobé datadisky.

    PS: DLC systém je špatný. Osobně bych byl radši, kdyby CD projekt přišel s něčím novým, aby se inspirovali i ostatní. Nebo vydat hru bez DLC.
  • Máš pravdu za dnes standardne nedodelanou hru se má platit DLC a pokud možno i patche
  • Magister_Peditum
    To ovšem neznamená, že se to už nedělá.
  • Magister_Peditum
    Můžeš mi vysvětlit, jak tě tímto nutí k online připojení? Jednak to stahovat nemusíš a druhak to asi těžko bude nad rámec doby, kdy jsi obyčejně k internetu připojen. Tedy pokud internet nebojkotuješ.
  • Hra se nelisuje, prodeje placek jsou davno naprosto marginalni a nezajimavy.
  • Přečti si řádné důvody, proč tohle bude vycházet a potom teprve piš.
  • To je panecku PR. Vydat osekanou hru a jeste na tom nahnat kladne body. Lidi jsou vazne naivni a nejen duchodci slintajici v obchodacich kolem velkych ceduli AKCE. Nekdo vyda nekompletni hru, ten zbytek rozdeli na milion otravnych modulu, kterymi lidi nuti k online pripojeni, napáse na to ZDARMA a nekteri jedinci se mini zblaznit radosti, kolik toho dostanou zdarma.
  • jj, treba textura "brneni na kone" ... ;D
  • Ten si pusti svuj neofiko patchovator, a dls se mu sosne v den vydani.
  • wenceslaus
    Máš sice nick PVC, ale očividně jsi spíš guma. Trochu matoucí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit