Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navíc tam očividně nebudou jen vzhledové doplňky. *3*
  • Magister_Peditum
    Ne, myslím jen tyhle navíc. Hrůza děs, že je budu mít až druhý den.
  • To samozřejmě ne, ale je evidentní, že většina z toho bude nejspíše už dávno hotová, proč to tedy nedat do základní hry. Prostě mi vadí to, že čtvrt roku před vydáním hry už ohlašují 16 DLC, je jedno jestli jsou zadarmo nebo ne.
  • misho8723
    Myslíš ako kompletnú kolekciu? Lebo samozrejme v plnej hre budeš mať na výber fakt veľa brnení a aj strihov vlasov a aj fúzov :)
  • Magister_Peditum
    Kompletní hru dostaneš, nebo snad máš za to, že pro dohrání jsou vousy a sada brnění nezbytně nutná?
  • Posunutí data vydání by mi rozhodně nevadilo, pokud bych měl jistotu, že dostanu opravdu kompletní hru. A vzhledem k situaci na trhu s grafickými kartami bych to momentálně i ocenil. *3*
  • misho8723
    Tak predtým dávali zadarmo misie aj v Rozšírených edíciách a pri trojke nechcú vydať RE, tak možno aj preto toľko DLC.. celý tým nebude robiť na patchoch, tak ostatný môžu na DLC
  • Magister_Peditum
    Kolik ti je? 5 let? *1*
  • z toho si nic nedelej, ono tady je kolikrat takova slezina tupcu ze když dostavas minusy je to spis pochvala *3*
  • A to mám Zaklínače rád a trojku budu kupovat stejně, jako jsem to udělal u předchozích dvou dílů, ale tohle je prostě napováženou. Pokud by jim opravdu šlo o hráče, tak by všechny tyhle věci šoupli do základní verze. Kdyby tohle třeba ohlásili měsíc po vydání, neceknu a budu je asi chválit, ale takhle prostě ne... Ale jinak se to prostě neliší od praktik Ubisoftu, EA atd. A ono to pak jednou přijde, kdy si za to řeknou o peníze.
  • Nic ti nebrání pořídit si místo toho nějaký nedodělek za 50€ od Ubi nebo Activision ke kterému budeš postupně dostávat další nedodělky ve formě Season Passu za dalších 40€.
    Zdarma vs. 40€ tvoje volba. *6*
  • Magister_Peditum
    Takže bys byl radši, aby se kvůli takovýmhle blbostem posunulo vydání hry? Hru mají hotovou třeba měsíc dopředu a mají už vylisovaný DVD...
  • Krescz
    palečky dolů *1* ...chudáčku
  • To jsi začal hrát už dva dny po porodu ne? *1*
  • naprostý souhlas, když jsem to psal dole, tak jsem od devíti idiotů dostal paleček dolů *9*
  • Krescz
    na Zaklínačova DLC jsme zvyklí nicméně není 16 trochu moc?....počítám že to budou převážně maličkosti typu ultra badass meč, ale i tak.... *8*
  • Možná by se na to měli příště vykašlat a vše prostě vydat jako součást původní hry. Tohle je jen prázdné gesto, aby jim cvičené opice zobali z ruky.
  • Tady jde vidět krásně jak ostatní společnosti se snaží vydojit své fanoušky do poslední koruny. CDPR není žádný Ježíš gamingu, jen si jako jediná společnost uklízí hovínka po svém psovi.
  • ono jde spis o princip a o celkovou situaci ohledne DLC na trhu..a prave zaklinaci nalepka DLC vůbec nesluší at je to jakkoliv....teda pokud nejde skutecne jen o to jak vytrolit velke spolecnosti co nam cpou placena DLC horem dolem..
  • Ty jsi typický příklad, co na všechno používá takový metr jak se mu hodí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší