Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Dá, ale je dobré to číst s co nejkratšími přestávkami, abys neztratil takříkajíc nit. Tvou hlavní výhodou je právě to, že nemusíš čekat rok na další díl. *3* Jinak doporučuju díly číst v pořadí, v jakém vyšly, i když záhy zjistíš že časově si některé předcházejí. A je také dobré, nebo alespoň já jsem to dělal, občas si údaje zkontrolovat na nějaké fan stránce, nebo na malazpedii na Legie.info. Hlavně u různých jmen je to dobré, v knihách je jich mnoho a navíc tam postavy mají i více jmen, například v závislosti na tom, jestli se o nich baví mariňáci Malazské říše, nebo vandrák a jeho sluha v Letheras. Pokud přežiješ první díl, který je zprvu dost matoucí, protože Erikson se nějakým vysvětlováním fungování světa moc neprdí, tak už to bude jen lepší. Určitě jde o jednu z těch lepších fantasy poslední doby. Zvlášť pokud holduješ černému humoru.
  • Tjn, to by skončily války, hladomor, násilí a všichni lidé by spolu tancovali v kruhu jak hipíci...
  • Stahnuty mas maximalne tak dupacky a cekas na mozek.
  • Stahnuto uz mam z ulozto cekam jenom na crack
  • Aneb nemam na to, stahnu si to, poplivu je a jeste budu na netu vypadat jak nejvetsi bourak.
  • Decka uz jen vidi zkratku DLC a maji potrebu se tu vyblinkat.
  • KIMCID
    *7* *7*
  • Aneb vyndali jsme 16 věcí ze hry a vydáme je zvlášť a zadarmo a budeme vypadat jako největší dobráci.
  • Rejsek
    A furt si to tu bude stezovat... kok*t vam do huby!!!
  • 16 DLC no fuj a ještě k tomu zdarma tak to je rovnou na ukřižování :-D
  • Jeho problém je hlavně ten, že cítí potřebu vyjadřovat se naprosto u všech diskuzí a ke všem příspěvkům. Že 90% jeho "článků" naprosto postrádá smysl, to už řešit nebudu.
  • No to by byla opravdu hrůza, jelikož jedny vlasy budou rozhodně zabírat minimálně 4 GB, že? *7* *6*
  • Nějak nechápu to zdůrazňování, že je to pro lidi co si to koupili. Pirát asi težko půjde na jejich officální stránku to stahovat....
  • sak ty si nezabil ani prveho zmutovaneho psa v stalkerovi, 10x si vystrelil a pes ta zabil a potom si to zabalil, lebo to bol akoze pre teba "budget" a nehratelne, tak si to vypisoval svojho casu na sectore (nastastie vzdy ked sa tam objavis tak skoro insta mas ban)
  • Jack1947
    Psal jsem to že to tady mám spíš jako Chat. Mne většina věcí smysl nák dává ale tak no... něco třeba taky ne.

    Hlavně delší slovní utvary, prostě něco kde se musí přemýšlet ale už sem se smířil že se nedá zavděčit. Tak sry, že to častokrát neberu vážně, jsem např ve spěchu, nebo mi to je u prdelle.

    Stačí že mne něco nebo někdo naštve a hned, začnu sekat narozdíl od jiných - čitelnější texty.
    máš tam chybu celodenní btw. Prostě to mám takové pokus, omyl - jednou se mi to povede jindá, holt ne no. Proč bych měl přemejšlet a pozastavovat se. Navíc většina textu už je hodně spjatá s mým nickem. Hodně jsem se po léta s ním zzžil no. Oproti textu, má mluva je jinak myslím na celkem dobré urovni. Žel tady to těžko pomůže.

    Kdoví třeba je to taky nějaká skrytá vada, jenže co tu provádí ty někteří anonymové občas... to je něco neskutečného.

    Prostě něco píšu, a už myslím na něco jiného... spojení se nepovede atp a výsledek je na světě. Tak těžký muj text snad není ne lol. Prostě... už jsem takový. hejtri mám těžce deeply in my ass.
  • Jack1947
    Kazimíre...
  • Lotr
    Jde o čistý marketing to máš pravdu.
    Ale musíme ocenit že vydavatel se oproti své konkurenci rozhodl vydat DLC tedy obsah který byl vždy součástí hry zdarma.
    Vím o mnoha společnostech které by klidně za novou sadu vousů požadovali několik dolarů.
  • Nevim sice, jestli Venkoslav je fanboy, ale ty ses kazdopadne megazmrd.
  • tak to není nedostatek, od toho ty diskuze jsou aby se lidi vyjadrovali, a kolikrat chteji. tvůj problém je spis v tom ze když mas slabou chvilku tak to po tobe cist je jako když člověka tahnou za nohy, drncaji mu hlavou o dlazebni kostky a nuti ho přitom cist. Ja taky pisu jak cune, delam hodne preklepu a od ty doby co sejde prihlasit přes FB to ani neopravim, ale to co kolikrat sesmolis ty se kolikrat vazne cist neda a je to pomalu na celodeni migrénu:)
  • misho8723
    Jáj,... jasne :) úplná katastrofa :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit